Skocz do zawartości
wunat

Komputerowe zestawy 2.1 / 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Ladnie to gra? Na papierze to Logitech miażdży.

Dla mnie Logitech Z5500 gra nienaturalnie/sztucznie (porównałem do neutralnych monitorów studyjnych) - także jak widzisz kwestia wymagań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No kiedyś czytałem o tym, że Logitech gra nienaturalnie. Nie wiem czy się to tyczy innych zestawów, dlatego podchodzę z dystansem do tej firmy, bo zdaje mi się, że jedzie trochę na renomie. Bardziej chodziło mi, że miażdży mocą ;) A poza tym nie odpowiada mi ich wygląd, zbyt futurystyczny design. Widzę, że będę musiał się rozejrzeć za jakimś kinem, bo w komputerowych bida z optycznymi połączeniami poniżej tysiaka.

Wysłane z mojego HUAWEI CAN-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak masz miejsce na kino 5.1 to nie mamy w segmencie komputerowym co szukać. Sam mam wzmacniacz Panasonic kolumnami Tonsil Fenix II i nie sądzę by komputerówki tu konkurowały, bo nabyłem w kwocie 400zł., nie mówiąc o tym, że za tą samą cenę kupiłem ten straroć  PANASONIC SC-HT870

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No właśnie wolałbym coś mniejszego, z racji, że większe nie oznacza lepsze. A kino zawsze ma większe możliwości z amplitunerem i chyba pójdę tą drogą.

Wysłane z mojego HUAWEI CAN-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

Aktualności

Artykuły