Skocz do zawartości
bober2006

Co zmienić??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Mój komputer to:

Gigabyte 7ZXE

256 sdr 133mhz

Athlon 1700

HDD 120 GB

 

Mam do was pytanie.Chciałbym zmienić w tym kompie plyte i RAM.Moglibyście mi powiedzieć na co bym mógł zmienić za 650 zł a na co za 800.Co sądzicie o tych pamięciach http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało info podałeś.... Przed zmianą płyty głównej powinnienes zmienć zaiłke (jeżeli jest to jakiś Codeshit)

 

Jak chciałbyś sobie pokręcić to płyte główną :arrow: Abit NF7-s.

Ramy które wybrałeś są dobre... Tylko strasznie drogie...

 

Jeżeli chcesz coś taniej to Allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 650 zł- Abit NF7 v2.0(280zł) + Hynix D43 512 MB PC3200(310zł)

 

Za 800(900) zł- Abit NF7 v2.0(280zł) + 2x Hynix D43 512MB PC3200(620zł)

 

Jezeli chodzi o kwestie do 650 zł, to sprawa jest jasna, bardzo dobra, wydajna płyta główna, z duzymi mozliwosciami O/C + rowniez bardzo dobre RAM-y, za niewygórowaną kwotę

 

Natomiast, za 800 zł juz tak latwo nie jest, poniewaz wedlug mnie nie ma sensu kupowac gorszej, taniej plyty np.Asrocka, czy ECS i do tego 1GB ramu(2xHD43). Najlepiej jest dolozyc 100 zł i miec juz calkiem porzadny zestaw, tymbardziej, że Twoj procesor ma spore mozliwosci Overclokingu(pod warunkiem, ze nie jest on na rdzeniu Palomino)

 

Wiec IMHO najlepszy zestaw to :NF7+2x512 DDR HynixD43

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja grafa to GF FX 5600 ultra gainward 256 ddr

Zasilacz:Codegen 400

Myśle ze nie będe podkręcał komputera.

O własnie.A mógł bym to nowej płyty jakbym jakąś sobie kupił włożyć te stare SDramy??Abo do tego mojego Gigabyte jakieś nowe ramy??I duża jest róznica w grach jak sie ma 512 a 1024 ddr??i jak lepiej kupować kości 1x512 czy 2x256??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da rady wlozyc do abita nf7 sdram ani do starej plyty nowych ddr. jaka jest roznica w grach to Ci nie powiem bo nie gram :P ale lepiej kupic 2*256 MB i puscic je w dualu. ja bym tez polecil Abit NF7+2x512 DDR HynixD43

Po co ma marnować miejsce jeżeli ten dual mu praktycznie nic nie da.... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...