Skocz do zawartości
predator_et

Wszystko o Windowsie 95 !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam drugiego kompa Intel 486 DX2, 24 mb ram, 1.6Gb dysk, chcialbym reanimowac to dziadostwo, myslalem o windzie 95, tylko niemam skad ja ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> :/, przydalby sie jakis http jub ftp :D:D.

Piszcie tez wszystko o tym systemie.

Z gory THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 98 dalbym sobie spokoj na takim komputerze. Mialem okazje sie bawic w szkole i dziala to naprawde koszmarnie. Sam Windows 95 nie byl az taki zly, ale jak wiadomo kazdy dodatkowy program czy sterownik moze byc dla systemu niebezpieczny i zmienic watpliwa stabilnosc w niewatpliwa niestabilnosc. System poki co nie jest dostepny za darmo, a wiec zalatwienie instalki to juz twoja sprawa. Swoja droga, moze lepiej pobawic sie w jakiegos Linuxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

98 na takim kompie to porazka - ja uruchomilem 95 na takim, ale na 4MB ram - powiedzmy ze 'chodzil'..

Tutaj masz 24MB, wiec bedzie dzialal. Popytaj znajomych/nieznajomych - teraz nikt tego systemu nie uzywa, wiec moze sprzedadza ci oryginal za smieszne pieniadze..

Ewentualnie pomysl o jakims Linuxie, jak juz tu pare osob wspomnialo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Wolalbym winde bo stare gry dzialaja typu settlers 2 czy inne bajeranckie tytuly :D:D. Jesli chodzi o Linuxa to jaka polecacie dystrybucje na tak slaby komputer?? musi miec srodowisko graficzne bo docelowym odbiarca jest kuzyn.

THX za opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...