Skocz do zawartości
barteksquall

Nigdzie w Lublinie nie ma Gf'a 6600GT pod AGP ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Zjeździłem sporo sklepów i kilka hurtowni nigdzie nie mają, co zabawniejsze nawet na PCI-E a żeby było jeszcze zabawniej w jednej z hurtowni nawet o czymś takim nie słyszeli i mi wciskali kit że takie cośnie istnieje, ja kompletnie nie wiem co za ludzie pracują w tej branży żeby kupujący był bardziej zorientowany od sprzedawcy... żygać mi sie chce na to wszystko już tydzień szukam obojętnie jakiego 6600GT nie wspominając o tym że życze sobie konkretnego producenta... :x :x :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urzekla mnie twoja historia :? :? :? tak wazne ze trzeba zakladac nowy teamat???

 

 

Panowie!!! u mnie w miescie nie ma nigdzie swiecacych na niebiesko wiatraczkow..POMOZCIE!!! co mam robic???..

 

biedny i zrozpaczony

lukk

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w mieście nie ma Biedronki i co sie jaracie :P

a u nas jest biedronka i stokrotka :)

 

 

kup w neci e grafe ;]

a u mnie jest i stokrotka i biedronka i macdonald ale za to pociągi nie jeżdżą :banan: :lol:

 

Jak wyżej, zamów grafę w necie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w mieście nie ma Biedronki i co sie jaracie :P

a u nas jest biedronka i stokrotka :)

 

 

kup w neci e grafe ;]

a u mnie jest i stokrotka i biedronka i macdonald ale za to pociągi nie jeżdżą :banan: :lol:

 

Jak wyżej, zamów grafę w necie :wink:

 

a kfc ? :D bo u nas oprocz mc donalda jest jeszce kfc :) ha wygralem :]

 

www.sklepwgk.pl - polecam ten sklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ładnie poprosisz to się znajdzie  ;-) dla kolegów z tweaka w lublinie jest - powiedzmy - stały rabat w Comp'ie :-) jak nie ma na półce to wystarczy się zadeklarować i następnego dnia w południe odbierasz co chcesz...

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ładnie poprosisz to się znajdzie ;-) dla kolegów z tweaka w lublinie jest - powiedzmy - stały rabat w Comp'ie :-) jak nie ma na półce to wystarczy się zadeklarować i następnego dnia w południe odbierasz co chcesz...

Ja mam taka sama sytuacje w Reset-PC na Ochotniczej. Oprocz tego samego czasu realizacji to jeszcze rabat ~10% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ładnie poprosisz to się znajdzie ;-) dla kolegów z tweaka w lublinie jest - powiedzmy - stały rabat w Comp'ie :-) jak nie ma na półce to wystarczy się zadeklarować i następnego dnia w południe odbierasz co chcesz...

Ja mam taka sama sytuacje w Reset-PC na Ochotniczej. Oprocz tego samego czasu realizacji to jeszcze rabat ~10% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ładnie poprosisz to się znajdzie ;-) dla kolegów z tweaka w lublinie jest - powiedzmy - stały rabat w Comp'ie :-) jak nie ma na półce to wystarczy się zadeklarować i następnego dnia w południe odbierasz co chcesz...

Ja mam taka sama sytuacje w Reset-PC na Ochotniczej. Oprocz tego samego czasu realizacji to jeszcze rabat ~10% :D

eee to moze cos u was w kompie i resecie kupił bym jak wy takie dobre chlopy jesteście :) hehe reset to ma jakis cennik internetowy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ładnie poprosisz to się znajdzie ;-) dla kolegów z tweaka w lublinie jest - powiedzmy - stały rabat w Comp'ie :-) jak nie ma na półce to wystarczy się zadeklarować i następnego dnia w południe odbierasz co chcesz...

