Skocz do zawartości
Filoz

KOMP ZA 7000 I... TAKI WOLNY ZE SZOK. ZOBACZCIE ILE MAM PUNK

Rekomendowane odpowiedzi

to jest wynik o którym ja narazie pomarzyć moge ;p

Koles, to, że wydales na kompa aż tyle pieniedzy, to tylko i wyłącznie twoja głupota:) bez urazy i ataku.. przesadziles z kasą którą wydales na kompa.. ja za 7tys zł bym sobie w sumie zlozyl dwa wypasy :)

btw. nie narzekaj na wynik z 3dmark03, że marny itp. grasz w marki? tobie o szybkosci mówią liczby które sie wyswietlą? bo ja nie patrze na to.. ja patrze na komfort w windowsie i (kiedys) w grach.. a to że ci przytnie nfs ung2 to fakt, o którym oczywiscie nie przeczytales nigdzie na necie, to że nie umiesz znalesc sterowników do swoich nowo-nabytych czesci (kompa), to brak jakiegokolwiek wkladu z twojej strony oprócz kasy, i jeszcze wydzierasz sie w zalozonym temacie (wygląd tematu). Ja niedlugo sobie kupie Ge-Force6 i dla mnie wynik okolo 10.000 w 3dmark03 to bedzie szok na maksa, poniewaz na wiecej nie licze, dla mnie bedzie ważne czy moge sobie spokojnie odpalic gre bez kombinowania by po prostu sobie zagrac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze wydal 7k na kompa nie oznacza ze glupi tylko ze sie nie zna. ja tez kiedys ufalem temu co mowi pan w komputerowym. i w innych dziedzinach dalej jestem zmuszony ufac.

 

a peseq nie wiem czy wiesz ale bywa taka dziwna zbieznosc miedzy markami a tym jak chodza gry. jak sie ma te 2k mniej niz inni to jednak cos jest nie tak i watpie zeby gry dzialaly jak nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolaczyl niedawno pewnie nie bylo go tu. zreszta chcialbym zyc w swiecie gdzie mozna jednak zaufac sprzedawcy, bo na wszystkim sie znac nie mozna i kazdego foruma czytac przed byle wydatkiem ntez nie mozna. pozatym nie twierdze ze brak wiedzy i glupota sie wykluczaja:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaufac sprzedawcy.. niestety nie w dzisiejszych czasach. Moja wy[powiedfz byla moze jednak ogólna. tak wiec napiesze to tak. Ufac sprzewawcy, to jak zawrzec pakt z diablem:)

sorry jak kogos urazilem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba jasne... przecież nie bedziesz się kierował radami ludzi, którzy radzą ci po to, żebyś wydał jak najwięcej hajsu za jak najmniej wartościową rzecz, za to im w końcu płacą - tak działa nasz rynek

i dlatego ja nie winię, aż tak bardzo sprzedawców - w końcu każdy chce zarobić

no a my powinniśmy wiedzieć co chcemy zanim wejdziemy do sklepu - bo inaczej to nam wszystko wcisną - nawet szit :wink:

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sailence : a wracajac do naszego off-topicu slsyzalem ze trzeba shift+caps trzymac , a na takim zagranicznym forum wyczytalem ze podczas ladowania testu jeszcze przycisk power nalezy wciskac z klawiatury wtedy zwieksza sie napiecie na karcie i takie tam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan"]no to pozostaje nam albo znac sie na wszystkim albo bedziemy skazani na qpa pokroju gf 5500 we wszystkich dziedzinach zycia. smutne

nie smutne, ale trzeba przysiasc z glowa, po co wydawac multum kasy w sklepie "bo tak radzi sprzedawca", kiedy mozna spokojnie przejzec forum.tweak? bez urazy i aluzji.. po to one jest, ale zdenerwowalo mnie, iż zalozyciel tematu nie pokazal wlasnego wkladu w swoje poszukiwania poza tym ze zalozyl nowy temat:)

logan: nie czuje do Ciebie zlosci czy innych jazd typu: "ja wiem lepiej a ty sie schowj"; chodzi o to, iż nie bronie ani tez nie osądzam sprzedawców w naszych polskich warunkach (sam jestem serwisantem w jedym ze sklepów), jednak trzeba usiąść normalnie i bez nerwów do takich spraw, gdzies musi byc ta meta mówiąca, że "tu jest źle, trzeba to naprawić". Ale niestety, bez wlasnego wkladu dużo sie nie zyska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wystraszyliście kolegę Filoza bo coś się nie odzywa :lol: Ale też zluzujcie z tymi bluzgami jak ktoś się nie zna.Ciekawe czy wy się znacie na wszystkim co kupujecie?Wątpię. A poza tym odnośnie sprzedawcy to w sumi poza ceną to niezłego kompa doradził nie sądzicie? Zawsze mógł polecić celafona.

