Skocz do zawartości
Sysak

zrobiony w jajo na tweaku (nie mam nic do tweakowców ;D )

Rekomendowane odpowiedzi

kuuuuur.. nie zniosę tego!!!! moje ostatnie 200 zł poszło się pieprzyć!!!! kupiłem od maćka.d na tweaku plytę główną abit nf7 dzisiaj przyszła paczka. otwieram a tu epox 8rda! myśle: "o koorde! wszystko jasne! zrobili mnie w jajo!" mama sie pyta: "noi co, wyslali to co trzeba?" odpowiedzialem ze tak" zatargałem sprzęt do mojego pokoju, pomodliłem się, montuje i... [gluteus maximus]! czarny ekran. "ehe, no to dobre!" wyciągam płyte główną patrze- brakuje kilku kondziołów i pare ścieżek jest rozciachanych :x Jeszcze w życiu tak nie darłem ryja!!!! co mogę zrobić synkowi jeżeli znam jego adres? i czy na kwitku pocztowym z paczki moze być podny zły adres? pomocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuuuuur.. nie zniosę tego!!!! moje ostatnie 200 zł poszło się <font color="#FF0000">[ciach!]</font>ć!!!! kupiłem od maćka.d na tweaku plytę główną abit nf7 dzisiaj przyszła paczka. otwieram a tu epox 8rda! myśle: "o koorva! wszystko jasne! zrobili mnie w jajo!" mama sie pyta: "noi co, wyslali to co trzeba?" odpowiedzialem ze tak" zatargałem sprzęt do mojego pokoju, pomodliłem się, montuje i... [gluteus maximus]! czarny ekran. "ehe, no to dobre!" wyciągam płyte główną patrze- brakuje kilku kondziołów i pare ścieżek jest rozj.....:x Jeszcze w życiu tak nie klnąłem!!!! co mogę zrobić synkowi jeżeli znam jego adres? i czy na kwitku pocztowym z paczki moze być podny zły adres? pomocy...

No pewnie możesz sobie napisać że jesteś Kowalski i mieszkasz w Wygnajewie :lol: i wysłać paczke co za problem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zczerze mowiac masz przechlapane - nawet moderatorzy nie moge mu nic zrobic... Jedyne co pozostaje zrobic to wziac od Mod-Teamu namiary na tego kolesia i zglosic to na policje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc ale ten synek napisał chyba ze 2 posty... ale moze... byłem ślepy i głupi... kuur... jestem normalnie tak zdołowany że dupsko boli... a numer tel nie odpowiada... do kogo z modteamu mam się zgłośić?

 

p.s. pocieszenie - wskazane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - sprawdz IP'ki, idz na policje i zglos to - jemu wyslij maila albo SMSa ze psoedles na policje i ze czekasz na orzeczenie i bedziesz dalej wszczynal postepowanie karne...

 

Poza tym - jak masz jego nmer [koma albo domowy] to mozesz zdobyc jego adres nawet domowy - czyli mozesz wiedziec o nim wszystko - a to pomoze policji...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze na gg dostepny jest teraz tylko marco, parnoik na zaraz wracam, ale nie odpisuje od rana, wiec gadaj z marco

 

edit:

 

1.robiles przelew, czy pobranie??

tak czy ianczej po umerze konta policja og znajdzie, a jak pobranie, to adres winien byc prawdziwy :)

 

2.zaje*** skur***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale musze to powiedzieć... wykazałeś sie jedynie swoją głupotą.

Ja rozumiem gdyby to była jakaś firma, stały bywalec forum znany wszystkim lub ktoś inny z wielkim koszem zaufania. Ale to był nikomu nieznany typ którego jedynym celem było zrobienie cie w bambuko. Zawsze jak sie coś kupuje to sie sprawdza sprzedawce , zwłaszcza przy zakupie przez internet. Z takimi typami wogule sie nie rozmawia o interesach a jeżeli jest z twojego miasta to umówić sie na odbiór osobisty i sprawdzić u niego czy wszystko gra. 200zł to nie jest wielki majątek ale przynajmniej masz nauczke żeby na drugi raz uważać od kogo kupujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAJPIERW IDZ NA POLICJE !

 

Potem...

 

Nie wszystko jest stracone:

1. Jak mu placiles za ta plyte ? Jak bym to przelew na konto to goscia juz masz ;] Idziesz na policje a oni juz wyciagna z banku adres goscia (nawet jesli to nie bylo jego konto, to wplate na 99% odzyskasz).

