Skocz do zawartości
wunat

Komputerowe zestawy 2.1 / 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

a teraz mam takie pytanko. tylko dla posiadaczy logitecha x-230:

 

w jaki sposob sa polaczone satelitki z subem? nie widzialem zbyt wielu zdjec ale z tego co wiem to prawy glosnik jest polaczony z subem tym takim szerszym wejsciem. a lewy? do prawego? nie przeszkadza to w przestawianiu glosnikow? moje beda przestawiame pomiedzy dwoma sasiednimi biurkami, na jednym mam kompa a na drugim tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam zamiar nabyc jakis zestawik 2.1 i zastanawiam sie nad 3 opcjami (wybralem logitecha):

1) x-230

2) z-3e

3) z-2300

wymiary pokoju to 2,20x4,10m2...zastanawiam sie, czy jest sens pakowac kase w te drozsze glosniki do tak malego pokoju, czy jakosc dzwieku z3, czy z2300 jest znacznie lepsza od x-230...w sumie poczatkowo sklanialem sie ku opcji nr 3, ale nie wiem, czy nie bedzie to wygladalo tak, ze bede ich sluchal np. na 1/5 mocy, bo w pokoju bedzie wystarczajaco glosno - w takim przypadku ladowanie w nie kasy mija sie troche z celem...czy roznica w jakosci uzasadnia roznice w cenie w/w glosnikow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam zamiar nabyc jakis zestawik 2.1 i zastanawiam sie nad 3 opcjami (wybralem logitecha):

1) x-230

2) z-3e

3) z-2300

wymiary pokoju to 2,20x4,10m2...zastanawiam sie, czy jest sens pakowac kase w te drozsze glosniki do tak malego pokoju, czy jakosc dzwieku z3, czy z2300 jest znacznie lepsza od x-230...w sumie poczatkowo sklanialem sie ku opcji nr 3, ale nie wiem, czy nie bedzie to wygladalo tak, ze bede ich sluchal np. na 1/5 mocy, bo w pokoju bedzie wystarczajaco glosno - w takim przypadku ladowanie w nie kasy mija sie troche z celem...czy roznica w jakosci uzasadnia roznice w cenie w/w glosnikow??

1543859[/snapback]

masz pokoj prawie taki sam jak moj ja ma 3x3 m^2 ;) I mam logitechy z2300 Powiem jedno nigdy nie dalem na full mocy bo by chyba cos mi rozniosly :lol: Juz w jednym watku zamiescilem zdjecia i opinie na temat z2300, x-230 sa slabe i ogolnie moim zdaniem do kitu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz pokoj prawie taki sam jak moj ja ma 3x3 m^2 ;) I mam logitechy z2300 Powiem jedno nigdy nie dalem na full mocy bo by chyba cos mi rozniosly :lol:  Juz w jednym  watku zamiescilem zdjecia i opinie na temat z2300, x-230 sa slabe i ogolnie moim zdaniem do kitu ;)

1543906[/snapback]

no a z-3? warto doplacic te 200zl do z-2300?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto do taniego zestawu 2.1 creativa kupic sobie SB Audigy 2?? Myslalem tez o kupnie X-530, ale nad tym powaznie sie zastanawiam. Glownie slucham muzyki i gram.

Ps. Czym roznia sie od siebie Creative Sound Blaster Audigy 2 Player bulk // Creative Sound Blaster Audigy 2 ZS bulk // Creative Sound Blaster Audigy2 Value bulk ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie. Jaki zestaw wybrać??Cały czas zastanawiałem sie nad

CREATIVE P5800 czy LOGITECH X-530, ale kumpel

zaproponował mi używane Logitech Z-640 w cenie X-530- to moze te??

I do którego zestawu będe mógł podpiąć wieże i TV??

Dodam ze mam karte Audigy 2 ZS.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo - co polecacie?

 

Budzet - max 500zł

 

Pokój 9m2 - sufit bardzo wysoko, zagracony

 

Sluchana muzyka - glownie hip-hop, ale slucham praktycznie wszystkiego, oprocz klasycznej, filmy raczej rzadko.

 

Chcialbym zeby tez w miare glosno to gralo, bo w ciagu roku zdarza sie pare domówek :)

 

Da radę kupić coś ciekawego za tą cenę? Poproszę o linki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie. Jaki zestaw wybrać??Cały czas zastanawiałem sie nad

CREATIVE P5800 czy LOGITECH X-530, ale kumpel

zaproponował mi używane Logitech Z-640 w cenie X-530- to moze te??

I do którego zestawu będe mógł podpiąć wieże i TV??

Dodam ze mam karte  Audigy 2 ZS.

 

Pozdrawiam

1546504[/snapback]

Ja bym wybral X-530 dostajesz nowe glosniki z gwarancja i porownywalnym jesli nie lepszym soundem, a kolega niech zjedzie z ceny :D

P5800 w tym zestawieniu nie ma wielkich szans.

Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko kumpel ma 400zł na głośniki i muzyczną co byście doradzili mały pokój a on słucha raczej techna i chciałby mieć glosno w pokoju żeby matke powkurzac i co bedzie lepsze 2.1 czy 5.1 ps praktycznie tylko do słuchania muzy filmy i gry bardzo rzadko proszę pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja bym prosił o pomoc wwyborze.

Otóż stoje przed wyborem kupna zestawu 5.1 Głośniki uzywane będę praktycznie do wszystkiego co w komputerze: Muzyka, Filmy, Gry... Muzyka to praktycznie same techno. Posiadam +/- 350zł. Głośniki muszą być w miarę głośnę i nie moga "pierdzieć" Upatrzone mam 2 zestawy no i nie wiem który wybrać.

1. Creative T5900 5,1

2. Logitech X-530

 

Jak dla mnie to z wyglądu zdecydowanie Logitech'y są ładniejsze ale dla mnie ważniejsze jest które lepiej grają. Wiele znajomych posiada Creativ'y ale modele starsze niż ten 5900 no i są moim zdaniem świetne... No i teraz nie wiem jak jest z tymi Logitech'ami. Bardzo bym prosił o radę! Aha tylko proszę w jakiś sposób wytłumaczyć dlaczego te a nie inne. Mile widziane były by porównania osób które widziały oba zestawy w "praniu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo - co polecacie?

 

Budzet - max 500zł

 

Pokój 9m2 - sufit bardzo wysoko, zagracony

 

Sluchana muzyka - glownie hip-hop, ale slucham praktycznie wszystkiego, oprocz klasycznej, filmy raczej rzadko.

 

Chcialbym zeby tez w miare glosno to gralo, bo w ciagu roku zdarza sie pare domówek  :)

 

Da radę kupić coś ciekawego za tą cenę? Poproszę o linki  :D

1554341[/snapback]

Genius SW 5.1 Home Theater

Nie będe sie tu rozpisywał, bo wszystko opisałem w recenzji: www.dzikie.net/index.php?art=genius_sw51_ht

Krótko mówiąc: Drewno, ładny wygląd, mocny sub, fantastyczne brzmienie, cała masa okablowania, cena 450 pln. Tylko obawiam się, że masz troche za mały pokój jak na te głośniki.. ale przy dobrym rozstawieniu powinno być ok.

Link do sklepu: http://www.tronix-computers.pl/index.php?c=shop&id=258 (tu jest najtaniej w Polsce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzmot pomóż ja nie żartuje a ty poza tym nie znasz jego matki to byś mnie zrozumiał

1561055[/snapback]

Z-3 logitecha będą chyba odpowiednie, bas dobrze się niesie :-P. Ablo takie dziwo creativa. Albo używany wzmacniacz i dwie kolumienki - potencjalnie lepsze i głośniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale już za 160 można trafić G-380 creativa (mocny, dudniący bas, w zasadzie za bardzo) i x-230 logitecha (te grają zdecydowanie ładniej, ale ciszej)

Edytowane przez grzmot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat właśnie przeniosłem jakiś tydzień temu głośniki mojej produkcji (sub - 2x30cm 4 ohm, 2x wysokotonowy 8ohm) do samochodu ojca i chcę teraz sobie kupić zestaw 5.1 ponieważ chcę coś cichszego (moja mama nie może tego dłużej znieść) i żeby dawało dobrą jakość dźwięku oczywiście, no i oczywiście cena niech też nie pozwoli wprawić o zawrót głowy, interesują mnie produkty ze niskiej półki:

Creative Inspire™ T5900 5.1 retail

Logitech X-530

Mercury HT 6200

Słyszałem o zestawie Mercury wiele dobrego, ale jakoś mnie to nie przekonuję, ponieważ mój kumpel miał płytę główną tej właśnie firmy kaszana jak mało, co, ale mam nadzieję, że głośniki są jej odwrotnością i jeszcze nie wiem jak z Creativem i Logitechem

 

Jeśli macie jakieś propozycję do 300 zł to proszę bardzo dodam jeszcze, że będę ich używał głównie do słuchania muzyki (techno, tyrance itp.) i mój pokój jest wielkości 3x3

 

THX za pomoc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko mam 250 zt i co mam wybrac :

 

- Creative I-Trigue 3200 2.1

 

- Creative Inspire P5800 5.1 BOX

 

A morze jakas inna marka ???

 

Słuschana muzyka to głuwnie Metal,Punk,itp

A poza tym lubie se pograc .

 

:) Z góry dzęki za pomoc :)

Edytowane przez dino87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś czuję że jak sam wszystkich nie kupię i nie wypróbuję to się nie dowiem który jest najlepszy :angry:

1568066[/snapback]

Dokładnie, bo ostatecznie "lepszy" to bardzo ogólne, i często subiektywne pojęcie. Ja bym wziął logitecha, ale ze względu na design raczej niż brzmienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze dla mnie może być nawet brzydki jak moja facetka od matmy , ale niech gra ładnie (niski miękki bass, niepiszczące satelitki) i niech nie charczą jak się doda jakikolwiek efekt dzwiękowy

z resztą i tak je przerobię po swojemu, chyba ze nie bedzie potrzeba czekam dalej na propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...