Skocz do zawartości
wunat

Komputerowe zestawy 2.1 / 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz miec audigy i 5500 za 700 zl???? Ja bym bral w ciemno :-) A powaznie mowiac, trudno jedno z drugim porownywac, w koncu jeden zestaw to 2.0 a drugi 5.1 W kazdym razie ja moge zarekomednowac z5500, w grach, filmach sprawdza sie rewelacyjnie, mp3 i cd audio tez gra na nich znakomicie... wiec? I tak w koncu sam musisz zdecydowac... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam taki problem.

Dziewczyna ma 70zl i chciałaby za to kupić jakiś zestaw 2.1 - do komputerka. Możliwe, że z jakieś 20zl będzie jeszcze miała - no powiedzmy do 100zl.

Co Jej mam doradzić - bo już sam nie wiem. Media-Techy jakieś, czy co?

Na drewno zapewne nie starczy i jakieś wielkie firmówki też - co poradzić?

(Tylko bez głupkowatych komentów - proszę Was bardzo)

Może Ktoś będzie się teraz chciał pozbyć jakiegoś zestawiku?!?

Sam już nie wiem - poszukam jeszcze - ale może Ktoś pomoże kierując się własnym doświadczeniem?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz miec audigy i 5500 za 700 zl???? Ja bym bral w ciemno :-) A powaznie mowiac, trudno jedno z drugim porownywac, w koncu jeden zestaw to 2.0 a drugi 5.1 W kazdym razie ja moge zarekomednowac z5500, w grach, filmach sprawdza sie rewelacyjnie, mp3 i cd audio tez gra na nich znakomicie... wiec? I tak w koncu sam musisz zdecydowac... :-)

Nie, nie za 700.. Musial bym troche dolozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wtopa :? mialo byc Z 5300 THX bo 5500 sa ponad 1000 zł a mam tylko 1k zł :?

no chyba ze cos innego w tej cenie od logitechow

A moze oblookaj oferte Kwietnia z USA? Moze on bedzie mial za tysiac. Bo Cos mowil ze moze beda za 1000 wlasnie. Ja sie nad nimi zastanawiam a jak przeczytalem to http://www.neowin.net/forum/lofiversion/in.../t229771-0.html to jeszcze bardziej jestem sklonny sprzedac moje stereo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Chcę kupić zestaw głośników 2.1 za 400 - 450 zł.

Co mam kupić aby dźwięk był jak najczystszy.

Myślałem nad Creative I-Trigue 2.1 3600 retail za 427 ale na dźwięku w ogóle się nie znam a słyszałem/czytałem że Creativy sa takie sobie

 

Poradzcie co powinienem kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam zestaw głosnikow 5.1 Teac z dekoderem (Teac Powermax 950 Watt Dolby Surround Sound Speakers). W komputerze zintegrowana karte dzwiekowa 5.1 AC`97

 

i nie wiem jak podlaczyc to do kompa zeby dzialalo 5.1 Mam mozliwosc jedynie wirtualnego wlaczenia 5.1 inaczej dziala tylko subwoofer, prawy, lewy front i center.

 

Czy moze lepiej kupic inna karte muzyczna? jaka?(do 150zl) Sprzet Teac posiada wyjscie jack, coaxial i Toslink, przez co najlepiej podloczyc kompa?

 

 

http://www.novatech.co.uk/novatech/specpage.html?TEA-PM-950

 

http://www.teac.de/dspd/index.php?cont=pro...od_id=152&id=11

 

MarQs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam zestaw głosnikow 5.1 Teac z dekoderem (Teac Powermax 950 Watt Dolby Surround Sound Speakers). W komputerze zintegrowana karte dzwiekowa 5.1 AC`97

 

i nie wiem jak podlaczyc to do kompa zeby dzialalo 5.1 Mam mozliwosc jedynie wirtualnego wlaczenia 5.1 inaczej dziala tylko subwoofer, prawy, lewy front i center.

 

Czy moze lepiej kupic inna karte muzyczna? jaka?(do 150zl) Sprzet Teac posiada wyjscie jack, coaxial i Toslink, przez co najlepiej podloczyc kompa?

1215950[/snapback]

z opisu na stronie wynika ze glosniki te posiadaja raptem jedno gniazdo mini jack dla sygnalu analogowego, podczas gdy analogowe przeslanie dzwieku 5.1 wymaga 3 takich laczy (dla przednich glosnikow, tylnych i dla centeralnego/ sub woofera). Zatem zeby uzyskac dzwiek przestrzenny bedziesz musial sie zaopatrzec w karte dzwiekowa z wyjsciem optycznym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej kupić Creative Inspire™ T2900 za 340 zł. Jest on lepszy czy gorszy od Logitech x230 czy od Creative I-Trigue 2.1 3600 wie ktoś coś na ten temat.

 

A może dostanę za taką kasę (~450 zł) jakiś o wiele lepiej grający zestaw 5.1.

Prosze o odpowiedź bo sam już nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T2900 za 340zl !? Gdzie tak drogo maja ?? w Vobisie ? :D

Ja bym bral Logitecha x230, lepiej graja od Creativ'a.

 

A co do 5.1 - kto powiedzial ze graja duzo lepiej od 2.1 ?! Niby pod jakim wzgledem ? Ilosci pustych watow ? :lol:

Poza tym za 450zl kupisz tylko podstawowe 5.1 bez zadnych bajerow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wasze podpowiedzi, ale nadal nie wiem co za max 200zł moge najlepszego kupić, chodzi mi o zestaw 2.1.

1217927[/snapback]

Logitech X-230

 

A może lepiej kupić Creative Inspire™ T2900 za 340 zł. Jest on lepszy czy gorszy od Logitech x230 czy od Creative I-Trigue 2.1 3600 wie ktoś coś na ten temat.

 

A może dostanę za taką kasę (~450 zł) jakiś o wiele lepiej grający zestaw 5.1.

Prosze o odpowiedź bo sam już nie wiem

1218160[/snapback]

Logitech Z-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru kupic Creative I-Trigue 5600 i Logitech Z-5300, tutaj pojawia sie dlemat bo nie wiem ktore wybrac. Mialem juz jeden modele logitech(bas bardzo przyjemny ale satelitki sobie nie radzily) i mam creativa t 5900 czy jakos tak(bas sobie troche nie radzi za to satki super). Jednak oba zestawy, ktore chce kupic sa juz z wyzszej polki i nie wiem ktory z nich wybrac a nie chce zalowac. Creativ jest nowy posaida nowsze technologie(ladniejsze parametry zwlaszcza bass) a Logitech jest stary za to ma THX + duza moc(mieszkam w bloku wiec ten ostatni nie bedzie wykozystywany w duzym stopniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wypadają w bezpośredniej konfrontacji logitechy X-530 (277PLN)i Mercury 5.1 HT-6200(250PLN)?

Doradźcie które wybrać, chyba że lepszym rozwiązaniem jest dozbierać trochę kasy i kupić

Genius 5.1 Home(530PLN) ?

Co wy na to, które z tej trójcy wybieracie?

A jeżeli są to Geniusy to czy faktycznie są na tyle lepsze aby zrekompensować różnicę w cenie?

Dodam jeszcze, że tylko logitechy mogę kupić tu na miejscu (Kraków) a dwa pozostałe zestawy musiałbym zamówić

z neta a wtedy byłoby chyba trochę więcej problemu z gwarancją.

P.s

Jeżeli wiecie o jakimś sklepie w Krakowie gdzie można dostać bądz zamówić Mercury lub Geniusy to dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...