Skocz do zawartości
wunat

Komputerowe zestawy 2.1 / 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież X-530 to są małe plastikowe zabaweczki za 280zł :) Więc się domyśl. Bas z subwoofera Geniusa bije na głowę tego z Gigaworksa który ma teoretycznie 210W :D Nisko schodzący (niżej niż Tannoy M2 !! ), trochę wolny ale i tak daje sobie radę. Ale potrzebuje "powietrza" jak każdy większy zestaw głośnikowy (około 12m2 przynajmniej bo w mniejszym będzie dudniło). Przy połowie mocy jest już naprawde bardzo głośno a zniekształceń nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z-5300 nie słyszałem jeszcze. Ale mówie Wam, nie pchajcie się w wynalazki logiego i creativa tylko kupcie te Geniusy a na 100% będziecie zadowoleni !! Sub w "Gieńkach" jest większy, cięższy od tego w Gigusiach więc to coś znaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie jeszcze jakaś karta muzyczna do tycg głośników, nie będe mial wiecej jak 100zł na karte muzyczną, jaką polecasz, nie chce juz zasmiecać forum kolejntym tematem

p.s biore te geniusy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jezeli mam teraz karte minta 6 kanałową i podłącze do niej te głośniki Genius to czy mój kumpel który ma creative Sound Blaster Audigy 2 ZS i do niej podłącze mój zestaw będzie lepiej grał? czy będzie to słyszalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... NIE PAKUJCIE ZESTAWU GENIUSA DO POKOJU MNIEJSZEGO NIŻ 12M2 !!

1341537[/snapback]

A co polecasz wlasnie do mniejszego pokoju??? :?

Max w jakim pokoju moge mieszkac to cos kolo 16 (ale musze dobrze szukac... :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze że o rozstawieniach głośników wiem niewiele, a w zasadzie nic nie wiem, masz może jakieś linki, albo cokolwiek innego gdzie mógłbym zobaczyć/przeczytać jak ten sprzęt rozstawić?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem karte bo chce zakupic lepsze glosniki (np Logitech Z-5300) bo moj Live! juz troszke taki wymeczony byl... :wink: (lacznie z glosnikami :lol: )

 

A jak mam teraz sobie kupic jakis wzmacniacz to moglem zostac przy starym dzwieku i pewnie nie odczul bym roznicy. I tak wzmaciacz bedzie robil cala robote... Tak mi sie przynajmniej wydaje... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co kurcze kupowalem Audiy 2 ZS :wink:

 

A moze zapodaj jakiegos linka do tych glosniczkow... Chyba ze moze kupic tego Geniusa (tylko ktorego :? ) i miec glosniczki na zapas... :-P

1343659[/snapback]

Something like this:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=45668345

 

Tylko że troche drogie i tylko odbiór osobisty. Do tego może jakaś Unitra AT9100. Sam miałem Tannoy'e M2 z tą unitrą i naprawde ładnie to grało. Chyba że kupisz M1 za mniejszą kasę (powiedzmy 400zł) i wtedy można myśleć nad czymś lepszym. Przydały by ci się też jakieś podstawki a to kolejny wydatek. Na początku mogą stać na jakichś stołkach, byle by to stabilne było !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem karte bo chce zakupic lepsze glosniki (np Logitech Z-5300) bo moj Live! juz troszke taki wymeczony byl... :wink: (lacznie z glosnikami :lol: )

 

A jak mam teraz sobie kupic jakis wzmacniacz to moglem zostac przy starym dzwieku i pewnie nie odczul bym roznicy. I tak wzmaciacz bedzie robil cala robote... Tak mi sie przynajmniej wydaje... :unsure:

1343686[/snapback]

mylisz sie. wzmacniacz nie moze poprawic sygnalu otrzymywanego przez karte dzwiekowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otoz to, jak sama nazwa wskazuje wzmacniacz wzmacnia to co dostanie ze zrodla... np. dzwiekowka... wzmocni dzwiek, znieksztalcenia, szumy itd

 

jezeli dzwiek z karty bedzie slaby to dobry wzmacniacz jeszcze bardziej obnazy slabosc dzwiekowki ukazujac wszystkie niedostatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...