Skocz do zawartości
Sysak

zrobiony w jajo na tweaku (nie mam nic do tweakowców ;D )

Rekomendowane odpowiedzi

oszust niech idzie to paki

Niestety w Polsce są takie realia, że za te 200zł :( nawet mu sprawy nie wytoczą. Pieniądze raczej :) odzyskasz ale jemu :evil: nic nie zrobią.

 

Mylisz się, kwota nie ma znaczenia. Oszustwo jest ścigane z urzędu, to tylko wsiowi policjanci wciskają zgłaszającym takie kity o "znikomej szkodliwości" i "braku mozliwości technicznych" - pisać im się nie chce i tyle (może nie umiom?)

Na ten temat było już pisane na forum, a jak ktoś chce to niech sobie poczyta KK (albo poszuka przez Google info, jest tego dużo więcej niż by się wydawało).

Pozdr

AT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sysak, przepraszam za to co teraz napisze, ale dla mnie jestes po prostu frajerem. Chlopak napisal Ci, ze zona wyslala nie ta paczke ;] ... looooool usmialem sie.

 

1. Skoro zona wyslala paczke, to on od czasu wysylki nie zorientowal sie, ze Abit lezy u niego w domu?

2. Kazal wyslac plyte gl. swojej zonie? :> Dosyc smieszne ;] ;] ;] Jak juz kaze cos komus wyslac, to jest zapakowane, zabezpieczone i podpisane

3. Dziwna reakcja zaraz po ukazaniu sie tematu na boardzie.

 

Nie wchodz z nim w zadne uklady, nie pisz o zadnym odkrecaniu niczego przed policja, z przestepcami, bo tak trzeba tego czlowieka nazwac, ukladow sie nie zawiera. Poza tym masz moralny obowiazek doprowadzenia do ukarania pajaca. Mnie kiedys koles naciagnal na allegro na 150 zl. Bylem glupi i naiwny mniej wiecej jak ty, podniecilem sie okazja kupna duzego i taniego dysku i umoczylem 150zl. Okazalo sie, ze takich jak ja bylo duzo, duzo wiecej i pan "woles", bo taka jego xyva mial potem niezle przechlapane. Wszystko skonczylo sie tak, ze przyszlo zawiadomienie, ze naciagaczy bylo dwoch i obaj teraz pierdza w pasiaki.

 

Pamietaj! ZADNYCH UKLADOW !! !! !! Doprowadz sprawe do konca, pieniadze sa zabezpieczone, wiec je na pewno dostaniesz. Zakup Abita po normalnej cenie, bedziesz mial przynajmniej satysfakcje, ze dokopales skurczybykowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mysle ze oszustem jest jakis gowniarz, ktory liczyl, ze jak poda falszywy adres to mu sie upiecze.

Nic bardziej mylnego, dziecko ! :D Policja nie takich jak ty lapala :P (to jakby czytal czasem wypowiedzi na forum ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym co mu wysłalem dostałem wieeeelki prezent:

 

Od:

Maciej Dąbrowski <maciek.d71@wp.pl>

Do: sysak666@o2.pl

Kopia do:

Temat:

Data: 30 grudnia 2004 19:22

[do druku]

[pokaż/schowaj nagłówki]

 

ok przyznaje sie do oszustwa :( lecz sam tak zostałem oszukany i

sądziłem ze bedzie to jedyne wyjscie z sytuacji :( facet który

mi ją wysłał niestety nie mieszkał pod podanym adresem i

zostałem z nią na lodzie. nie wiem jak przeprosic w koncu mam

nauczke :/ głupio mi zdeka i wiem jak się Pan czuje :(

wiec jesli Pan moze to niech mi ją Pan odeśle a jeśli nie to

zachowa dla siebie :(

 

----------------------------------------------------

 

hehe może jestem frajerem ,ale nie debilem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie moge jaki koles.

co za typ... jaki tupet i brak pomyslunku.

zamiast dochodzic swoich praw wolal oszukac innego.. o ile tak jest naprawde..

Moze po prostu bajeruje teraz..

 

hmm daje mobo ty zawracasz sobie kase i jestescie kwita. inaczej na policje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oszust niech idzie to paki

Niestety w Polsce są takie realia, że za te 200zł :( nawet mu sprawy nie wytoczą. Pieniądze raczej :) odzyskasz ale jemu :evil: nic nie zrobią.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Mnie tylko drażni temat tego topicu "zrobiony w ch... na tweaku" nikt Cię nie zrobił w ch... na twaek'u przeczytaj sobie regulamin giełdy.

 

# Tweak.pl nie ponosi odpowiedzialności za działania albo zaniechania Użytkowników serwisu. W szczególności nie odpowiada: za jakość lub legalność oferowanych towarów, prawdziwość opisów, zdolność Sprzedających i Kupujących do wywiązywania się z zawartych umów.

# Tweak.pl nie ma wpływu i nie odpowiada za wykonanie umów zawartych przy wykorzystaniu serwisu.

 

 

# Tweak.pl nie odpowiada za roszczenia użytkowników serwisu wynikłe na podstawie albo w związku z jakąkolwiek ofertą na giełdzie. W szczególności nie odpowiada za: roszczenia powstałe z winy użytkowników serwisu, np. powstałe na skutek złożenia omyłkowej oferty, złego opisu towaru, skutki zawarcia bądź nie zawarcia transakcji.

 

Więc według regulaminu nie zostałeś zrobiny w ch... na tweak'u.

:)

 

przez tweaka a na tweaku to rózne pojęcia. ja nie zarucam i nie zarzucałem nie serwisowi!

 

Sysak, przepraszam za to co teraz napisze, ale dla mnie jestes po prostu frajerem. Chlopak napisal Ci, ze zona wyslala nie ta paczke ;] ... looooool usmialem sie.

 

1. Skoro zona wyslala paczke, to on od czasu wysylki nie zorientowal sie, ze Abit lezy u niego w domu?

2. Kazal wyslac plyte gl. swojej zonie? :> Dosyc smieszne ;] ;] ;] Jak juz kaze cos komus wyslac, to jest zapakowane, zabezpieczone i podpisane

3. Dziwna reakcja zaraz po ukazaniu sie tematu na boardzie.

 

Nie wchodz z nim w zadne uklady, nie pisz o zadnym odkrecaniu niczego przed policja, z przestepcami, bo tak trzeba tego czlowieka nazwac, ukladow sie nie zawiera. Poza tym masz moralny obowiazek doprowadzenia do ukarania pajaca. Mnie kiedys koles naciagnal na allegro na 150 zl. Bylem glupi i naiwny mniej wiecej jak ty, podniecilem sie okazja kupna duzego i taniego dysku i umoczylem 150zl. Okazalo sie, ze takich jak ja bylo duzo, duzo wiecej i pan "woles", bo taka jego xyva mial potem niezle przechlapane. Wszystko skonczylo sie tak, ze przyszlo zawiadomienie, ze naciagaczy bylo dwoch i obaj teraz pierdza w pasiaki.

 

Pamietaj! ZADNYCH UKLADOW !! !! !! Doprowadz sprawe do konca, pieniadze sa zabezpieczone, wiec je na pewno dostaniesz. Zakup Abita po normalnej cenie, bedziesz mial przynajmniej satysfakcje, ze dokopales skurczybykowi.

nie zamierzam już robić z nim interesow! :lol:

 

 

ps. sysak sorry za słowo frajer :Dale koles mial 2 posty z czego oba byly ta wlasnie aukcja

nie przepraszaj bo ja sam dobrze wiem ze jestem frajerem! :wink:

 

zalatw zlodzieja... ta jego wymowka jest zalosna. Albo niech ci zaplaci 2 razy tyle co nowy abit kosztuje

a mam go w [gluteus maximus]

 

Ja bym chciał kase.... przekręcił Cię raz to dlaczego ma nie przekręcić dwa razy ?

Jak już ktoś napisał nie uczysz się na błędach

już mu napisałem że rezygnuje z robienia z nim interesów

 

DO MODEROW - Ja wiem ze moze was to draznic - ale zrozumcie czlowieka - ja bym to troszke zostawil - moze ktos z forum ma jakies wtyki // znajomych ktorzy sie znaja przy takich procedurach - moze ktos mu pomoze po maxie ?

 

thx za wsparcie! ty masz 2 browce kiedyśtam! :wink:

 

 

a kolorów laminatu nie pomylilem! pisałem przeciez że widzialemże to nie abit. ale wolałem matce tak prosto z mostu nie mówić bo by mnie zabiła albo ...:x

 

jutro moja ostatnia wizyta w komisariacie w planie pokazanie listu w którym ten kołek przyznaję sie do winy :wink:

 

POZDR dla was wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ciekawe zakonczenie.

a co do tego ziomka to nie popuszczaj mu. on tylko chce ci sie podlizac zeby zalagodzic sprawe.

jak sie raz mu da nauczke to drugi raz juz tak nie zrobi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatw goscia, bo to skandal przeciez. Moim zdaniem, jawnie robi sobie jaja z ciebie, bo tak idiotycznego wytlumaczenia, to nawet ja bym nie wymyslil :] No sorry - na ulicy napadly mnie dresy i ukradli telefon, wiec nie widzac innego wyjscia z sytuacji zakatowalem kolezanke, zeby wziacc jej siemensa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

przynajmniej raz slamazarnosc poczty sie oplacila :]

<rotfl>

czemu rotfl? mnie to nap bardzo wqrza ze jak chce przeslac komus kase poczta to onii ta kase trzymaja 2-3tygodni, podobnie mialem tez ak sie raz skusilem na przy odbiorze - nigdy wiecej.

No wlasnie sie smieje przez to ze po raz pierwszy poczta zrobila komus dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFL!!

Zona zle wyslala!! :lol: :lol: :lol:

 

Boze ale gadanie. Jak ja cos kaze wyslac (nie, nie mam jeszcze zony) to pakuje ladnie, pisze do kogo i dopiero daje do wyslania ale w 75% sam bym to szybciej wyslal. ;)

 

Tak jak juz inni napisali nie odpuszczaj i daj mu popalic. Glupia tlumaczenie ze myslal ze tak bedzie najlepiej. Jak bedzie miec przesrane w papierach to sie nauczy i pozniej swoje dzieci tez nauczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jeblem" ahahahahaha jaki imbecyl bo tego nie da sie inaczej nazwac. Tosz nawet moj brat cioteczny ktory mial 15 let mial podobna wtope przez gratke czy anonse czy cos podobnego ;] Ale mlody udupil typa jak nalezy :D

 

sysak ile masz lat? Skoro ma mniej niz <16 lat to nic mu nie zrobia. Dostanie w zawiasach pewnie. Wiem bo moja mama kiedys pracowala w prokuraturze i zajmowala sie glownie sprawami malolatow :twisted:

 

Przyklad ikara z iliady :x ... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha..... zniszcz go niech ma nauczke ....niecierpie takich typoow co bazuja na naiwnosci i napaleniu innych ( btw to musiales naprawde byc zdesperowany ja zanim kupilem na alegro glosniki to pool swiata obdzwonilem zeby sie upewnic ktooz acz z kim interes robie ) .... a moze zona tego 15 latka naprawde sie pomylila moze sama miala 13 lat to nie wiedziala co to z plyte pakuje....ale jak tak to i tak mu nic nie zrobia bo to jedyny zywiciel rodziny pewnie a poza tym emeryt , rencista i kombatant , mason i cyklista , a jego wytlumaczenie wydaje mi sie jak najbardziej sluszne ..... :lol: .....powiem koledze co mu niedawno skroili fure ze on teraz moze isc sobie jakas ukrasc a potem najwyzej przeprosi i powie ze jemu tez skroili to wyroownal rachunki......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkręt i tyle . A poźniej wszyscy się dziwią , że ludzie boją się na allegro zamawiać coś od innych , nawet tych "zaufanych" . Mail ewidentnie pisany z pełnymi portkami ^^ . A co do wieku to to d71@xx.xx to chyba roczink ... Taki stary wał i takie głupoty mu w głowie .. niech idzie do paczki i mydełko podnosi sobie ;] Hah :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh no to koles ma przesrane, co sie dzieje z naszym krajem :( polak polaka okrada, ja pier..... i to sie jeszcze przyznał skurczybyk zeby sie zadzwonił i przyznał a ten złodziejaszek napisał taz ze masz teraz dowód w sprawie :) powiem tylko że