Filoz według mnie to powinieneś elegancko system zainstalować.Czyli po instalacji windowsa wrzucić sp2 (chyba,że masz od razu zintegrowane z CD od wina) -->>sterowniki do płyty głównej -->> sterowniki do karty graficznej-->> inne sterowniki do użądzeń,których używasz później polecieć z 3DMarkiem2003 i zobaczyć (jeszcze wypada sprawdzić czy nie masz włączonego antyalaisingu i filtrowania anizotropowego jak by były włączone to wyłączyć i dopiero włączyć 3DMarka). Ja tam na defaulowych ustawiemiach kompa nie nażekam jak mi NFS U 2 chodzi a wtedy w 3DMarku2003 mam ok 3500 pkt ( NFS U2 czasem na chwilę zwolni i to wszystko).Jeszcze musisz pamiętać żeby dobrze poustawiać opcje graficzne w grze (oeksperymentuj trochę) i powinno być ok.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

peseq fajnie, że powiedziałeś gdzie pracujesz, w tym temacie, to nabiera pewnego odpowiedniego wyrazu całej sprawie

 

popieram cię, nie osądzajmy ludzi, którzy pracuja na chleb, tak czy inaczej, wciskając na kity, czy nie, oni pracują, a żadna praca nie hańbi...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość _Azazel_

Dobry sprzęt!

Takie podzespoły kompa obciążają go trochę.

Na razie wymień RAM na 512 lub 1024 i jeśli masz SDRAM wymień go na DDRAM o dobrym poziomie.

Niekumam :mrgreen: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry sprzęt!

Takie podzespoły kompa obciążają go trochę.

Na razie wymień RAM na 512 lub 1024 i jeśli masz SDRAM wymień go na DDRAM o dobrym poziomie.

Niekumam :mrgreen: :lol:

Czego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość _Azazel_

Dobry sprzęt!

Takie podzespoły kompa obciążają go trochę.

Na razie wymień RAM na 512 lub 1024 i jeśli masz SDRAM wymień go na DDRAM o dobrym poziomie.

Niekumam :mrgreen: :lol:

Czego

Tego co napisales... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDRAMY hahahha :D

Wracajac do tematu:

1.kup nastepne 512 ramu , bo masz go BARDZO malo jak na te czasy i nawet gf6800ultra sli ci nie pomoze.

2.stery do grafy , plyty etc.

3..uderz w buzie osobe , ktora ci sprzedala tego kompa , bo solidnie z ciebie zdarla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry sprzęt!

Takie podzespoły kompa obciążają go trochę.

Na razie wymień RAM na 512 lub 1024 i jeśli masz SDRAM wymień go na DDRAM o dobrym poziomie.

Dobry żart :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nie mogę jak tak dalej pójdzie to forum zniknie :D

 

Dam ci chłopczę dobrą radę: Weź zniknij z tego forum, albo nie pisz takich kretyńskich postów, bo sam o kompach wiesz mniej niż zero :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można było procek troszke słabszy i przynajmniej 1gb ramu, niestety do dzisiejszych gier to minimum... poza tym nie rozumiem czemu się czepiacie, że przesadził z kompem, boli że 7tys wydał? :| lepiej chyba napisać co zrobić, by było lepiej niż dosadnie tłumaczyć, że źle zrobił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikogo nie boli ze On wydal 7tysiaczków na kompa:)

Wrecz przeciwnie, gratuluje mu samozaparcia zeby taka sume uzbierac; zarobic, itp!!!!

Jednak przesadziles z tym 1GB ramu ze to minimum:) teraz minimum do gier to 512.. a 1gb to wystarczajaca liczba;)

 

A żeby bylo lepiej, to jak juz niektórzy twierdzili. Format, instal windows, DX9 install, Nforce driver for mobo install, i inne smieci zeby to dzialalo.. :)

Wiecej nie da rady, bo co, zacznie sie timmingami bawic albo krecic proca? nie ma sensu jak narazie, sam przyznaj.. trzeba zrobic dobry i stabilny grunt, żeby to potem mozna bylo jeszcze żyłować

pozdro & no offence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gdyby to było jakieś moje gdybanie na podstawie forum, różnych stron itd, to może przyznałbym ci racje z tym 512, ale sam sie o tym przekonałem na własnym komputerze(szkoda, że tylko chwile :) ), że 1gb daje kopa w grach i nawet na ti4200 można przyzwoicie pograć, tylko szkoda, że bez DX9 :(

 

Oczywiście czysty system, sterowniki to podstawa o której chyba nawet nie trzeba wspominać :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...