Skocz do zawartości
DeathEvil

winchester 3000+ nowy krol OC!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

 

No cuz da sie puscic procka na 2.8 gh z napieciem ponizej 1.5 V ale do stabilnej pracy to juz 1.6 trzeba

 

Dołączona grafika

 

 

Niestety na 2.89 gh wysypalo mnie przy robieniu screnow - albo musialbym dac powyzej 1.65 V albo pamieci zmienic - co do napiec powyzej 1.65 V mialem troche obaw no ale widze ze trzeba bedzie sprubowac bo chlopcy lataja na wiekszych

 

 

Dołączona grafika

 

 

no cuz widze ze WC dalo niewielki wzrost OC wedlug Pentagrama 80CU ale zato temp nieprzekraczaja 40 stopni w stresie po prawie 12 godzinnej jezdzie mam takie temp jak ponizej - akurat testowalem memki i byla jazda na calego, chyba ze w tym miejscu czujniki robia przeklamania

 

Dołączona grafika

Edytowane przez beno21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam stronki na której by sie znajdowały serie proców i wyniki podkrecania, czegoś na styl CPU Database, bo kiedyś jeśli dobrze pamietam była taka strona , ale nie moge jej wyszukać. