Skocz do zawartości
Sysak

zrobiony w jajo na tweaku (nie mam nic do tweakowców ;D )

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki. liczylem na pocieszenie a dzieki wam pewnie sprawa dobrze się skończy. teraz nie myślę o tym żeby odzyskać kase tylko o tym żeby ten sukinkot jej nie dostał.

A co do tego ze ten ktos ciebei zrobil w jajo i jest z tweaka to troche pochopnie

wiem dla tego w opisie zmieniłem na pseudotweakowiec :D

POZDRO DLA WSZYSTKICH< KTÓRZY MI POMAGAJĄ> JESTESCIE WTROMBEJEŻYŚCI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oszust niech idzie to paki

Niestety w Polsce są takie realia, że za te 200zł :( nawet mu sprawy nie wytoczą. Pieniądze raczej :) odzyskasz ale jemu :evil: nic nie zrobią.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Mnie tylko drażni temat tego topicu "zrobiony w ch... na tweaku" nikt Cię nie zrobił w ch... na twaek'u przeczytaj sobie regulamin giełdy.

 

# Tweak.pl nie ponosi odpowiedzialności za działania albo zaniechania Użytkowników serwisu. W szczególności nie odpowiada: za jakość lub legalność oferowanych towarów, prawdziwość opisów, zdolność Sprzedających i Kupujących do wywiązywania się z zawartych umów.

# Tweak.pl nie ma wpływu i nie odpowiada za wykonanie umów zawartych przy wykorzystaniu serwisu.

# Tweak.pl nie odpowiada za roszczenia użytkowników serwisu wynikłe na podstawie albo w związku z jakąkolwiek ofertą na giełdzie. W szczególności nie odpowiada za: roszczenia powstałe z winy użytkowników serwisu, np. powstałe na skutek złożenia omyłkowej oferty, złego opisu towaru, skutki zawarcia bądź nie zawarcia transakcji.

 

Więc według regulaminu nie zostałeś zrobiny w ch... na tweak'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może te informacje, które są zawarte w tym topicu też będą przydatne w odzyskaniu utraconych pieniędzy, a wtedy treść tematu i niektórych Twoich postów będą IMHO wstydliwe dla Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO MODEROW - Ja wiem ze moze was to draznic - ale zrozumcie czlowieka - ja bym to troszke zostawil - moze ktos z forum ma jakies wtyki // znajomych ktorzy sie znaja przy takich procedurach - moze ktos mu pomoze po maxie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaale się porobiło:

 

 

wracam z komisariatu. (policjant był miły i inteligentny i szybko nam pomógł. kasa zatrzymana. gościa szuka policja. wracam do domciu. sprawdzam pocztę:

 

patrzcie co od niego dostalem i co odpisałem

 

 

---- Wiadomość Oryginalna ----

Od: Maciej DXXXXXXX <maciek.d71@wp.pl>

Do: sysak666@o2.pl

Data: Thu, 30 Dec 2004 18:01:28 +0100

Temat: bład wysyłki (przeprosiny)

 

> o ciach!a zabiej :/ bardzo przepraszam :/ dać zonie wysłąć płyte :

> ( czyli Pan otrzymał Epoxa ?? sam nie wiem co powiedzieć, zróbmy

> to tak niech ją Pan odeśle za pobraniem do mnie a pieniądze

> swoje odbierze czy mozemy isc na taki układ ?

> naprawde bardzo mi głupio z tego powodu :(

> prosze o szybki odpis bo widac sprawa się bardzo ale to bardzo

> skomplikowała :/

> jeszcze raz najmocniej przepraszam

>

>

>

No to pan ma problem! niestety ale właśnie wróciłem z komisariatu i płyta tam została jako dowód! :/

 

jak pan teraz wyśle sprawnego abita nf7 to powiem na policji że to pomyłka i odeśle epoxa. ale się porobiło:/

 

Co wy na to? bo ja sam nie wiem co o tym myśleć...

