Skocz do zawartości
Kwiecień

SPRZĘT KOMPUTEROWY Z USA - ZAMÓWIENIA

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuję:

 

"no hey................sluchaj mam nowosci..............niestety nia za dobre.Otoz,przez te cholerna tsunami katastrofe w oceani usa ruszylo z cala para z pomoca i dlatego tez by przez te zamieszanie z pomoca ,przestepcy nie wykorzystywali do szmuglu-kontroluja dokladnie kazdy kontener ktory wychodzi z portu,nie tylko celnicy bo z imi da sie zalatwic ale teraz tez gwardia narodowa a to juz nie przesliznie sie mysz-dlatego tez musimy poczekac az ucichnie to-sam w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iony jestem bo pokrzanilo mi to plany bisnesowe troszke no ale nic nie zrobie"

 

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu mi coś właśnie śmierdzi :?

1214789[/snapback]

to co ty myslales, ze zrobicie taki duzy przemyt :blink: no nierozsmieszaj mnie, przeciez to myslenie 5 letniego dziecka, albo jestes taki naiwny albo chciales wykrecic niezlego wala :lol: dzieci chcialy kontener czesci przemycic hahaha :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki popatrzcie sobie na:

 

http://www.newegg.com - super sklep internetowy... wielkie zaopatrzenie...

 

http://www.microcenter.com - duzy sklep tylko z kompami + sklep online!

 

http://www.bestbuy.com - amerykański mediamarkt...

 

Pisze to tylko po to żebyście sie nieprzejechali i czy ten gość niechce was przypadkiem oszukać...

Pozdro z Chciago! Kulka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co  ty myslales, ze zrobicie taki duzy przemyt :blink: no nierozsmieszaj mnie, przeciez to myslenie 5 letniego dziecka, albo jestes taki naiwny albo chciales wykrecic niezlego wala  :lol: dzieci chcialy kontener czesci przemycic hahaha  :lol:

1215336[/snapback]

 

No nie cały kontener ;) W kontenerze miało sie poupychać conieco ;)

 

KULKA - a który z tych sklepów wysyła coś za granice ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Newegg nie wysyla, to wiem na 100%....a szkoda bo ceny ma niezle....

Ten drugi tez chyba nie oferuje wysylek poza USA...

 

sir Afeen

Mowisz ze ta firma jest solidna ? To ich WWW znalazlem juz dawno, ale nie wygladala zachecajaco i solidnie...

Jesli nie zrobia kogos w wala to ich oferta prezentuje sie bardzo obiecujaco ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Newegg nie wysyla, to wiem na 100%....a szkoda bo ceny ma niezle....

Ten drugi tez chyba nie oferuje wysylek poza USA...

 

sir Afeen

Mowisz ze ta firma jest solidna ? To ich WWW znalazlem juz dawno, ale nie wygladala zachecajaco i solidnie...

Jesli nie zrobia kogos w wala to ich oferta prezentuje sie bardzo obiecujaco ;]

1215542[/snapback]

 

Na 100% nie moge powiedzec nic. Moge tylko powiedzec, ze firma jest, dziala i zajmuje sie tego rodzaju dzialalnoscia. Proponuje sie skontaktowac mailem i poprosic o id Skype, bo widzialem, ze uzywaja.

Tylko nie ubzdurajcie sobie, ze to jest reklama, sam dowiedzialem sie przedwczoraj ze tez w ten sposob dzialaja i sadze, ze kiedys skorzystam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość _Azazel_

moze ja niedlugo rozkrece jakis biznes;)... bede mial hynixy 512/400 w cenie ok 270 zl co wy na to? i twinmosy na mtekach w podobnej cenie... wiecej info bede mial jakos w weekend oczywiscie gwara i odbior jak by co w warszawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co  ty myslales, ze zrobicie taki duzy przemyt :blink: no nierozsmieszaj mnie, przeciez to myslenie 5 letniego dziecka, albo jestes taki naiwny albo chciales wykrecic niezlego wala  :lol: dzieci chcialy kontener czesci przemycic hahaha  :lol:

1215336[/snapback]

Nawet gorzej niż 5-letniego. Owszem stamtąd można sprowadzić kilka tanich rzeczy, ale drobnicę (jak procesory, karty pamięci, itp), a nie tyle sprzętu i to w dodatku dużego (monitory, aparaty, płyty). Celnicy na 100% dołożą cło, podatek, to wyjdzie drożej niż w Polsce (dużo drożej). Potem będzie płacz, jak osoby, która chciała kupić w USA nóż myśliwski za bodajże 30USD, to razem z cłem i podatkiem wyszło do zapłacenia o ponad 100zł więcej niż ten nóż kosztował w kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...