Skocz do zawartości
wunat

Komputerowe zestawy 2.1 / 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że mu nie doradziłeś X-Fi :wink:

A tak na serio to do takich "low-end" głośników szkoda inwestować w A 2 ZS.

Ile kosztyje tak wogole Audigy 2 ZS jak możecie dajcie linka jakiegoś najwyzej wziolbym do niej Geniusy 5.1 HF :P Edytowane przez BreworX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SB Live + Genius Home Theater

 

Jak możesz to dozbieraj do SB Augidy 2 OEM.

 

 

te Geniusy to nawet na zintegrowanej dzwiękówce będą dawać lepszy dzwięk niż pierdzawiki Logitecha X-530 czy Creativa Inspire z porządną kartą dzwiękową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SB Live + Genius Home Theater

 

Jak możesz to dozbieraj do SB Augidy 2 OEM.

te Geniusy to nawet na zintegrowanej dzwiękówce będą dawać lepszy dzwięk niż pierdzawiki Logitecha X-530 czy Creativa Inspire z porządną kartą dzwiękową.

Zadecydował ( no dobra - za moją namową ) i wybrał(em) Genius H T ( ten nowy, mocniejszy ) + A 4 oem ( nowego nic taniej rozsądnego nie ma ) ... w sumie jakieś 700 złotych.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadecydował ( no dobra - za moją namową ) i wybrał(em) Genius H T ( ten nowy, mocniejszy ) + A 4 oem ( nowego nic taniej rozsądnego nie ma ) ... w sumie jakieś 700 złotych.

Dokładnie we wtorek rano zamawiam i na środe powinno być :D wyjdzie 706 zł mam nadzieje super zestaw jak za tę kwote :P

 

Ps. A samego Suba podepne do wzmacniacza Yamahy na próbe z kolumnami Jamo 170 W zobaczymy jak bedzie grał :)

Edytowane przez BreworX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. :)

 

Panowie, a może na Święta którychś z tych zestawów??:))

 

http://www.czechcomputer.cz/cat_tree.jsp?p...The+Frog+Family

 

Jeśli chodzi o design to nawet JBL wymięka :D

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam 250zl karte muzyczna mam sb live 24 bit 7.1 i jakie glosniki za 250z mi polecacie?? obecnie mam kompa podlaczonego do wiezy sony 2*60 wat, jak myslicie czy roznica bedzie lepsza na glosnikach za 250zl?? CZY POZOSTAC NA WIEZY?? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam 250zl karte muzyczna mam sb live 24 bit 7.1 i jakie glosniki za 250z mi polecacie?? obecnie mam kompa podlaczonego do wiezy sony 2*60 wat, jak myslicie czy roznica bedzie lepsza na glosnikach za 250zl?? CZY POZOSTAC NA WIEZY?? :blink:

Pozostań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam myslalem o zmianie glosnikow bo mam badziewne, kwota jaka dysponuje to okolo 200zl

jesli chodzi o wyglad to bardzo podobaja mi sie ModeCom MC-9860 brązowe http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...60_brazowe.html

warto je brac? czy polecicie cos lepszego?

z gory bardzo dziekuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Głośniki SW-HF5.1 5000 od końca kwietnia znajdą się na półkach sklepów komputerowych w całej Polsce. Ich cena to około 350 zł. Gwarancja wynosi 2 lata. Dystrybutorzy w Polsce: Incom, NTT."

 

więcej pod adresem:

 

http://gry.imro.pl/?exec=news,1,7868&page=...od-Geniusa.html

 

Pełna specyfikacja SW-HF 5.1 5000 tutaj:

 

http://www.geniusnet.com.tw/product/product-1.asp?pdtno=663

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega zastanawia sie nad zakupem glosnikow 5.1. Kwota ~500zl. Obecnie na oku ma:

MANTA DUNE MM5000 MM-5000 GŁOŚNIKI 5.1 + RADIO

 

MANTA TRITON MM 5500 z RADIEM

 

Co sadzicie? Mile widziane opinie wlascicieli badz ludzi, ktorzy je odsluchiwali.

Tak wiec mnie się wydaje że o wile lepsze za 500 zł bedą głośniki Geniusa SW - HF 5.1 --->GENIUS HF 5.1 Home Theater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dzisiaj Geniusy HF 5.1 i SB Audigy 4 zobaczymy jak to zestawienie bedzie sobie radzić :D Na jutro powinno wszystko dojść ;]

No i jak doszły dzisiaj ??

 

Ja je zamówiłem dzien później niż Ty, jak gadałem z Aszem po wylicytowaniu to wysyłał Twoje właśnie.

Kurcze spóźniłem się jakąś godzine bo wysłał by moje wczoraj, a tak to wysłał dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak doszły dzisiaj ??

 

Ja je zamówiłem dzien później niż Ty, jak gadałem z Aszem po wylicytowaniu to wysyłał Twoje właśnie.

Kurcze spóźniłem się jakąś godzine bo wysłał by moje wczoraj, a tak to wysłał dzisiaj.

No doszły doszły tylko mam problem z kartą dźwiękową ... chcesz pogadać to napisz na gg do mnie 3857360 to szybciej sie dogadamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze doradzcie!!!

 

nie wiem czy kupic zestaw jakis 5.1 lub 2.1 za 250zl czy tez pozostac na wiezy tzn komp podpiety do wiezy SONY 2*60wat RMS czy tez kupic jakies kolumny za 250zl do takiego starego wzmacniacza... karta muzyczna SB live 24 bit moze karte tez zmienic??

 

tak wyglada wzmacniacz:

 

http://allegro.pl/item98321641_diora_ws_44..._40_w_bcm_.html

 

prosze o porady :D

 

pokoj moj ma 11m2 i zalezy mi na sluchaniu muzy mp3

Edytowane przez peza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...