Skocz do zawartości
BiAłY

Co dostaliście pod choinke?

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tradycyjnie - trzy kilo ubran i czekoladki. A... no i laptop od ojca - ale nie jakis wypasiony jak bruce'a, tylko Toshiba Tecra 8000 z demobilu ;] Ale w zupelnosci mi wystarczy. Rok rocznie swieta wygladaja tak, ze cala rodzina sie sklada na cos co sobie umysle bo nikt nigdy nie wie co mi kupic ;] Rok temu byl monitor, dwa lata temu mobo itd. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche zazdrosze waszym gwiazdkom ze kupuja wam sprzet komputerowy :D

moi starsi to zielonego pojecia o tym nie maja a jakby juz cos kupili to pewnie 2x gorsze niz mam :) 0 orientacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche zazdrosze waszym gwiazdkom ze kupuja wam sprzet komputerowy :D

moi starsi to zielonego pojecia o tym nie maja a jakby juz cos kupili to pewnie 2x gorsze niz mam :) 0 orientacji :D

moi tak samo;]]]]

dlatego dają kase :?

szkoda ze sie nieznają bo miło by było znalesc pod choinką coś fajnego do maszynki;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm...co dostalem...pare t-shirtow wpadlo....slodyczy...ok 200zl...maszynka elektryczna do golenia...koszula na sylwka...kalenddarz :D a ojciec zrobil calej rodzince prezent i kupil wypasnego 29 calowego Panasonica! :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem:

- Troszke kaski [ na zaplacenie rachunkow akurat starzylo :P]

- Kilka fajnych ciuchow

- Booka - PHP + mySQL

 

Ogolnie spoo - ale urodzinki jeszcze mam 17 stycnia wiec sie posypie jeszcze prezntoof ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie rodzinka, nie wiedzac co mi dac, dofinansowala - bede mogl zamowic lapka z wiekszym dyskiem - niezle - moze sie wylame, ale mnie te swieta minelly lepiej niz poprzednie - jakos sie chyba mniej wrogo nastawilem. pozatym udalo mi sie kupic mamusce cos ladngo - poprawilo mi to humor - moze powinniscie sprobowac a nie tylko brac ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :) Jak to wygląda w tym roku?

 

Ja osobiscie zrobiłem sobie małą modernizacje kompa, nowy procek, grafe i kochaniutkie winbondy 2x512MB HyperX CH5 :)

 

Do tego od Mamuśki jakieś drobiazgi typu perfumy i troszkę gotówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem:

 

- miernik elektroniczny

- komplet srubokretow od 5 do 1 mm Torx, krzyzaki i plaskie

- zaciskarke do kabli sieciowych

- mase slodyczy

- kosmetyki do golenia Vichy (to do mojego Slonka) :-*

- skarpety

- kase (bedzie na 2-gi dysk do RAID 0)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...