Skocz do zawartości
mlun

V-mod do rivy TNT 2 pro

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż poszukuj tagiego moda do mojej rivki.Poszukałem troche na googlach i nic ciekawego nie znalazłem.A chciałbym się pobawić w bice rekordu w 3DMarka 2001 ofcorse :) .Idzie ona na rdzeniu z 143@190 a na ramkach(są to wibondy więc pomyśałem że podbicie napięcia im pomoże jak to jest z bh-5) 150@175-180.Dodam że jest to orginalna karta Creativa.Na rdzeniu siedzi radiator z chpisetu od abita nf7 a na pamieciach pocięty radiator od jakiegos PII więc wykluczam przegrzanie.Wynika z tego że to nirdowoltowanie lub max tej karty.Więc jesli by ktoś miał jakieś informacje na temat moda takiej rivy to walcie mi na maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde przejżałem sobie wyniki na orbie i tam nawet z pamięci wyciskaja po 230 mhz.CHyba że maja 6ns to by zmieniało sprawe.Czy v-mod do takiej rivy na pamięci nie bedzie podobny do jakiegos geforca wkoncu to creative a nie jakas noname?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TNT2 M64

Moja Rivka M64 z ELSA'y leci 160/200.. Na pamieciach 200Mhz i bez artefaktów.. Ale jak juz dam 202-203 to jak wlaczam 3DMarka to mam czarny ekran.. To mnie najbardziej dziwi.. ;] a max co dotychczas wycisnalem z TNT2 M64 to 1451marków 2k1 http://service.futuremark.com/compare?2k1=7090729

 

 

TNT2 Pro

A co do TNT2 Pro to mialem kiedys takową.. z Winfast'a Na sprzecie..

"Axp 1600@2200 . MSI KT4V . Winfast Tnt 2 Pro o/c 142/143@175/215" tak wiec jak widzisz pamieci biegały na ponad 200 spokojnie.. Grzaly sie troche.. Ale nie mialem na nie dobrego chlodzenia.. Teraz mysle ze 190/230 bym z niej wycisnal.. (na gpu chlodzenie stock.. a na memkach lekki nawiew wentyla 60x60..)

Link do wyniku http://service.futuremark.com/compare?2k1=6563712 Jesli ktos by chcial to zapraszam do Walki ;] ja wycisnalem 2497marków w 3DMarku 2k1.. Jesli ktos wycisnie wiecej albo podobnie to prosze pisac na forum.. w tym topicu.. [/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tej swojej wyciskam około 2338 marków.ALe nie mam pojęcia dlaczego te pamięci nie idą sprubuje riva tunerem pokręcić bo narazie kreciłem przez sterowniki.A tak sie spytam jakie są najlepsze stery do tej rivki zeby nastukac duzo marków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tej swojej wyciskam około 2338 marków.ALe nie mam pojęcia dlaczego te pamięci nie idą sprubuje riva tunerem pokręcić bo narazie kreciłem przez sterowniki.A tak sie spytam jakie są najlepsze stery do tej rivki zeby nastukac duzo marków?

1202680[/snapback]

Ja robilem testy na 40.72 i na tych mialem najwyzszy wynik ale np kumpel robil na 30.82 i na nich mial najwyzszy.. Trudno powiedziec ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba będę musiał zainstalować jakieś z serii 40.xx alvo 30.xx bo te co mam to jakies61.xx wiec nie mam pojecia czy sa dobre do takiej starej grafiki.Poprubuje ze sterami nie długo i dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja tez sie dołączam do moda where is that mod???

riva jak w podpisie narazie tylko 1556pkt

mało a rekord to jakieś 1800 na ORbie

 

 

aha riva chodzi na 182 na rdzeniu i 201 na pamieciach

Edytowane przez Faqu15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez gdzies jeszcze mam tnt2 pro (choc nie pamietam jakiej firmy - pozniej jej poszukam)

i z tego co pamietam, to poszla spokojnie na standardoeym chlodzeniu 180/180 - pozniej mi sie znudzilo :P

ale chyba mialem jakies ujowe stery, bo wychodzilo mi ok 1300smarkow...

 

moja propozycja jest taka - niech kazdy pisze poza taktowaniami i wynikiem jakie uzyl stery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...