Skocz do zawartości
Sysak

zrobiony w jajo na tweaku (nie mam nic do tweakowców ;D )

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wortigern

I jak dalej, dałeś tego majla na Policje ?? Niech kolesia załatwia, bedzie miał nauczke. Pewnie siedzi teraz w chacie i robi kope w gacie

jaki rym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie dostaniesz (mam nadzieje) fajny prezent noworoczny - oby wszystko poszlo jak nalezy :]

wszyscy mamy taka nadzieje :) powinnismy przylepic ten temat w dziale sprzedam :) niech wiedza jak działaja ludzie z tweaka :)
Właśnie - jesteśmy jak jedna rodzina(mafia :D:D:D)

 

"Padre, mam uno piccolo problemo..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe. święte słowa Sid. popieram pomysł przyklejenia tego w dziale sprzedam. nikt inny już by się raczej tak nie sparzył.

 

za 5 min jade z mailem na policję. nie popuszcze mu. pytał się skurczybyk czy mu odeślę płytę <lol> chyba się jeszcze nic nie nauczył. już ja mu pomogę w edukacji moralnej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

hehe. święte słowa Sid. popieram pomysł przyklejenia tego w dziale sprzedam. nikt inny już by się raczej tak nie sparzył.

 

za 5 min jade z mailem na policję. nie popuszcze mu. pytał się skurczybyk czy mu odeślę płytę <lol> chyba się jeszcze nic nie nauczył. już ja mu pomogę w edukacji moralnej :wink:

I słusznie :lol: , napisze jeszcze co mu zrobili jak oczywiście coś zrobią

 

 

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie mówili że najpradopodobniej dostanie 2 lata w zawieszniu za rok. policjant nie podszedł do tego w sposob "eeee... nie będe sie zajmował marnymi 200 zł." powiedział e to tak jakby synek komuś ukradł auto i przeprosił :wink: i ze zajmie sie tą sprawą jak najlepiej bedzie umiał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo widze ze mnie ciekawa akcja ominela :( no ale powiem Ci odemnie ze jak go teraz bys nie udupil to gowniarz dalej by odstawial takie szpoki. ehhh... dzieci nie powinny miec dostepu do gieldy na tweaku bo takie walki wlasnie sie pozniej tworza ;/

 

ps: moje gratulacje Tweak Family :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...