Skocz do zawartości
vowthyn

taśma na ocz bga alu

Rekomendowane odpowiedzi

zakupiłem te radiatorki http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4f43...15253382d52544c i mam pytanie. Ponieważ taśma na nich wydaje mi się cokolwiek grubawa. Może ktoś ma takie same albo podobne i mi doradzi. Nie wiem czy jest sens ją usuwać i zastępować czym innym. Kupiłem na allegro od jednego delikwenta duzo tasmy 3M (podobno, bo nie ma na niej takich napisów), ale ta taśma wydaje mi się cholernie słaba (koledze przykleiłem nią złotego zalmanka na SB i notorycznie odpada pomimo, że i mostek i radiator były czyste i równe, więc nie bardzo mi się uśmiecha zabawa w doklejanie odpadających radiatorków tym bardziej, że mam ich 16 :-) Z drugiej strony boję się, że grubość oryginalnej taśmy będzie poważnie ograniczać przewodzenie ciepła. Mam jeszcze takie ustrojstwo, które było dodane do tego zalmana - 2 składniki - 1 nanosi się na chipset, drugi na radiator i łączy obie części - miał to ktoś? dobre czy nie? i czy potem da się oderwać czy tylko razem z kością? (z tego powodu nie chce termopoxu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staaary...no proste... :lol: ...smarujesz dobrą pastą, np..OCZ Ultra 5+ i drutem na okrętke

przytwierdzasz do... płytki... :wink: ... na wszelki wypadek użyj drutu izolowanego czyli kabla,

ewentualnie sznurka......

...a tak poważnie, to ja swoje radiatorki przykleiłem taśmą dwustronną do kostek pamięci

na grafie, nie przejmując się grubością taśmy... i grafa przetaktowana o 30% śmiga aż miło... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na ten klej zalmana aluminiowy radiator przylepiony na gpu i dobrze sie trzyma, dzieki niemu (z 280 przy dupnym standardowym) wykrecilem core na 310

 

a co do tasmy to 3m ma je raczej mocne i najczesciej drukuje swoj napis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...