Ja mam taka sama sytuacje w Reset-PC na Ochotniczej. Oprocz tego samego czasu realizacji to jeszcze rabat ~10% :D

eee to moze cos u was w kompie i resecie kupił bym jak wy takie dobre chlopy jesteście :) hehe reset to ma jakis cennik internetowy ??

a ja w vico mam znizki <lol> kazdy cos gdzies ma ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ładnie poprosisz to się znajdzie ;-) dla kolegów z tweaka w lublinie jest - powiedzmy - stały rabat w Comp'ie :-) jak nie ma na półce to wystarczy się zadeklarować i następnego dnia w południe odbierasz co chcesz...

Ja mam taka sama sytuacje w Reset-PC na Ochotniczej. Oprocz tego samego czasu realizacji to jeszcze rabat ~10% :D

eee to moze cos u was w kompie i resecie kupił bym jak wy takie dobre chlopy jesteście :) hehe reset to ma jakis cennik internetowy ??

a ja w vico mam znizki <lol> kazdy cos gdzies ma ;]

r bede z toba na zakupy chodził hehehe VICO fajny sklep duzo maja szczególnie tam na majdanku samooosbłogowy ostatnio byłem na nadbystrzyckiej bo mi sie zjarał zasilacz chieftecka to kazali mi tam pojechac noi kazali przyjechac na gwarancje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ładnie poprosisz to się znajdzie ;-) dla kolegów z tweaka w lublinie jest - powiedzmy - stały rabat w Comp'ie :-) jak nie ma na półce to wystarczy się zadeklarować i następnego dnia w południe odbierasz co chcesz...

Ja mam taka sama sytuacje w Reset-PC na Ochotniczej. Oprocz tego samego czasu realizacji to jeszcze rabat ~10% :D

eee to moze cos u was w kompie i resecie kupił bym jak wy takie dobre chlopy jesteście :) hehe reset to ma jakis cennik internetowy ??

a ja w vico mam znizki <lol> kazdy cos gdzies ma ;]

r bede z toba na zakupy chodził hehehe VICO fajny sklep duzo maja szczególnie tam na majdanku samooosbłogowy ostatnio byłem na nadbystrzyckiej bo mi sie zjarał zasilacz chieftecka to kazali mi tam pojechac noi kazali przyjechac na gwarancje :)

ale to na tosamo ci wyjdzie bo ja pobiore od ciebie % :)

 

jakiego szefa wyrarales i jak ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Vico to praktycznie nic nie ma:P:P Przynajmniej tego co ja chce ;) A odnośnie do tych postów dotyczących biedronki to mi bardzo szkoda tamtych chłopaków:P:P Ja to normalnie bym z mostu skoczył jakby u mnie nie było biedronki (tylko z którego??):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale np jaks pytałem o gf 6600 GT to popatrzyli na mnie jakbym był z marsa, a pytałem w środe wiec powinni juz go miec.

moze tego akurat nie maja aktualnie ale 6800 maja na bank i radki X700 X800 i inne, a wiec nie panikuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ;-) się zrobił oftopik lubelski :P z tego co wiem to vico cienko przędzie,, kto wie czy za rok jeszcze będzie...

to żeś dowalił :lol: :lol: :lol: akurat z bardzo pewnego zrodla wiem ze vico ma full kasy :) przeciez dopiero co dowalili nowy big sklep na majdanku, sprzetu zawsze u nich pod dostatkiem :) do tego zawsze maja zdecydowanie najwiekszy ruch i popyt, poza tym vico to nei jeden sklep tylko juz siec sklepow :) vico bylo chyba pierwsze w lublinie i szanse na upadek sklepu sa raczej zerowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że ciężko dostać coś bardziej wyszukanego, a o 6600GT na agp na razie można praktycznie zapomnieć.

 

Poza ym, jak ma się chody w jakimś sklepie to może i nie problem, ale na klienta "nieznanego" to się dziwnie patrzą......

