Skocz do zawartości
Slayer

Mysz z programowalnymi 10-12 przyciskami- jaka?:)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam chęć kupić myszkę z jak największą liczbą przycisków zwłaszcza najlepiej z kółeczkiem jak w MX1000- chodzącym na boki. Co w tej chwili jest w ofercie?

I tak PS- kółeczko w MX1000 jak się nie mylę pełni 5 funcji- przycisk, góra - dół, lewo- prawo?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rolki ( omawiane kółeczko ;))- to jest to chyba nawet priorytet np. w grach fps do wyboru Items na boki, a góra- dół broni :) W tym wypadku starczy i 8 przycisków, bo 2 zastępuje własnie ten bajer z rolką. Kiedyś coś mi się wydawało, że Mediaxxxxx ( coś tam ) oferuje taką myszkę. Jak ktoś wie, niech podzeili się informacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mam ja i co powiem: REWELACJA !! Mysz dziala znakomicie, bardzo czula (jak dla mnie) Bardzo wygodnielezy w rece, wykonana jest z bardzo dobrych tworzyw (milych w dotuku). Zasiego to jakies 3m (sprawdzalem osobiscie), no i ta funkcja pilocika mmm teraz sobie leze w lozku i zmieniam jednym kliknieciem pioseneczki lub tez podglasniam hehe. Wszystkie klaswisze sa podswietlane, a rolka dziala znakomicie :) Nic tylko brac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do zasiegu to jestem w szoku 8O ta mycha jest radiowka, a dziala tak jakby byla na bluetooth :D poszedlem do duzego pokoju oddalonego jakies 6 metrow i mycha dziala :D Poszedlem do pokoju siostry (jest on oddzielony sciana od mojego) zero przeswitu na nadajnik albo cos w tym stylu i mycha dalej dziala :lol:

Cena okolo 210 zł POLECAM !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypada zbyt dobrze ? :lol: Jedyna wada jaka jej zarzucili to jakis tam test w paincie i niezbyt wygodnie lezy w dloni jako pilot ( niekiedy ten pclab rozsmiesza mnie :lol: ) . Reszta same plusy. Watpie zebys znalazl cos lepszego z tyloma przyciskami i w takiej cenie...

P.S.

Mi jakos fajnie sie gra to myszka i na serio nie narzekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem i znalazłem -Genius NetScroll+Superior. W poniedziałek poszukam na mieście, a jak nie znajdę, to zamawiam przez net :)

 

Jak znacie jakąś alternatywę, to lepiej szybko ją podajcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 miesiacach mogę powiedziećź, że zakup jak najbardziej udany :) Kupiłem 2 srebrne i dopiero dzisiaj wkońcu załapałem, jak przypisać im np. litery z klawiatury ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby przypisać poszczególne klawisze to potrzeba specjalnego softa. Ja mam Logitech MX 1000 i softa orginalnego (SetPiont 2.14.106). Tylko wydaje mi się że mysz nie zapamiętuje ustawień, tzn jak ustawiam w LOGITECHU przyśpieszenie i prędkość wskaźnika (czułość) to jest OK, ale jak mycha zgaśnie to wyczuwam że jakoś inaczej chodzi. Co to może być? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...