Skocz do zawartości
TeCHnIk

ratujcie -modem i błąd 645 :(

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że prawie wszyscy tutaj mają stałkę, ale może ktoś zna odpowiedz.

Mam kompa od kuzynki - Win 98SE, Pentagram Omen2. Po zainstalowaniu i połączeniu z netem po paru sekundach rozłącza się i wyskakuje:-------- bład 645 (zakończenie połaczenia z serwerem w programie Dial Up Networking nie było możliwe. Sprawdz swoją konfigurację i sprobuj ponowic połaczenie) ------------a jeden raz wyskoczył mi -------------bład 678 (komputer, którego numer został wybrany, nie dopowiada. Spróbuj pózniej)----------------------. W czasie przed rozłączeniem nie wchodzi żadna stronka ale jak pinguje wp.pl to odpowiada :?

Modem zainstalowany jest prawidłowo, win98 świeży. Ponadto próbowałem połaczyć się przez mój stary modem Zoltrixa ale wyskakuje to samo. Sprawdzałem na 2 liniach.

 

Ma ktoś jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jurasjo

Ten błąd to dokładnie "Internal authentication error", czyli błąd

autoryzacji. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć, czy błąd leży po

Twojej stronie, czy po stronie operatora. Typowałbym jednak jakiś problem po

stronie operatora.

 

645 Wystąpił wewnętrzny błąd uwierzytelniania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm. Raczej to nie jest wina operatora. Sprawdzałem na 2 liniach -swojej i u kuzynki z takim samym skutkiem. Zainstalowałem nawet nieoficjalny SP do WIN 98SE ale nie pomogło. Heh dziwnym trafem rozłącza się po ok 1min co wskazywałoby na Sasera, ale on na XP chyba tylko szalał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jurasjo

a sprawdzałeś jakimś antywirem ? może jednak coś załapałeś lub jednak coś jest ze sterownikiem do tego modemu. czasami w menedzerze urządzeń modem może być zainstalowany ale sterownik może nie być poprawny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem dysk na innym kompie. Bez wirów. Modem NA PEWNO dobrze zainstalowany.

PS. Zainstalowałem Kerio i problem zniknął :) Widocznie komp z Winda 98 juz w 1 minucie jest narażony na ataki 8O . Albo wyłaczenie DMA na dysku pomogło ( musiałem wyłączyć bo SB 64 strasznie piszczał i skrzeczał jak miał DMA włączone dysk twardy ) . Sam nie wiem :) nie chce teraz tego sprawdzać ważne, że problem zniknął :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...