Skocz do zawartości
K0STEK

czy wybrać więcej ramu, czy mniej ale markowego

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić pamięć do komputera, i zastanawiam co wybrać, a mianowicie czy 2 kości hynix 512 D43 CL2 czy może lepiej jedną np. Kingston HyperX DDR 512MB PC-400 (KHX3200/512) CL2, komputer jes nowy na asusie K8N-e deluxe z nForce 3, bez dualu plus athlon 3200 64bit,w tym momęcie mam pamięć twinmosa ale restartuje mi ona komputer, w sklepie powiedzieli że nie ma problemu z wymianą tylko muszę podać co chcę.Wymieniłem kość kingstona, ale może macie lepsze pomysły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie czy jeżeli pamięć będzie np. na PC500, czy będzie chodziła na PC400,

Co do komputera to czasami bawię się filmami na DVD, ale i czasami zdaża mi się zarwać wieczór przy jakiejś nowej grze... czyli chyba tak jak większość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie nie wiem czemu uwazasz ze hynixy są niemarkowe :D

 

D43 nie są CL2 tylko CL3, KHX3200 (bez A lub AK na końcu) moga byc na BH5... więc możnaby je puścić na ostrych timingach ale... 2x512 to potęga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

512 to totalna porazka co chwila cos doczytuje zapomnij o plynnej grze. 768 minimum , a naljlepiej 1024 i wtedy gry plynne jak film masz zero doczytu.

 

nie mów! ja mam 256mb i jakoś żyje :wink: ale bierz hynixy bo to zadżombista pamięć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za porady , przy takim aplauzie nie pozostaje mi nic innego, jak tylko <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> hynixy, kwestia tylko czy sklep w którym kupowałem poprzednie kości , będzie je w stanie ściągnąć, z tego co się orientowałem gościu nawet nie wie co to jest hynix, jak mi zaproponuje coś innego(przez telefon wspominał o zwykłych kingstonach) czy warto upierać sie przy swoim,ewentualnie do jakie hurtowni go wysłać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...