2. Masz jego adres ? Jeszcze lepiej ! Numer telefonu ? Tez dobrze (gorzej jesli to np. niezarejestrowany pre-paid...).

3. Ostatecznie masz namiary na poczte z ktorej zostala wyslana paczka, ale to juz niewiele pomoze, bo mogl np. wyslac z innej poczty/ innego miasta.

 

Moim zdaniem to jakis gowniarz, bo oszust nie zadawalby sobie trudu nawet wysylaniem paczki.

 

Informuj nas na bierzaco.

 

PS. Swoja droga jak mozna bylo kupic NF7 za 200pln ? ;] I to od usera z 2 postami...

Ale coz, czlowiek uczy sie na bledach...(niestety takze swoich)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sysak13 wiem, że to może Ci się nie spodobać ale to twoja wina. Będziesz miał nauczkę na przyszłość.

Ja zawsze jak coś komuś sprzedaję lub od kogoś coś kupuję to sprawdzam go na wszystkie możliwe sposoby: IP(od razu wiem z jakiego miast jest i czy nie ściemnia z adresem), konto na allegro (dokładnie wszystkie komentarze), miejsce gdzie pracuje, dzwonie do niego na tel. aby potwierdzić, itd.

Byłeś po prostu lekkomyślny i zbyt napalony na tą płytę. Kiedyś na polski poznasz takie pojęcie jak stoicki spokój i radze Ci stosuj się do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, jeśli masz konto to nie problem, a jeśli płaciłeś za pobraniem to leć szybko na pocztę !!!!

Powiedz, że koleś cię oszukał i żeby wstrzymali wysyłkę kasy, a potem leć na policję.

Jak ci przyjmą zgłoszenie to dostaniesz papier (chyba z 10zeta kosztuje), że sprawa jest na policji - z tym wracasz na pocztę i im zostawiasz, żeby mieli podstawy do zatrzymania przelewu.

 

Miałem taki przypadek z RAM'em - koleś wysłał mi tekturkę zamiast kości. Co prawda trwało to chyba 2 miechy (policja musi sprawe wybadac), ale kase odzyskalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gucio i luks: ja to wiem :( płaciłem za pobraniem bo przelewem by nic nie wysłał. adres ledwo moge odczytać bo te panie :wink: na poczcie tak bazgrzą

 

mikaelus: dzieki! juz wsiadam na rower!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich trzeba unikać... sam an forum siedze jakies ponad 1,5 roku ale mało pisze . Więcej czytam :> .... ale jak cos mialem kupowac np allegro i forum dział "sprzedam" to przeglądam ile ma opinii etc.

 

Ale bądź dobrej myśli powinno się wyjaśnić.A co do tego ze ten ktos ciebei zrobil w jajo i jest z tweaka to troche pochopnie .. każdy idiota moze konto zalozyc an tweaku i oszukiwac : /. Na allegro tez sie walki trafialy co jakis kolesi nastukal sobie pozytywow na tanich aukcjach jakies zapalki czy breloczki i pozniej wystawial hurtowo procki monitory i takie tam kase bral i sie ulatnial : /

 

ŻYCIE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem na poczte. pani byla bardzo mila i powiedziala że wstrzyma przelew do jutra i tyle czasu mamy na przyniesienie zaświadczenia z policji. p.s szybko zarzućcie adres do dostępnego moderatora bo zaraz przyjedzie tata i pojedziemy na policje.

 

 

chlopcy! dzięki macie u mnie po browcu! nie wiem jak i kiedy, ale macie! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sysak13 - wal do ktoregos na PW. Zreszta, narazie wystarczy jak zglosisz na Policji sam fakt przestepstwa. Wez ze soba wszystkie odwody, czyli ta padnieta plyte, dowod przyjecia paczki (dostales jak placiles przy odbiorze, nie ?) i ew. jakies dane tego goscia zeby go mogli sprawdzic. A IP i cala reszte mozesz im podac jutro. Najwazniejsze zeby wstrzymali kase na poczcie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezbyt rozsądnie zrobiłeś - gorzej nawet niż byś kupił na allegro od osoby bez komentarzy.... :?

co do dowodów, to przydatna będzie twoja korespondencja z tym sku*****m, jak się umawiałeś z nim żeby kupić płytę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale akcja informujcie caly czas co sie dzieje.

a propo to nawet nie wiedzialem ze na poczcie sa tacy mili ludzie i potrafia wstrzymac przelew.

masz tego plusa ze placiles pobranie ale w sumie jakbys wplacal na konto to by go szybciej dorwali :)

zycze pozytywnego zakonczenia i odzyskania $$$ a oszust niech idzie to paki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...