Skocz do zawartości
wunat

Komputerowe zestawy 2.1 / 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was

Slucham techno, trance, dance.

Na głosniki nie mam za bardzo zamiaru wydac wiecej niz 600 zl.

Zastanawiam sie nad Creative pro gamer G500, logitech z-2300, Genius home theatre 5.1, i JBL'ami tanimi do ktorych trzeba by dokupic wzmachol, a takze Yamaha + jakis wzmachol. Jestem otwarty na wszelkie propozycje, Obecnie jade na kinie domowym podlaczonym do kompa ktore jest wg mnie za slabe - satelty 20 Wx5, Sub -50W. Pokoj ok 7 m2. Sprzet szukam glownie pod muze, ale i filmy, gry.

Co radzicie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z podlaczeniem tych glosnikow Genius Home Theater 5.1 posiadam karte Creative sound blaster Audigy se http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...320&katid=6

ale gra mi tylko glosnik centralny i woofer glosniki podlaczalem do karty na rozne sposoby nawet probowalem z przejsciowka z zestawu od glosnikow

sterowniki instalowalem z plyty i uaktualnialem

jak ktos wie jak mi pomoc to niech napisze dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy zestawu Genius 5.1 Home Theater - czy z frontow dochodzi jakies buczenie (niezaleznie czy zestaw ma sygnal na wejsciu i bez wzgl na ustawiony poziom glosnosci) czy zadnych irytujacych odglosow nie wydaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy zestawu Genius 5.1 Home Theater - czy z frontow dochodzi jakies buczenie (niezaleznie czy zestaw ma sygnal na wejsciu i bez wzgl na ustawiony poziom glosnosci) czy zadnych irytujacych odglosow nie wydaja?

Sprawdz w sofcie od karty dzwiekowej (lub w panelu sterowania) czy masz wylaczone wejscie liniowe, ew. mikrofonowe.

 

@spoxxx - w Creative jakos nie podoba mi sie brzmienie subwoofera, za bardzo dudniacy jest. Sklanialbym sie ku Logitechom, ale obate zestawy sa porownywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz w sofcie od karty dzwiekowej (lub w panelu sterowania) czy masz wylaczone wejscie liniowe, ew. mikrofonowe.

To wina konstrukcji, bo buczenie dochodzi bez wzgl na polaczenie z karta - albo za male kondzie (swoja droga 2 pary 4700uF) albo wplyw trafo na elektronike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie juz dobrze podlaczyc glosniki Genius Home Theater SW-HF5.1 5000 i mam problem

rozumiem ze tylne glosniki chyba maja grac ciszej ale jeden tylni gra duzo ciszej od drugiego i to sporo

nie wiem co mam robic wydaje mi sie ze woofer jest walniety bo po przepieciu glosniejszego glosnika tam gdzie byl podpiety ten co gra ciszej to ten tez gra ciszej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genius SP-HF1250X 2.0

 

Co wy o nich sądzicie ?

Już było o nich w tym temacie. Stanęło na tym że w tej cenie to bardzo dobry wybór. Mają tylny bassreflex co oznacza że muszą być oddalone od ściany/przeszkody z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Kurde ale zrobiłem małe pomiary wczoraj i co się okazuje - nie mam na nie miejsca :((( Szukam jakiś dobrych głośników 2.0 do 150zł. Niedużych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale zrobiłem małe pomiary wczoraj i co się okazuje - nie mam na nie miejsca :((( Szukam jakiś dobrych głośników 2.0 do 150zł. Niedużych!

Omijaj Tracer Power 900. Może Creative M80 ? ( ich cena tak "biegała" w okolicach 150 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kupiłem Creative M80 miesiąc temu i już zaczynają trzeszczeć potencjometry...."

"Doskonał, krystalicznie czysty dzwięk. Mam ok. roku, też trzeszczy potencjometr, ale raczej nic sie nie rozleci..."

komentarze w internetowym sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kupiłem Creative M80 miesiąc temu i już zaczynają trzeszczeć potencjometry...."

"Doskonał, krystalicznie czysty dzwięk. Mam ok. roku, też trzeszczy potencjometr, ale raczej nic sie nie rozleci..."

komentarze w internetowym sklepie

Czyli takie zjawisko jak na moich starych 3d sound dimension. Ten tlenek(?) który się zbiera można łatwo usunąć przez energiczne kręcenie potencjometrem przy wyłączonym zazilaniu - przynajmniej mi to pomagało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje głośniki 2.1 (prezent dla bratanka) i proszę o pomoc w wyborze.

Jeden z 4 modeli:

Logitech x-230i - mają pozytywne opinie (ale w stosunku do ceny, a są dość tanie)

Logitech Z-3e - ma nie za dobrą opinię, raczej ich nie chcę.

Logitech z4 - czy warto dopłacić do nich porównując do x230 ??

Creative I-Trigue 3330 - niewiele o nich znalazłem (jedynie superlatywy w komputroniku...).

Cena do 300zł, więc każde z nich mogą być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Creative I-Trigute 2.0 2200 za 130zł będą dobre ? Pamiętajcie - nie moge mieć suba icon_smile3.gif sąsiedzi narzekają icon_razz.gif

 

 

@Conti - Creative I-Trigue 3330 będą w porządku.

Ale IMO za 300zł to już lepiej kupić 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 5.1 trzeba mieć miejsce, poza tym wystarczą mu 2.1.

Na koniec zostały mi do wyboru właśnie I-T 3330 oraz z4.

Resztę wyeliminowałem.

Z tym, że z opinii w sieci wynika, że lepsze są z4.

Tyle, że ten zamknięty woofer troszkę mnie niepokoi ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam zamiar w najblizszym czasie kupic sobie zestaw glosnikow 2.1. Tak samo, jak Conti zastanawiam sie nad Creativami I-T 3330 i Logitechami z4. Ktory zestaw wg. Was jest lepszy ?

Edytowane przez BartosH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Jeszcze raz <_<

Creative I-Trigute 2.0 2200 za 130zł będą dobre ?

 

Kurde w tym dziale to już nikt nie odpowiada :( ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz <_<

Creative I-Trigute 2.0 2200 za 130zł będą dobre ?

 

Kurde w tym dziale to już nikt nie odpowiada :( ?

http://www.icomp.pl/produkty.php?sid=glosniki-121

Moc 2.5 wata na kanał, dwie aktywne mikromembrany, poważny sprzęt.

Do słuchania dźwięków z windowsa idealne, na więcej bym nie liczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem u Ciebie leży... 2200 nie 250 :)

Sory poprawie sie:

http://www.elate.pl/?products_id=50

Moc 9 wat na kanał, dwie aktywne mikromembrany, poważny sprzęt.

Czy to coś zmienia? nie wiem na co liczysz za taką kase, ale mi szkoda by było wydawać 130zł, już bym wolał pozbierać i dołożyć do 2.1 choćby te http://www.elate.pl/?products_id=51 , jeśli piszesz jak wyżej że tylko do kompa z ostrożnością na sąsiadów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Sory poprawie sie:

http://www.elate.pl/?products_id=50

Moc 9 wat na kanał, dwie aktywne mikromembrany, poważny sprzęt.

Czy to coś zmienia? nie wiem na co liczysz za taką kase, ale mi szkoda by było wydawać 130zł, już bym wolał pozbierać i dołożyć do 2.1 choćby te http://www.elate.pl/?products_id=51 , jeśli piszesz jak wyżej że tylko do kompa z ostrożnością na sąsiadów.

http://www.elate.pl/?products_id=51 to miałem i musiałem sprzedać. Rozumiesz że odpada cokolwiek z subem ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...