Skocz do zawartości
Wojtek-sk

"Padl" Radeon 9500@PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Cze

 

Koles z allegro zrobil mnie w ^%ja i dal mi uszkodzona grafe(allegro i ja nic mu nie mu nie mozemy zrobic :/). Nie dziala OpenGL w direcX jest wiecej artefaktow niz samego obrazu :) Rdzen wyglada dobrze, pamieci tez. Z forum benchmarka dowiedziael sie ze pamiec padala. Czy ktos potrafi to naprawic wymienic pamiec ?? Jest to Radeon 9500 64Mb Infeon 3,3ns 4 kosci pamieci (na pamieci widnieja napisy Infeon; DDR SGRAM; HYB25D128323C-3,3[sLABO WIDAC]; A; 0310 SUU 13919). Przed jak i po odblokowaniu potokow bylo tak samo: obraz w windowsie ma pionowe pasy ciagnace sie po pulpieice i tam gdzie sa jakies napisy, w filmach widac jakby "przezroczyste kwadraciki". Da sie cos z ty zrobic??

 

Pozdrawiam

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób jej vmody ...może to ją podniesie... daj jakieś 1.7 v na core i 3.2 na pamięci...może wyższe napięcie coś jej da...a takie napięcia możesz dać spokojnie bez zmiany chłodzenia na GPU i bez radiatorów na pamięciach...ewentualnie skontaktuj się z Berkutem...może on coś poradzi...wiem, że ktoś już mieszał ostro z pamięciami w Radeonie 9500 na tym forum ..tylko nie pamiętam kto...poszukaj... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. vmoda da sie tylko zrobic za pomoca lutownicy?? nie ma jakiegos sofu albo biosu co by mi napiecie zwiekszylo ??

softu nie ma...ale bez problemu można to bez lutownicy zrobić...jeśli masz od kogo pożyczyć miernik to koszty będą prawie zerowe, bo potencjometry kosztują kilkadziesiąt groszy :D

vmod bez lutowania mojego autorstwa :D :

vmody bez lutowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...