Skocz do zawartości
milan655

Wybór telefonu...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno sprzedałem Siemensa Sx1 bo był dla mnie zadrogi i teraz rozglądam się za nowym telefonem a raczej chce kupić 8) i zastanawiam się między Siemensem ST60 a nokią 6610i co polecacie z tych 2 telefonów a może jakiś inny w podobnej cenie prosze o odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do telefonu to polecam Se K700i lub Nokia 6230

hehe dobre dobre :P tylko on szuka telefonu za 400 zł a nie za 900 :P

ja mam ST60 i jestem z niego zadowolony. Ładne zdjęcia robi, ma duży wyświetlacz i ładnie wygląda, ma głośną wibracje, nie ma niestety Bluetooth i Irda :( dlatego jak będziesz chciał sobie wgrać jakieś dzwonki czy cuś to tylko przez kabelek. co do nokii to się nie wypowiadam bo nigdy nie miałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem nokie 6610i i bylem z niej niezadowolony... maly ekan kaszaniaste zdjecia[tylko 4k kolorow], brak irda[ma ja tylko zwykla 6610,tu tylko bezuzyteczna podczerwien] slaba komunikacja z kompem[trudno dostac opm w takiej wersji zeby obslugiwala ten telefon...] jego zaleta jest radio, przejrzyste latwe w obsludze menu, dosc nieduzy rozmiar, dostepnosc akcesoriow i to chyba wszysko. ja wymienilem go na siemensa CX65 i jestem naprawde zadowolony. jego zalety to prostota komunikacji telefonu z kompem, duuuuuzy ekran[:P] naprawde imho rewelacyjne zdjatka[troche gorsze lecz godne uwagi filmy] 65k kolorow[to naprawde duzo!] proste, przystepne korzystanie z menu i stabilnosc[po wgraniu najnowszego softa] ponadto dosc dobra bateria[choc ja zmienilem na lepsza to tamta i tak nie byla njagorsza] no i oczywiscie rewelacyjny wyglad oraz mozliwosc wymiany paneli dla wybrednych :]

wady: brak mp3 i radia, tylko 10MB pamieci[nokia ma i tak mniej :P]

 

na temat innych telefonow sie nie wypowiadam bo po prostu nie znam ich na tyle dobrze by o nich pisac :]

 

pozdro mickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...