Skocz do zawartości
Filoz

KOMP ZA 7000 I... TAKI WOLNY ZE SZOK. ZOBACZCIE ILE MAM PUNK

Rekomendowane odpowiedzi

OW W 3D MARku 2003 TYLKko-... 10077 a to konfiguracja :

 

 

AMD Athlon 64 3500+ BOX

GeForce 6800GT Gigabyte GV-N68T256DH 256MB VIVO & DVI BOX

17" LG Flatron L1730B

Lite-ON DVD+/-RW SOHW-1633S BOX

DDR 512MB PC-400 TwinMos CL 2.5

Gigabyte GA-K8NS Ultra-939 nVidia nForce3 Ultra

 

 

Dlaczego tak jest? jak jest kawalem z nature to mi spada do 15 fpsow a czasami w późniejszych scenach(szczegolnie jak za grugim razem sie pojawia ta gosciowka z orkami to mam ...2 fpsy..) Po za tym jak gram w nfsu na 1024x768 i wszystko na maxa to niby plynnie chodzi ale czasami sieprzycina a myslaem ze jak kupie sobie az takiego kompa to ni beziemialoprawa sie nawet troszenke przyciac... W hf2 tez pieknie nie jest a jak wlacze w doomie 3 16 antyalising to klatkuje... mimop ze procek i grafa prawie najlepsze na rynku.. moze to byc wina ramu ale przeciez 512 to nie tak malo tymbardziej ze to PC400.. wlasnie zainstalowalem sterowniki gigabyt'ado mojego Geforca ale wynik sie nie zmienil.. Jak odpalam tego 3d marka to oczywiscie zamykam inne aplikacje. Moze to wina tego ze nie mam service packa 2 ..? Co moze byc przyczyna? Z gory dziekuje za odpowiedzi i prosze zeby byly jakies sensowne bo martwie sie dosc tym faktem ze taki komp a takie slabe wyniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filoz po twojej wypowiedzi wniopskuje ze nie bardzo czaisz co i jak , piszesz ze 512 to nie malo ramu a w szczegolnosci ze to pc400 ... hmm dobre , powiem ze nfsu nawet na najleprzym sprzecie sie przytnie , tak juz napisana jest ta gra , innym powodem twoch problemow moze byc zawalony ststem badz brak jakis sterownikow np do mobo etc , tak jak silence mowi doloz drugie 512 moze pomoze a na bank nie zaszkodzi :)

jednym slowem trza miec na czym czapke nosic :twisted: i nie rob testow swojej grafy w 2001 tylko 2003 i 2005 , bo 2001 to directx 7.1 i 8 :) a ty masz 9 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dysk to WD Caviar SE 80 GB WD800JB 8MB cache.

 

Ale jak jest to nature to tam zwracaja uwage glownie na grafike a ten 25 megowy GeForce 6800 GT to podobno potwór wydajonsci.. i co? 20 klatek?

U mnie w teście "mother nature" zwalnia do około 20 klatek na sekunde gdy na ekranie pojawi się zółw. Kartę mam Leadtek A400GT ( GF 6800GT ). Więc to chyba normalne ze w tamtym miejscu zwalnia. W sumie mam około 11000 3dsmarków2k3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz st55 jaki masz sprzet?I dlaczego gostkowie z prockami ponizej 3 Ghz pisza ze maja wynki po 12 000? I jak mam drugi raz ten filmik z orkami to mam 3(!) KLATKI MOZLIWE ze nie mam firmwarow do glownej plyty albo cos z biosami od grafy..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nvidia.com/object/nforce_udp_winxp_5.10 ----------nforce drivers, są już dostępne nowe, ale beta nie instalowalem wiec nie wiem czy moge Ci je polecic

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=930 ----forceware, tez mozesz pobrac z tamtad bety, oznaczone numerem 71.20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...A mozesz powiedziec skad mam to sciagnac bo juz szukalem.. i nie moge znaleźć

Kolego chyba przeginasz :roll: jak to nie mozesz odszukac sterownikow :? Zajzyj na domowa strone nVidii tam znajdziesz wszystko 8) dla ulatwienia prosze bardzo http://www.nvidia.com/page/home :wink: Lenistwo niektorych nie zna granic :? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz st55 jaki masz sprzet?I dlaczego gostkowie z prockami ponizej 3 Ghz pisza ze maja wynki po 12 000? I jak mam drugi raz ten filmik z orkami to mam 3(!) KLATKI MOZLIWE ze nie mam firmwarow do glownej plyty albo cos z biosami od grafy..?

Ty też masz poniżej 3GHz, dokłądnie 2.2GHz, ale athlony są nazywane według wydajności w porównaniu z intelem więc twój się plasuje między P4 3400 a 3600.

A mozesz powiedziec skad mam to sciagnac bo juz szukalem.. i nie moge znaleźć

http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_66.93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koleś przegiął złożył takiego kompa, a nie wie z skąd zassać drivery do mobo i grafy. A instalowałeś przynajmniej te drivery z płytki :?

LOL :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczy ktoś napisać o co chodzi z tym caps lock'iem??

 

Poucz się trochę netykiety co.

 

Pisanie z dużej litery to tak jak byś krzyczał do kogoś, a teraz spójrz na tytuł i pomyśl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...