Skocz do zawartości
pci

Czy opłaca sie odsyłac ??

Rekomendowane odpowiedzi

Mam karte co w podpisie i ma problem z Agp (ogulnie problem jest banalny i tylko nie działa agp8x, a na 4x wszystko śmiga pieknie), korespondowałem z Sirius.pl (została tam kupiona) i stwierdzili ze "To prosimy odesłać kartę do nas na serwis. z kserem gwarancji i opisem usterki. Kartę raczej wymieni importer albo będzie mógł Pan wybrać inną z naszej oferty." Czy :

1.Jak długo moge sie spodziewac nawej karty??

2.Jakiej moge sie spodziewać w zamian?? (czy czegoś mocniejszego niż moja)

3. Co wy byscie zrobili??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym olał kwestię.....

a ja nie :P

 

Skoro nie maja 9500PRo na stanie, zapewne zadnej 9700 tez nie maja wiec dostanie 9800 tylko walcz o pro :twisted: Nie dziala? Wstan i wymien :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica między agp x4 i x8 to jakieś 4-5% w wydajności. ja bym to olał no chyba że chcesz się ścigać w 3dmarkach :), albo żadko korzystasz z kompa i brak karty graficznej przez 2-3 tygodnie niezrobi ci różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no człowkieku , jak nie chcesz grać przez 2 tygodnie to wymianiaj;]]]

tylko Bóg jeden wie co Ci za cudo mogą odezsłać;]

ja bym olał tak jak inni;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym jednak odesłał do nich, ponieważ wkońcu będziesz tą grafe sprzedawał, a napewno łatwiej pójdzie jak nie będzie miała żadnych problemów, co do wymiany, to oni chyba musza ciebie poinformowa na co chcą ci wymienić i np jeśli będą ci chcieli wcisnąć GF4Ti to możliwa jest opcja, że ty dopłacisz do lepszej np do 9800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze cos nie tak ze sterami?

zainstaluj ponownie via hyperion; sprawdz ustawienia AGP w biosie; wyjmij karte, przetrzyj styki i wloz ponownie do slotu.

jak bedziesz mial 150% pewnosci, ze jest to problem hardware nie software, to mozesz probowac reklamowac.

jezeli to karta jest uszkodzona (w co watpie) to teoretycznie powinni ci dac produkt takiej samej klasy obecnie dostepny na rynku, ale jak ci dadza jakas badziewna karte, to bedziesz sie bujal z serwisem i udowadnial swoja racje. moga cie rowniez potraktowac jak dziesiatki innych klientow zwracajac po dwoch tygodniach ta sama karte z adnotacja, ze w serwisie wszystko dziala OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo i tak by pewnei bylo - prawdopodobnie problem z agp 8x wystepuje tylko u ciebie i na tej plycie - sprawdz karte u kumpla i dopiero cos pruboj dzialac - chociaz ja nie widze sensu bo karte masz wypas - a co za nia mozesz dostac ? ja bym sie nie zdziwil jakby to byl jakis 9600pro czy tam xt ktory wcale i nie koniecznie bedzie szybszy - na 9800 nie masz co liczyc - a i kwestia allego ze ja sprzedaz drozej jak bedzie w 100% sprawna to tez jest nie dorzeczne - kto by sie do czegos takiego przyznal wystawiajac ta karte za dajmy na to 0.5 - 1roku bo tyle jeszcze na niej pograsz

 

ogolnie nie ma sensu sie w to bawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...