Skocz do zawartości
Liquid

Skąd macie kase na wasze kompy?


Rekomendowane odpowiedzi

Z ulotek to by się tego napewno nie dorobił.

Pewnie tak jak ja :P konesje Amsterdamskie lub wyrzsza szkołą jazdy czyli wujek w :P Kolumbi

coś przemyca?;]]]]]

 

jak czytam ten temat to 3/4 z was ma kase na kompa z podejzanych źródeł;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ulotek to by się tego napewno nie dorobił.

Pewnie tak jak ja :P konesje Amsterdamskie lub wyrzsza szkołą jazdy czyli wujek w :P Kolumbi

coś przemyca?;]]]]]

 

jak czytam ten temat to 3/4 z was ma kase na kompa z podejzanych źródeł;]]]]

Bo nikt nie chce sie przyznać, że ma pieniądze od rodziców,a średnia wieku jest poniżej 18 lat chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ulotek to by się tego napewno nie dorobił.

Pewnie tak jak ja :P konesje Amsterdamskie lub wyrzsza szkołą jazdy czyli wujek w :P Kolumbi

coś przemyca?;]]]]]

 

jak czytam ten temat to 3/4 z was ma kase na kompa z podejzanych źródeł;]]]]

Oj... Panowie on za duzo się interesuje...

Ma m zadzownić do Edka zeby go uciszył...? Znaczy się powiedział mu prawde..? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt nie chce sie przyznać, że ma pieniądze od rodziców,a średnia wieku jest poniżej 18 lat chyba.

Od rodziców również, nie zaprzeczam ale sam też potrafię sobie dać radę. Co do średniej wieku to bardzo duża częśc tego forum jest jeszcze przed 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam większosc od rodziców, ale na kompa w podpisie [tylko z 256mb ramu i 4mx] za którego zapłaciłem 3.5k [razem z monitorem i windozą] harowałem 2 lata temu całe wakacje 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pije i pale i kasiore zadko mam. Ale jak cos juz chce to musze na to zapracowac, i wlasnie wtedy po szkole chodze do ojca do sklepu i zapierdzielam jak osiol albo po nocach przyjmuje towar ;) I tak pozatym naprawie babci video, powiem jak nagrywac cos z TV na kasete, pomoge cos wyremontowac no i troche sie poucze (:P) We wakacje, jest inaczej bo cale 2 miechy zapierdzielam u kogos i wtedy nic nie przepijam, ale zostawiam na kompa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- wujek-ksiądz (20-100zł spotkanie)

:lol: Po obejrzeniu pewnego reportażu na TVN mam głupie skojarzenia.

Ciekawe jak bliskie są te spotkania ajt :> ?

ble ;p
Niezbyt, bo wujcio jest z leksza poj*****... :roll: Fajne wykłady wali, no, ale dla kasy to ja mogę przecierpieć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, ale dla kasy to ja mogę przecierpieć :lol:

To tak samo jak ja z moją bacią czsami już mnie skręcą aby :twisted: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> łopatę i ja trzepnąć :twisted: ale powstrzymuje mnie myśl, że jak tego nie zrobię to dostanę trochę $$$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to juz wyjasniam: zarobiłem na kompa sam prowadząc stronę internetową (stworzenie + akutalizacja) pewnej firmy medycznej, do tego zajmuję się projektowaniem ulotek, ofert, itp. rzeczy dla firmy, która organizuje szkołe pływania dla maluchów (4-12 lat), regularne wpływy gotówki pozwoliły mi na zakup kompa po 3 miesiącach zbierania i odkładania zarobionych pieniędzy

 

dlatego przesłanie do was: jak coś umiecie i robicie to dobrze, to starajacie się na tym zarobić :wink:

 

PS. najciekawszą robotą jest składanie komputerów dla różnych ludzi z różnymi potrzebami, raz składałem kompa za 6000zł i to była czysta przyjemność, no i dodatkowy zarobek

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. rodzice

2. Sprzątanie garażu + stodoły ukochanej babci = złom, szkło, makulatura = sporo kasy

3.sprzedawanie tego co się dostanie i sie nie potrzebuje.

4.egzekucja długów :wink:

5.sprzedaż gier kolegom oryginalnych gier oczywiście.

6.Naprawy tego co umiem naprawić

7.Ściąganie simlocków w telefonach i handel nimi

8.naciąganie lamerskich kolegów na okazje typu gf2 MX400 64bit za 100 zł ...niestety:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja i pale i jak trzeba to pije ;-) i jeszcze się uzależniłem od kompa ;-) tani nie jestem więc musze sobie dorabiać do tego :-D i tak lepsze to niż extreme na rowerku który kiedyś preferowałem - nie dość że w części to szło tyle że taniej za kilometr na pewno by było taxi to jeszcze jak się czlowiek poczół pancerny... można się było zabić kilka razy ;-) tu najwyżej mnie pośmiga 12v :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to rodzice, wujek, a jedyne co zarobiłem to raz chyba za formatowanie i podzial na partycje dysku dla kolegi kolegi ;) Bo jak kumplom cos robie z kompem to free oczywiscie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to rodzice, wujek, a jedyne co zarobiłem to raz chyba za formatowanie i podzial na partycje dysku dla kolegi kolegi ;) Bo jak kumplom cos robie z kompem to free oczywiscie ;]

wlasnie takie cos mnie denrwuje...

 

"-oo komp mi sie zepsul ;(

- i co masz zamiar zrobic?

- jak to co? zadzwonie po mariusz :)

- a no tak, on jest glupi i robi za darmo!"

 

juz poprostu mnie to wkur*** jak cos sie zepsuje to zaraz telefonik dostaje... no i wes hajs od znajomego... ale chyba zaczne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...