Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wunat

Komputerowe zestawy 2.1 / 5.1

Polecane posty

Dzięki. Ladnie to gra? Na papierze to Logitech miażdży.

Dla mnie Logitech Z5500 gra nienaturalnie/sztucznie (porównałem do neutralnych monitorów studyjnych) - także jak widzisz kwestia wymagań.

No kiedyś czytałem o tym, że Logitech gra nienaturalnie. Nie wiem czy się to tyczy innych zestawów, dlatego podchodzę z dystansem do tej firmy, bo zdaje mi się, że jedzie trochę na renomie. Bardziej chodziło mi, że miażdży mocą ;) A poza tym nie odpowiada mi ich wygląd, zbyt futurystyczny design. Widzę, że będę musiał się rozejrzeć za jakimś kinem, bo w komputerowych bida z optycznymi połączeniami poniżej tysiaka.

Wysłane z mojego HUAWEI CAN-L11 przy użyciu Tapatalka

Jak masz miejsce na kino 5.1 to nie mamy w segmencie komputerowym co szukać. Sam mam wzmacniacz Panasonic kolumnami Tonsil Fenix II i nie sądzę by komputerówki tu konkurowały, bo nabyłem w kwocie 400zł., nie mówiąc o tym, że za tą samą cenę kupiłem ten straroć  PANASONIC SC-HT870

Edytowano przez NostradamuSek

No właśnie wolałbym coś mniejszego, z racji, że większe nie oznacza lepsze. A kino zawsze ma większe możliwości z amplitunerem i chyba pójdę tą drogą.

Wysłane z mojego HUAWEI CAN-L11 przy użyciu Tapatalka

Temat trochę podupadł na zdrowiu jak widzę, a ja potrzebuję porady. Szukam głośników do podpięcia pod tv, bo te seryjne w dzisiejszych anorektycznych telewizorach nie za bardzo się sprawdzają.
Zastanawiam się, czy komputerowe 2.1 czy 2.0. Obecnie mam 2.1 Logitech Z3 i nie chciałbym nic gorszego niż to. Pytanie tylko, czy w opcji 2.0 nie będzie za mało basu?

Kwota do 350-400 pln.

Cześć!

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze głośników w cenie ~250 zł. (chciałem do 200 zł, ale znając mnie mogę kupić i za 600 :D) 
Pokój ~17m2. Chciałbym, aby zestaw ustawiony był niemal identycznie jak Logitech Z213 ze zdjęcia. Tylko, czy to będzie dobry pomysł?
Mają służyć do muzyki (wyłącznie) klubowej, hardstyle i innych "basołupnych" brzmień. Miałem okazję sprawdzić u kolegi głośniki Trust Vigor 2.1 - grały w miarę dobrze, szukam czegoś podobnego w tej cenie i na razie powinny mi wystarczyć.
Zakup mogę przełożyć do końca miesiąca, choć wolałbym zamówić je wcześniej. Zależy mi na tym, aby łupały troszkę tym basem i grały dość wyraźnie.

Poczytałem troszkę w internecie i wynikało, że Microlab FC-330 powinny sprostać moim oczekiwaniom. Głośniki będą podłączone pod kartę dźwiękową Audiotrak Prodigy Cube Black Edition.

Jakiego jesteście zdania? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam.

IMG_20180308_111110.jpg

Głośniki do laptopa i TV, budżet do 300 zł, koniecznie z pilotem (może być na kablu)

Póki co wybieram między Microlab FC-530 a Modecom MHF60U. Ewentualnie jakieś fajne 2.0 w tej cenie i z pilotem?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.