Skocz do zawartości
Outlander

Złote bloki od CPC !!

Rekomendowane odpowiedzi

W trosce o najwyższą jakość i wydajność swoich produktów, dnia 19 grudnia 2004r firma CPC wprowadziła do sprzedaży "bloki wodne pokryte czystym złotem" :!: :!: :!:

 

Więc ludziska wyciągajcie kase bo takiej okazji nie można przegapić :lol: Wg nieoficjalnych źródeł pokrycie żłotem powoduje obniżenie temperatury o 20C :lol: :lol: :lol:

 

PS: Te nieoficjalne źródło to ja wasz nieustraszony tępiciel głupoty i absurdu, a dane wziołem tam skąd ta "firma" bierze swoje technologie .. z kosmosu :lol:

 

EDIT:

Zapomniełam o linku i obrazku na zachęte :D

Strona CPC

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOOOOOOOL

 

EDIT

We wszystkich blokach zastosowano unikalną, opatentowaną technologię gwarantującą doskonałą wymianę ciepła (turbulizatory powierzchniowe, falowy odpowiednik dyszy Venturiego).
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już dla mnie nie jest śmieszne - ludzi oszukują na bezczelnego a wy się śmiejecie, coś trzeba z tym zrobić... to CPC nie może istnieć wiecznie, nie może...

,

 

to moze urzadzimy jakas akcje protestacyjna jak ci obroncy przyrody, przywiazemy sie do drzew, torow i innych takich (hydranty tez moga byc :D) albo spalimy ich jak w sredniowieczu i powiemy ze byla to krucjata :twisted:

 

.....o boze ale ludzie w nocy maja wybujala wyobraznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....o boze ale ludzie w nocy maja wybujala wyobraznie

Wybujala wyobraznie maja raczej Ci, co to te gofna kupuja i potem twierdza, ze maja 16* na CPU przy temp. wody w slomkach rzedu 23* :lol:

 

Czymkolwiek bys tego nie pokryl wnetrze zostanie szitem :twisted: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem czemu tak pieszecie negatywnie o tym bloku :?

 

Nakupiliscie badziewa typu Uriel, Spider, X3pro i tym podobnych a teraz żałujecie swojej pomyłki, wiem co mówie bo sam popełniłem błąd :(

 

Użytkownik Uriela

 

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy sie smiejecie ze sprzedawcy sopbie jaja robią a ja wczoraj doswiadczylem tego na wlasnej skórze (coprada nie przy CPC)

 

moianowicie wchodze do sklepu V***S i mowie (D-darksoul ;) S-sprzedawca) :

D: czy jest skretka 35m...

S: niema ... jest 10metrowa

D: hmm to dziekuje potrzeba mi 35m...

S: a do czego? Chce pan polaczyc 2 komputery?

D: no tak bynajmniej mam taki zamiar

S: to 10m panu potrzeba bo przy wiekrzej odleglosci to tylko 10Mbit!

D: O_O

...

D: co pan pierdzieli... dowidzenia...

 

:P

 

@HIPO

Ja tam na swoje bloki nie narzekam :) dostarczylem i zacny przepływ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

opatentowana technologia gwarantującą doskonałą wymianę ciepła (turbulizatory powierzchniowe, falowy odpowiednik dyszy Venturiego).

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

opatentowana technologia gwarantującą doskonałą wymianę ciepła (turbulizatory powierzchniowe, falowy odpowiednik dyszy Venturiego).

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chciałem zapodać wyprzedziłeś mnie. Ta technologia porostu zwala z nóg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do grona popularyzatorów cpc obok chipa i pcwk dołączyło ostatnimi czasy CDAction. Tylko już nie pamiętam w którym numerze jest artykuł opisujący zalety tego sprzętu. No i jak ktoś nieobeznany w temacie sie nie nabierze?

 

P.S.

Dziekuje tweakowcom, dzieki którym w ostatniej chwili nie odebrałem przesyłki od pana P. z poczty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...