Skocz do zawartości
sweng

Co zamiast GF FX 5900 XT ?

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam aktualnie Leadteca GF FX 5900 XT, na jaką kartę warto było by się przerzucić, żeby było widać różnicę w pracy/grach ? Oczywiście cena też będzie brana pod uwagę.

 

pozdrawiam

SwenG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 6800GT lub X800pro:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=92753

 

[...]

luks_pl -

Na forum zabrania sie:

 

5. Umieszczania reklam, z wyjątkiem:

 a) działu "Giełda" (kupię, sprzedam, inne),

 b) działu "Prezentacje" (z ograniczeniami wynikającymi z opisu działu),

[...]

Czyli złamałes regulamin. A przyczepilem sie, bo gdzie nie wchodze i widze Twoj post, to co chwilke zarzucasz linkiem (nie mowie o podpisie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawie jak z zamiana 9800Pro na 6600GT... nie ma sensu. W wypadku FX'a roznica bedzie wieksza w niektorych sytuacjach, ale mimo wystzko uwazam ze to nie ma sensu. Wtedy juz lepiej dolozyc sporo kasy, ale miec spokoj na znacznie dluzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum zabrania się:

5. Umieszczania reklam, z wyjątkiem:

 a) działu "Giełda" (kupię, sprzedam, inne),

 b) działu "Prezentacje" (z ograniczeniami wynikającymi z opisu działu),

[...]

Czyli złamałeś regulamin ...

 

Zgubiłeś podpunkt :!: f):

wypadków uzgodnionych z założycielem serwisu - Piotrem Lisowskim.

Więc regulaminu nie złamałem następnym razem mógł byś pierw pisać na PW, a nie od razu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wszystko zależy od tego czy i jak mi się uda sprzedać tą moją kartę. Jeśli wyciągnę za nią około 700 zł to chyba warto dołożyć i rzucić się na coś lepszego. A co sądzicie o tym zubożonym ASUSie ze 128 pamieci ? Cena jest hmm, zachęcająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wszystko zależy od tego czy i jak mi się uda sprzedać tą moją kartę. Jeśli wyciągnę za nią około 700 zł to chyba warto dołożyć i rzucić się na coś lepszego. A co sądzicie o tym zubożonym ASUSie ze 128 pamieci ? Cena jest hmm, zachęcająca.

700zl.?

Raczej watpie abys tyle dostal:

Gainward 740zl.

Leadtek 760zl.

PROLINK 740zl.

 

Wiec napewno wiekszosc ludzi wolaloby dopalacic 40zl. i kupic nowa karte.

Nie wspominajac o tym ze jak sie dobrze poszuka to dostanie sie za niecale 700zl. Radka 9800(nonPRO) nowego, ktory jest lepszym wborem.

Ale na allegro mozna prawie wszystko wcisnac i moze uda sie spredac za 700zl. moze jakis los sie znajdzie. Ale za 650zl. mozesz juz znalezc kupca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA za swoja 5900xt leadteka ( @ 5950 Ultra z radiatorkami) dostalem 6 baniek i kupilem 6800 LE Albatrona za 750. Po odblokowaniu potokow i vertexow i podkreceniu mhz...widac roznice :DDD

Czy ja dobrze czytam... 6800 LE za 750zl !!!??? 8O

 

Pochwal sie gdzie ja kupiles??? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kupować 5900 XT ale sie naszczęście wstrzymałem i biore 6600 gt. A tobie najbardziej by sie opłacało go na 6800 wymienic( kiedy stanieje). Ktoś tu gdzieś rzekomo widzial 6800LE za ok 750 złociszy?? Niech sie pochwali cfaniak gdzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana FX-a 5900XT nie jest najlepszym rozwiązaniem. Poniewaz karta obsługuje wszystkie gry, jest w pełni zgodna z DX9. Skoro zależy ci na wyżeszej wydajności to qp nowego procka, pamięć i podkręć tego fx-a i będzie żądany efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...