 

Lublin pod tym względem to dziura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.comp.lublin.pl/cennik?go=prodcat&url=C11

http://www.return.com.pl/index.php?mode=pr...tems&group_id=2

 

do koloru do wyboru pierwsze lepsze dwa sklepy z lublina ;] a jesli czegos w cenniku nie ma nie znaczy ze nie ma tego w sklepie :] cenniki potrafia w ciagu dnia 2 razy sie zmienic sam juz sie otym przekonalem :]

 

a wiec z serii gef 6 mamy :

 

K.AGP ASUS V6800LE 128DDR TV/DVI 911 1112

 

K.AGP GAINWARD GFX 6600GT U1960XPGS TV/D 951 1161

 

K.AGP GAINWARD GFX 6800 U.2100 TV/DVI 1296 1582

 

K.AGP GAINWARD GFX 6800LE U.2100 TV/DVI 1096 1338

 

K.AGP LEADTEK FX6600 GT 128DDR T/D 774 944

 

K.AGP LEADTEK FX6800 128DDR DVI/TV 1029 1255

 

 

K.AGP LEADTEK G.FX6800 GT 256DDR3 T/D 1437 1753

 

 

PCI-E GIGABYTE GEF.FX 6600 128MB TV DVI 420.81 513.38 Dodaj do koszyka

PCI-E GIGABYTE GEF.FX 6600 256MB VIVO 499.50 609.39 Dodaj do koszyka

PCI-E GIGABYTE GEF.FX 6600GT 128MB TV VIVO 628.48 766.74

 

PCI-E PALIT GEF.FX 6200 128MB TV DVI 381.46 465.38 Dodaj do koszyka

PCI-E PALIT GEF.FX 6200 256MB TV DVI 447.04 545.38 Dodaj do koszyka

PCI-E PALIT GEF.FX 6600 128MB TV DVI 443.76 541.38 Dodaj do koszyka

PCI-E PALIT GEF.FX 6600 256MB TV DVI 474.36 578.71 Dodaj do koszyka

PCI-E PALIT GEF.FX 6600GT 128MB TV DVI 649.24 792.07 Dodaj do koszyka

 

PCI-E WINFAST GEF.FX 6600 128MB TV DVI 484.20 590.72 Dodaj do koszyka

PCI-E WINFAST GEF.FX 6600 256MB TV DVI 535.57 653.39 Dodaj do koszyka

PCI-E WINFAST GEF.FX 6600GT 128MB TV DVI 707.17 862.74 Dodaj do koszyka

 

WINFAST GEF. FX 6800 128MB 1011.03 1233.45 Dodaj do koszyka

WINFAST GEF. FX 6800 ULTRA 256MB 2001.28 2441.56 Dodaj do koszyka

WINFAST GEF. FX 6800GT 256MB 1388.11 1693.49 Dodaj do koszyka

 

ASUS V9999GT GEF. 6800GT 128 MB TV DVI 1429.64 1744.16 Dodaj do koszyka

 

GAINWARD PP! Ultra/2100 TV-DVI GS GeForce 6800 128MB / 256bit / 2,8ns 1412.16 1722.83 Dodaj do koszyka

GAINWARD PP! Ultra/2100LE TV-DVI OEM GeForce 6800LE 128MB / 256bit / 2,2ns 1144.37 1396.13 Dodaj do koszyka

GAINWARD PP! Ultra/2400 TV-DVI-DVI GeForce 6800 GT 256MB / 256bit / 2,0 ns 1912.75 2333.55 Dodaj do koszyka

GAINWARD PP! Ultra/2400 TV-DVI-DVI GS GeForce 6800 GT 256MB / 256bit / 2,0ns 1995.82 2434.90 Dodaj do koszyka

GAINWARD PP! Ultra/2600 TV-DVI-DVI GS GeForce 6800 Ultra 256MB / 256bit / 1,6ns 2329.18 2841.59

 

 

i to nei wszystko bo niechce mi sie szukac i kopiowc :]

 

malo ? znajdz wiecej w sklepach typu komputronik itp :) <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputronik to jeden z najdroższych sklepów niecaly 1000 zl za winfasta 6600 gt?? przesada. Na (o ile dobrze pamiętam) www.pcprojekt.pl jest za 850 na agp. A mi chodzi o karty z hurtowni bo moge mieć właśnie po cenie hurtowej (przez znajomego) tylko tyle że jeszcze nigdzie nie mają tego shit'u. Przynajmniej w LBN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...