Skocz do zawartości
wunat

Komputerowe zestawy 2.1 / 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Ladnie to gra? Na papierze to Logitech miażdży.

Dla mnie Logitech Z5500 gra nienaturalnie/sztucznie (porównałem do neutralnych monitorów studyjnych) - także jak widzisz kwestia wymagań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No kiedyś czytałem o tym, że Logitech gra nienaturalnie. Nie wiem czy się to tyczy innych zestawów, dlatego podchodzę z dystansem do tej firmy, bo zdaje mi się, że jedzie trochę na renomie. Bardziej chodziło mi, że miażdży mocą ;) A poza tym nie odpowiada mi ich wygląd, zbyt futurystyczny design. Widzę, że będę musiał się rozejrzeć za jakimś kinem, bo w komputerowych bida z optycznymi połączeniami poniżej tysiaka.

Wysłane z mojego HUAWEI CAN-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz miejsce na kino 5.1 to nie mamy w segmencie komputerowym co szukać. Sam mam wzmacniacz Panasonic kolumnami Tonsil Fenix II i nie sądzę by komputerówki tu konkurowały, bo nabyłem w kwocie 400zł., nie mówiąc o tym, że za tą samą cenę kupiłem ten straroć  PANASONIC SC-HT870

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie wolałbym coś mniejszego, z racji, że większe nie oznacza lepsze. A kino zawsze ma większe możliwości z amplitunerem i chyba pójdę tą drogą.

Wysłane z mojego HUAWEI CAN-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat trochę podupadł na zdrowiu jak widzę, a ja potrzebuję porady. Szukam głośników do podpięcia pod tv, bo te seryjne w dzisiejszych anorektycznych telewizorach nie za bardzo się sprawdzają.
Zastanawiam się, czy komputerowe 2.1 czy 2.0. Obecnie mam 2.1 Logitech Z3 i nie chciałbym nic gorszego niż to. Pytanie tylko, czy w opcji 2.0 nie będzie za mało basu?

Kwota do 350-400 pln.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze głośników w cenie ~250 zł. (chciałem do 200 zł, ale znając mnie mogę kupić i za 600 :D) 
Pokój ~17m2. Chciałbym, aby zestaw ustawiony był niemal identycznie jak Logitech Z213 ze zdjęcia. Tylko, czy to będzie dobry pomysł?
Mają służyć do muzyki (wyłącznie) klubowej, hardstyle i innych "basołupnych" brzmień. Miałem okazję sprawdzić u kolegi głośniki Trust Vigor 2.1 - grały w miarę dobrze, szukam czegoś podobnego w tej cenie i na razie powinny mi wystarczyć.
Zakup mogę przełożyć do końca miesiąca, choć wolałbym zamówić je wcześniej. Zależy mi na tym, aby łupały troszkę tym basem i grały dość wyraźnie.

Poczytałem troszkę w internecie i wynikało, że Microlab FC-330 powinny sprostać moim oczekiwaniom. Głośniki będą podłączone pod kartę dźwiękową Audiotrak Prodigy Cube Black Edition.

Jakiego jesteście zdania? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam.

IMG_20180308_111110.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głośniki do laptopa i TV, budżet do 300 zł, koniecznie z pilotem (może być na kablu)

Póki co wybieram między Microlab FC-530 a Modecom MHF60U. Ewentualnie jakieś fajne 2.0 w tej cenie i z pilotem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi