Skocz do zawartości
michallus

Epox z AGP czy Gigabyte z pci express ?? Pod A64 S939

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Stoje przed takim problem nie wiem co wybrac... Z epoxem miałbym grafe ati 9600 pro albo XT, natomiast z Gigabytem x300 albo x600. Chciałbym, żeby płyta była podatna na o/c a z tego co wiem i wyczytalem to gigabyte sie do tego zbytnio nie nadaje, wszysycy polecaja Epoxa z tanszych płytek.

Epox http://allegro.pl/show_item.php?item=37891067

Gigabyte http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15512

 

Prosiłbym o szybką odpowiedziedz, ponieważ w poniedzałek zamawiam maszynke...

 

Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: Epox lepszy, ale Gigabyte bardziej perspektywiczny. Jeżeli kupujesz już proca na S939, to lepiej już kupić płytę na PCI Express. ALE: jeżli już kupować coś na NF4, to najlepiej coś z SLI: jeszcze bardziej perspektywiczne.

 

np.: http://www.znak.pl/pages/show_product.php?...AsuA8NSLIDeluxe

 

będą od 4.I.2005 w sprzedaży. Ja się na taką czaję, ale to za 8-9 m-cy.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus by mi odpowiadał... Tylko, że go jeszcze nie ma w sprzedazy a ja w poniedziałek musze zamówić komputer chetnie bym poczekał ale niestety nie moge... nie jest to zależne odemnie. Jakie są inne płyty główne z NF4 SLI i PCI EX pod S939 ?? Procek jaki chce wsadzić to winchester 3200 albo 3000 zależy od ceny płyty głownej... Chyba że wsadze 3200 i zrezygnuje z zasilacza chiefteca... Prosiłbym o wyjaśnienie mi SLI co to dokładniej jest? Niestety nie mam czasu na szukanie bo jestem u rodzinki i tutaj mam modem i odrazu jak bede wracał podrodze zamwaiam kompa.

Dziękuje za opdowiedzi.

Pozdrawiam

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem kupic MSI albo tego EPOXA i do tego grafe 9800pro@xt. To chyba bedzie najlepsze rozwiazanie... x600 4potokowiec a na inna by mnie nie było stać zakładając, że wydam na płyte 600-700zł. Jeszcze mam pytanie czy warto dokladac kase i kupować 256mb karte graf? Czy 128 w zupełnosci wystarczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy grafie z rdzoiny RAdeonów 9xxx jak i Nvidi 5xxx nie opłąca sie brac 256 ramowej wersji,są one wolnijsze niz te ze 128 mb.(sprawdzone)Bo i tak nie wykorzystasz tego ramu,256 oplacalne jest w ATI x800 i gf 6800.We wczesnijszych modelach jak np Radeon 9800 PRo albo nawet XT to bardzej zabieg marketingowy niz skok wydajnosciowy.To samo sie tyczy GF 5900 xt itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...