Skocz do zawartości
wunat

Komputerowe zestawy 2.1 / 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

w moim przypadku chodzi o xbox360 a ten bedzie mial zapewne icon_smile3.gif http://xbox360.1stgame.nl/29.html moze miec a jak nie to kotre z tych dwoch zestawow 2.1 sa leszpe ?

Owszem XBOX360 będzie miał coś takiegoOutput.( wyjście sygnału stereo, component video i zwykłe video) gdzie we wtyczce jest wyjście optyczne audioOptical out .W wersji EU będzie też SCART(popularne EURO).

Co do zestawów 2,1 to ja stawiam na Z-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę sobie kupić kino domowe, albo głośniki za dwa razy tyle ile mogę wydać..super perspektywa, nie ma co :/ O karcie dźwiękowej wogóle nie ma o czym mówić, bo nie będe miał odpalonego kompa, kiedy będę chciał pograć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę sobie kupić kino domowe, albo głośniki za dwa razy tyle ile mogę wydać..super perspektywa, nie ma co :/ O karcie dźwiękowej wogóle nie ma o czym mówić, bo nie będe miał odpalonego kompa, kiedy będę chciał pograć :/

Zostaje ci jeszcze stereo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costi, mówisz ze w pudełku od X-530 jest przejsciowka??

Tak. Male czarne pudeleczko, ktore z jednej strony ma pare gniazd chinch, a z drugiej 3 gniazda minijack na glosniki. Jutro zrobie fotke, jesli ktos jest zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam melomanów :D

Mam zamiar kupic audigy 2 + nowe glosniczki i mam pytanie :

 

Zamierzam kupic Logitechy Z-3, ale korci mnie aby dołożyć i kupić Z-2300. Pytanie- czy to ma sens? :D

A i jeszcze jedno - czy w z-3 nie przeszkadza to, ze w subwooferze nie ma otworu z boku? Moje creative strasznie buczą nawet z nim wiec mam male obawy ... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Z-2300, przesiadlem sie z Z-640 i roznica jest kolosalna :D

Od razu wiecej wysokich tonow jest, duzo wieksza moc i subek niezle potrafi zagrac, w Z-640 tak nisko nie schodzil hehe :)

 

Jak masz mozliwosc to doloz hehe :) Polecam

 

Ps.

Doczytalem ze zamieniasz karte z sb128 na A2 :)

Nie zapomnij wgrac zmodowanych sterownikow i softu od Audigy4pro

 

 

OT:

Czy ktos tutaj moze zamienial Audigy na Audigy 2ZS? oplaca sie taka zamiana?

Jest cosik lepszy dzwiek w 2ZS? :)

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce kupic Logitech Z-3 prosze was powiedzcie mi dokladnie co mam kupic do nich zeby podlaczyc je do tv mam wejscie w tv (biale i czerwone) pisze audio L i R narazie chcialbym je podlaczyc wlasnie do tv i potem do xbox360 wiec co musze kupic rowniez do konsoli pozdro zalezy mi na czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytalem ze zamieniasz karte z sb128 na A2 :)

Nie zapomnij wgrac zmodowanych sterownikow i softu od Audigy4pro

Nie znam sie zbytnio na kartach dzwiekowych wiec zadam moze smieszne pytanie :-P : w czym konkretnie to pomoze ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pierwotnie mialem do kompa podlaczyc Denona PMA-680R i Wharfedale Diamond 9.1, ale stwierdzilem ze byloby to pewnego rodzaju marnotrawstwo ;p Dlatego sprzet ten pojdzie do osobnego zestawu stereo. Do kompa natomiast chcialbym kupic jakies przyzwoite glosniczki, np LOGITECH Z-2300, ale zastanawiam sie tez nad CREATIVE MEGAWORKS 250D THX lub LOGITECH Z-3. Jestem otwarty na wszelkie inne propozycje.

Edytowane przez arch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie zbytnio na kartach dzwiekowych wiec zadam moze smieszne pytanie :-P : w czym konkretnie to pomoze ?? :)

Lepsze/nowsze sterowniki i lepiej rozbudowane panele z opcjami :)

 

Do kompa natomiast chcialbym kupic jakies przyzwoite glosniczki, np LOGITECH Z-2300, ale zastanawiam sie tez nad CREATIVE MEGAWORKS 250D THX lub LOGITECH Z-3. Jestem otwarty na wszelkie inne propozycje.

