Skocz do zawartości
curky

Grafika sie sypie jak i cały komp

Rekomendowane odpowiedzi

No więc mam kompa: P4 Ht Presscot 2,6 , 512 ramu , R 9600xt , płyta gł. ABIT VI7 i chyba starczy.

Problem w tym że ten "komp" CHODZI JAK BY CHCIAŁ I NIE MÓGŁ. Sformatowałem ostatnio dysk,chodziło idealnie-dwa dni.Teraz wszystko się.... Skanowałem antywirusami i nic nie mam.Patrzyłem procesy, i są tylko te co muszą być żeby chodziło,ale jak włączam mój komputer to się z 14 sek. ładuje. A co do gier to...

Drugi problem grafika.

Włączam gre,chodzi i nagle reset.Włączam go i wyskakuje błąd sterowników i tak ciągle.Jedynie na omegach troche dłużej pochodzi.U kumpli sprawdzałem i działa ok. ta karta.

Czy to jest problem chłodzenia????

Czy jest jakiś program który podnosi wartość krytyczną temp. na grafice (to po której osiągnięciu się resetuje)???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz temperatury na procku, mostku?? Może tu Ci się przegrzewa. Czy jest jakoś podkręcony czy wszystko masz standardowe?? A może miałeś podkręcone wcześniej. Ja miałem sytuację gdzie uruchamiał się Windows i otwierały się programy ale nie zawsze, czasami nie łaczyło odpowiednich plików z aplikacjami i często się uruchamiał i od razu zamykał. Albo po pokazaniu się okienka logowania zamykał się. A to wszystko po service packu 2 i defragmentacji. Już obstawiałem twardziela ale okazało się że to PAMIĘĆ SIE RYPNĘŁA. Nowa pamięć i wszystko działa jak powinno bez reinstalacji. Może pożycz od kogoś pamięć i sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia początkowe na wszystkim.Jeszcze nic nie podkręcałem.Na procku jak ostatni patrzyłem mam 45.Spróbuje z tym RAMem jutro, ale nie wydaje mi się żeby to była jego wina.Ale THAnks.

Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...