Skocz do zawartości
BiAłY

Co dostaliście pod choinke?

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie tez sie skonczyl teatrzyk.... a zyczenia sa tylko dla tradycji, nie musza byc szczere i nie musza sie spelniac... to jest po to zeby ladnie wygladalo z wierzchu... przynajmniej ja tak uwazam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta sam sobie zrób eksperyment nazapier... sie parenascie godzin w kuchnii, narób potraw i czekaj tylko na to zeby ktos przyszedł z skwaszona mina i zwalonym humorem posiedzial pare minut i poszedł...

 

Dokładnie wiem o co Ci chodzi i wiem, że takie coś jest bardzo denerwujące i tak nie robię, ale też na chama nie chodzę z rogalem na twarzy i coś udaje. Proste każdy spędza święta tak jak lubi. Co innego jak ktoś strzeli foche i nagle robi wielki bunt na święta to dla mnie jest idiotą. Dla mnie to prawie zwykły dzień i zachowuje się tak jak zawsze i nie robię jakiś cyrków, tylko czasami chce mi się smiać z całej tej otoczki, ale tego nie robię bo wiem, że dla innych święta to dzień szczególny :wink:

 

Koniec OT :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem komplecik adidasa. Piżamę i 100zł i się cieszę

A to dresik z ciebie :lol: hehe
hmm szkoda, że nie napisałem dostałem żel pod prysznic i dezodorant a nie dresik :lol: :lol: :lol:
To dobrze, bardzo dobrze, bo już myślałem :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem :

Dołączona grafika

No i po za tym (już zjdłem :) ) troche innych słodyczy, ubrania (sam se kupiłem pare dni temu ale starsza dała kase - i dziś dopiero rozpakowałem - ale szok :) + jeszcze dezodorant Adasia + kase + aparat cyfrowy Olympus C-310 (choć na niego składała się cała rodzinka i jest to prezent dla calej rodzinki)

 

Ogólnie to jestem happy, z starszą czasami mamy ciężkie chwile, dziś nawet pare razy, ale w trakcie kolacji było miło, a po nawet kolędy pośpiewalismy razem :) Więc dla mnie Święta są miłmym przeżyciem i jeśli mam być szczery to nieco mi żal niektórych z was jak opowidacie o waszych Świętach.

 

PS. Jeśli mozna prosić to nie mówcie ile koasy dostaliście, wydaje mi się to zbędne, a niektórym moze być przykro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem spodnie (ktore sam sobie zamowilem i ktore przyszły pare dni temu :D ) sweter tez taki jak chcialem, mase słodyczy i perfumy ;)

wakacje beda hardwarowym okresem - teraz ciesze sie z tego co dostałem bo ostatnio zapomniałem o sobie :)

myslalem ze bedzie gorzej ale było niezle, spokojnie i czuje klimacik chociaz zamiast sniegu deszcz pada :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dostałem z 5 par mocnych sportowych skarpet, bo już ostatnio to prawie boso chodziłem przez dziury :lol:

No i jakaś drobna kaska też wpadła ;)

skarpety to chyba najlepszy prezent dla faceta;]]]]]

ja nie dostalem ale za kaske chyba sobie kupie pare par skarpet:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...