TWEAK TO TEAM!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh no to koles ma przesrane, co sie dzieje z naszym krajem :( polak polaka okrada, ja pier.....  i to sie jeszcze przyznał skurczybyk zeby sie zadzwonił i przyznał a ten złodziejaszek napisał taz ze masz teraz dowód w sprawie :)  powiem tylko że

TWEAK TO TEAM!!

Tak! i to najbardziej zajebisty team w Polsce! Chłopcy(i dziewczyny jak są) gdyby nie WY siedziałbym i walił głową w ścianę(może bym poszedł na policję ale kasy na poczcie już by nie było). a tak zatrzymałem kase na poczcie, zgłosiłem pałom co trzeba, synek ma przewalone "miło mi było, poznałem downa :wink: "

jeszcze wpadłem na jeden pomysł:

 

on bardzo często używa swojego imienia i nazwiska, czy to nie podejrzane, ale adres mam na pewno dobry bo jakby podał fałszywy to pieniążki poooszłyby do kogoś innego.

 

jeśli dzisiaj już nic się nie wydaży ważnego o myśle że można zamknąć temat.

 

Ale wpierw muszę opublikować RANKING PIWEK - czyli kto ile dostanie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic mi tam pewnie na zlocie tweaka będe za 3 lata do tego czasu jakieś 40 zeta nazbieram ;)

 

oto szczęśliwcy którym jestem winny browarka:

 

rbtck1 - za specjalne zasługi

zavader - za specjalne zasługi i obrona w sprawie nazwy tematu -2(niesprawiedliwe ale już obiecałem :wink:

bruce - za zagrzewanie do walki i pomoc -spirytus czy cośtam bo piwko dla ciebie zasłabe

torwald -za zasługi i dobre rady

mikaelus -za pomoc i pierwszą dobrą radę dzięki której cała akcja się udała

sl!qe -rady na przyszłość

luks_pl -za to co poprzednik

gnz -za podanie IP tego sukinsyna

ayem -za dobre rady

wadim -to co wyżej

proximo -też to co wyżej

 

macie to PAMIĘTAĆ bo u mnie z pamięcią kiepsko :/

 

aha i jakby ktos czuł ze jemu też się należy a nie został wymieniony w rankingu, to proszę się zgłaszać. prośba zostanie niezwłocznie rozpatrzona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sysak13: informuj na bierząco - ciekawe jak się to skończy :twisted:

 

i te 200 pln pojdzie na browary :)

Ehhh bruce ;) Ty tylko o % :P ;););)

 

@MeHow: wróciłeś czy mi się zdawało że Cie widzialem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wtrące, być może zostało to juz powiedziane ;), że nie powinieneś mu płyty odsyłać (będzie chciał znowu kogoś wykołować). I tym bardziej nie odkręcaj całej sprawy z policją, koleś jak nie dostanie nauczki to dalej będzie próbował nabierać ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie dostaniesz (mam nadzieje) fajny prezent noworoczny - oby wszystko poszlo jak nalezy :]

wszyscy mamy taka nadzieje :) powinnismy przylepic ten temat w dziale sprzedam :) niech wiedza jak działaja ludzie z tweaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...