 

dla tego w paczce było full gąp(b?)ki i gazet! myślę że gość jest czysty jednak... co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO MODEROW - Ja wiem ze moze was to draznic - ale zrozumcie czlowieka - ja bym to troszke zostawil - moze ktos z forum ma jakies wtyki // znajomych ktorzy sie znaja przy takich procedurach - moze ktos mu pomoze po maxie ?

Wiesz ile było już wcześniej takich tematów i wszystkie były usuwane lub zamykane bo takich spraw się nie załatwia na forum. Ten na szczęście chyba dobrze się skończy tak przynajmniej wynika z ostatniego posta Sysak13. Autor tylko przegiął z tematem topicu co już wyjaśniłem kilka postów wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz. Robimy tak.

Ty mi wyslesz abita.

Wtedy ja ci płace. PO ODEBRANIU PACZKI ZE SPRAWNYM I DZIALAJACYM ABITEM NF7!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak zaplace to odeśle ci to co mi przyslałeś teraz!

i wtedy odkręce sprawę z policją

 

Pasuje?

P.S. Nie idę na żadne ustępstwa jak coś

 

Pozdrawiam :)

 

aha i płacę TYLKO przelewem.

 

 

to mu wysłałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze mu odpisales na tego maila , bo zaloze sie ze koles na 100% przeczytal ten temat i na szybko ze strachu wyslal ci tego maila , ze niby przez przypadek to bylo . Jesli rzeczywiscie ma tego Abita to ci go wysle i bedzie po sprawie (a na 99% nie wysle) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal jesteś tak łatwowierny ?

 

Jak można pomylić płyte z zielonym laminatem (epox) z czerwonym (abit) ? Ja bym od takiego gościa nic już nie brał, a niedość, że wysłał zepsutą...

 

Wogóle się nie uczysz na błędach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Patrz. Robimy tak.

Ty mi wyslesz abita.  

Wtedy ja ci płace. PO ODEBRANIU PACZKI ZE SPRAWNYM I DZIALAJACYM ABITEM NF7!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak zaplace to odeśle ci to co mi przyslałeś teraz!

i wtedy odkręce sprawę z policją

 

Pasuje?

P.S. Nie idę na żadne ustępstwa jak coś

 

Pozdrawiam :)

 

aha i płacę TYLKO przelewem.

O_o

Ja bym chciał kase.... przekręcił Cię raz to dlaczego ma nie przekręcić dwa razy ?

Jak już ktoś napisał nie uczysz się na błędach :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nexer: gość pisał, że to "żona wysyłała"

 

Dobrze że to sie tak skończyło ;] Teraz duże szanse że dostaniesz Abita , i duża że nowego :D ;)

 

A tak BTW. ja bym nie kupował od kogoś kto jest chwilkę na forum, 2 posty napisał... Rozumiem zaufać (moment - lookne se ) Nexerowi co jest na roum ~rok - wtedy jest bardzo male prawdopodobienstwo zrobienia w konia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nexer: gość pisał, że to "żona wysyłała"

Ale jego żona to pakowała ? Nic o tym nie pisze, a że wysyłał dwie płyty do dwóch różnych osób - też nic. Mi tu dalej coś śmiedzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Moze ja opowiem moja historie z 9800pro i oszustem i xywie Rootors lub Gateway (Rafał Nicpoń).. No wiec kupilem od niego 9800pro, przez forum sie z nim dogadalem, koles wyslal mi jakies stare karty i list za pobraniem. List byl do niejakiego Marka jakiegos tam. W liscie bylo napisane ze oto ze karty ktore chcial, i ze tego 9800pro juz sprzedal bo nei mogl dluzej czekac :] Ja dzwonie do kolesia i mowie jaka jest sytulacja a on mowi ze pomylil paczki bo dziewcznya wysylala i pomylila. No i 3 tygodnie przedluzal. Nawet podrobil potwierdzenie przesylki ze ten kolo co niby dostal przez przypadek mojego 9800pro juz go wyslal. No i po 3,5 tygodnia poszedlem na policje bo koles mowil ze przelew z pieniedzmi juz na konto poszedl jak go postraszylem policja.. Zaden przelew nie doszedl, policja umorzyla sprawe, ale ja napisalem zalrzalenie. Ja gnojowi nie popuszcze. W dodatku gadalem z tym Markiem ktory to niby dostal moja karte. Okazalo się ze ten Marek nie wie o niczym ale koles ktory mnie oszukal znal jego siostre i dostalem adres tego oszusta. Dalem oba adresy tego kolesia, korespondecje z nim i wszystko a mimo to policja nic nie poradzila. A kilka razy juz myslalem ze sie udalo kiedy mowil ze wyslal pieniadze..