Z-2300 to nastepca Z-3

A co do Creativa 250D to ludzie go nie polecaja, ponoc caly czas slychac z nich szum, a szubek czesto pada (niby latwo go spalic?) i dlatego ludzie przesiadali sie na Z-2300 :)

Poczytaj komentarze tez na komputroniku tez sie przydadza.

 

Duzo czytalem o Z-2300 i w zestawach 2.1 nie maja konkurencji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy porównywał ktoś głośniki:

- Creative Desktop Inspire T6060 5.1

- Creative Desktop Inspire T5900 5.1

- Logitech X-530 5.1

 

Ciekawi mnie w szczególności T6060, ale ze jest to nowość to jeszcze nie wiele o tym piszą i jeszcze nie ma tego w MM(tak to bym posłuchał). I czy jest mozliwość powieszenia na ścianie.

 

http://w2.sirius.pl/towar_karta.php?TowarI...eId=80&PageId=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchalem T5900 u sasiada... satelitki nawet spoko, ale subwoffer to jest jedno "lubudu", zero detali. Poza tym ma tendencje do wpadania w sprzezenia przy nieodpowiednim ulozeniu kabli (szczegolnie przelotki do mikrofonu).

 

Ja w domku mam X530 od paru dni i jestem bardzo zadowolony :) Wrazenia opisywalem w tym topicu na poprzedniej stronie.

Dzis kupuje wtyczki i robie przedluzacze do tylnych glosnikow, iwec jutro zdam relacje jak sie zestaw spisuje w 5.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG JAK JA TO NIBY MAM PODLACZYC DO TV LUB XBOX http://www.kurtderopa.de/images/slideshow/...woofer-back.jpg http://images.sudhian.com/review/audio/Log...gitechz3.06.jpg ale dziwne a coz to za wejscia :P do sie to jakos do konsoli lub tv prosze pomozcie :)

Edytowane przez RauloS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, ze do TV/konsoli podlaczasz drugi koniec kabla, a nie ten po stronie suba. ;)

 

na 99% bedzie Ci potrzebna przejsciowka chinch-minijack, bo wtyczki do karty dzwiekowej to minijacki. Do kupienia na Allegro/w sklepach elektronicznych za smieszne pieniadze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wie ktos czy te T6060 maja mozliwosć mocowania na scianie? Jesli nie to wszystko bedzie jasne i wybór padnie na X-530, juz sie pogodze z tym ze aby podgłosic bede musiał sie przespacerowac :-| , albo powyginac :-P , wkońcu "ruch to zdrowie" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wie ktos czy te T6060 maja mozliwosć mocowania na scianie? Jesli nie to wszystko bedzie jasne i wybór padnie na X-530, juz sie pogodze z tym ze aby podgłosic bede musiał sie przespacerowac icon_neutral2.gif , albo powyginac icon_razz2.gif , wkońcu "ruch to zdrowie" icon_biggrin3.gif

Informacja producentaCreative

(najwięcej reklamacji tanich zestawów Creativa dotyczy padniętych pilotów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam w domu minijack i z 2 strony 2 chinche mam ta przejsciowke ale gdzie w subie jest wejscie na minijack ja tam go na tym zdjeciu nie widze ? :wink: , a 2 koniec kabla nie jest polaczony czasem z glosnikiem ?

Edytowane przez RauloS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raulos, nie zalamuj mnie ;)

 

Po kiego diabla chcesz TV do suba podlaczac?

 

Przypominam, ze telewizor/konsola, tak jak i komputer jest zrodlem dzwieku - nie glosniki (one sa odbiornikiem sygnalu audio z TV/konsoli/komputera). Musisz wiec do TV podlaczyc kabelek, ktory normalnie podlaczalbys do kompa, ew. za pomoca odpowiedniej przejsciowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ale moglbys costi napisac jak bo ten kabel kotry laczy glosniki z pc to jest minijack do karty dzwiekowej a 2 koniec kabla jest wbudowany do glosnika wiec jak to niby podlaczyc do tv lub xa pozdro

Tak samo jak do kompa tylko za pomoca odpowiedniej przejsciowki :mur:

 

Tak podlaczasz do kompa:

Komp -> Kabel -> Sub (czy inny glosnik do ktorego sie podlacza)

 

A tak do innego zrodla dzwieku:

TV/Konsola -> Przejsciowka -> Kabel -> Sub (czy inny glosnik do ktorego sie podlacza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki wam ale moglibyscie sprecyzowac dokladnie jaka przejscowka ? u nas jest dobry sklep z takimi rzeczami ale ja mam im powiedziec co chce moze jakas nazwa ? moze cos z tad http://www.kabelek.pl/index.php/cPath/3_44

Edytowane przez RauloS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...