Skocz do zawartości
BiAłY

Co dostaliście pod choinke?

Rekomendowane odpowiedzi

skarpety to chyba najlepszy prezent dla faceta;]]]]]

A tam wole krawaty :P Znowu mam +1 do kolekcji :) Chociaz strasznie zaluje ze nie kupilem swego czasu fantastycznego z Tweetym bo wygladal bosko i moj byly ulubiony wykladowca zawsze takie nosil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phi...

 

Ja narazie nic nie dostalem :wink:

 

Ale sobie sam zasponsorowalem 3 gry na xboxa i 2 pady :

 

Prince of Persia 2

NBA 2005

Halo 2 - Limited Collectors Edition

2 x Logitech Cordless Precision

 

 

A takto pozatym mam popsuty humor :x :evil: :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem komplecik adidasa. Piżamę i 100zł i się cieszę

A to dresik z ciebie :lol: hehe
hmm szkoda, że nie napisałem dostałem żel pod prysznic i dezodorant a nie dresik :lol: :lol: :lol:

Też dostałem taki komplecik adika, poza tym jeszcze gwiazdora z czekolady ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Mikołaja była nagrywareczka DVD ;] A dzisiaj:

-Słoooooooooooooooooodycze !!!!

-tasma 80-żyłowa (do nagrywareczki potrzebna troszke :) )

-5 płyt CD-R ;] Ale co tam jaka marka - ważne że CZARNE (tak, to te bajeranckie ;) )

-pieniążki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Bruce

 

pozostaje pozazdrościc ci tego pięknego prezentu, a spójrz pare postów wstecz jak wyklinałes na te święta :D byles pewien ze nic niedostaniesz :)

 

pokuta to :D Hmm.... Meeerry Christmas :D Ha Ha Ha :>

 

PS. A reszta cwaniaczków to skąd wiedziala odrazu ze to spiryt :D obrucony on był tylem :D po zakrętce :> hmmm alkocholicy! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmm, od czego by tu zaczac :) portfel od swojej lepszej polowki,

rekawiczki, dwie koszule, zestaw piw & kufel, refundacja $$ za kupione

sobie wczoraj butki i mnooooooostwo slodyczy 8)

jeszcze jutro bedzie mala partyjka, a w niej z tego co mi wiadomo film na dvd i plecak Oracle'a ;)

 

a najwazniejsze to to, ze moglem sobie w domku posiedziec z Rodzicami,

posiedziec troche w swoim rodzinnym miasteczku, poczuc troche atmosfery..

 

jutro znow wyjezdzam i wroce tu kiedys tam w nowym roku.. ehhh :?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slodycze,kase (ktora musze oddawac rodzicom za pozyczenie na gf6800), dezodorant, a od Mojego Jedynego Koteczka spodnie (tylko trzeba je troche skrocic :lol: :lol: )...a wogole to takie tematy suxxx jak juz kiedys mowilem...no ale jak wszyscy to wszyscy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak każdy to każdy;]

dużo słodyczy

kopertki z wiadomą zawartoscią [będzie na cooler i zasiłke]

i powrót do przyszłosci na polsacie;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość _Azazel_

ja tam wole szklana pułapke - juz chyba z 10 raz to widze;]]]]

no najpierw powrot do przyszlosci potem szklana pulapka 2 dobre filmy ale przesadzaja z tymi powtorkami:) w 2005 roku bedzie 4 czesc szklanej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nie zapominajmy o tym hicie który leciał na konkurencyjnej stacji, mianowicie najnowszy film (zapowiada się na hita roku, a nawet dziesięciolecia) pt. "Kevin sam w zasranym domu" 8) :lol:

 

jak ja kocham świąteczny przegląd repertuaru telewizyjnego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nie zapominajmy o tym hicie który leciał na konkurencyjnej stacji, mianowicie najnowszy film (zapowiada się na hita roku, a nawet dziesięciolecia) pt. "Kevin sam w zasranym domu" 8) :lol:

 

jak ja kocham świąteczny przegląd repertuaru telewizyjnego :D

Musze przyznać ze zostałem dziś tak samo zaskoczony jak ty niemogłem wraz z moja rodzinka wyjsc z podziwu ze puscili go dopiero 99999 raz, NIEPRZEGAP JUTRO RANO ZAPEWNE POWTÓRKA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nie zapominajmy o tym hicie który leciał na konkurencyjnej stacji, mianowicie najnowszy film (zapowiada się na hita roku, a nawet dziesięciolecia) pt. "Kevin sam w zasranym domu" 8) :lol:

 

jak ja kocham świąteczny przegląd repertuaru telewizyjnego :D

Musze przyznać ze zostałem dziś tak samo zaskoczony jak ty niemogłem wraz z moja rodzinka wyjsc z podziwu ze puscili go dopiero 99999 raz, NIEPRZEGAP JUTRO RANO ZAPEWNE POWTÓRKA :D

Polsat 12:05 - mały replay przed następną Wigilią :lol: :D

 

A w Sylwestra zapewne "Kevin sam w Nowym Jorku" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie co film wcale nie głupi, tzn. bardzo głupi bo o to chodzi w komedii ale ilez razy mozna napier***** to samo co roku? To juz jest naprawde lekka przesada, za pare lat Kevin i jego g_ówniana rodzinka stanie się Polska tradycja świąteczna, kazdy stół wigilijny bedzie musial miec pod obrusem zamiast sianka KEVIN SPESZYL DVD EDYSZYN :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostawałem nigdy nic i w tym roku było prawie podobnie, gdyby nie ciotka, którą matka zaprosiła na wigilie, która ta ciotka pracuje w Avonie i prawie całej rodzince pokupowała kosmetyki z Avonu. Trafiły mi się jakieś 2 dezedoranty jeden mniejszy, drugi większy i czekolada, której już nie ma, bo nie chciało mi się wychodzić od kompa, a stół w pokoju obok pełny. Ogólnie święta są dla mnie obojętne i z roku na rok stają się coraz szczuczniejsze. Narazie widze, że tylko o moim istnieniu nie wie Mikołaj. Na pocieszenie zostaje mi tylko CS:S w którego od rana do nocy gram. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...