Po tym incydencie jestem tak dociekliwy ze nie wierze ludziom na allegro z 2000komentarzami pozytywnymi. W zasadzie to juz nikomu nei wierze i wszystko sprawdzam. to mnie czegos nauczylo. Sorry jesli ktos nei zrozumial teog co napisalem ale za kazdym razem kiedy sobie przypomne o tym kolesiu to mnie krew zalewa.

Tak więc muszę Cię zmartwić ale to moze byc taka sama akcja :/ Niby po co mialby wysylac komus Abita? I w ogole sam tego nie mogl spakowac? To jest bezsensu.. Jesli to taka sama akcja jak moja to nei daj sie nabrac na taką gadanine. A moze to ten sam koles co mnie zrobil ? :x

Z jakiego miasta był stempelek poczty na paczce? Bo ten moj oszust z okolic poznania i bydgoszczy

 

A miedzy innymi ogloszenie tego kolesia ze chce cos sprzedac jest tutaj

http://forum.pclab.pl/lofiversion/index.ph...php/t37974.html i chyba to tez ten koles

http://www.pdaclub.pl/forum/posty.php?temat_id=9776 tak ze ja nie jestem chyba jedynym ktorego ten koles oszukal tym sposobem

i jeszcze ten koles odzywal sie tutaj

http://budo.net.pl/viewtopic.php?t=23175

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze masz farta ja bym zrobił tak: teraz to ty stawiasz warunki:

1. nie wchódz w zadne układy bo policja sie wkur.. i bedzie tak ze to twoja wina/

2. jezeli jestes pewien swego ze go złapią to wal tego abita niech dorwa skur.... niech ma przeje... waleniec jeden przynajmniej mu nasrasz w papiery a potem koles nie bedzie miał zaświadczenia o niekaralnosci i nie bedzie mogl znalezc nigdzoie roboty. i Trzeba tępić takicbh ludzi a i jeszcze kaz mu wysłać na konto hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprosil o oddanie kaski odeslanie epoxa i kupienie Abita w normalnym sklepie... A jak koniecznie chcesz od niego to niech nie wysyla Ci za pobraniem ale niech NAJPIEWRW wysle - ty sprawdzasz i DOPIERo jak dziala - wysylasz mu pieniadze...

 

BTW. Pomylenie EPOXA z ABITEm to trzeba byc idiotta ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

przynajmniej raz slamazarnosc poczty sie oplacila :]

<rotfl>

czemu rotfl? mnie to nap bardzo wqrza ze jak chce przeslac komus kase poczta to onii ta kase trzymaja 2-3tygodni, podobnie mialem tez ak sie raz skusilem na przy odbiorze - nigdy wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem ww. pan iks który zrobil cie w konia ma 13-16 lat i myślał ze z okazji zblizających się swiat wyciagnie od jakiegos frajera kase i zarobi 200zł jednak zrobił pupu w batki jak zobaczył słowo policja i zmiękł...

 

ps. sysak sorry za słowo frajer :Dale koles mial 2 posty z czego oba byly ta wlasnie aukcja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...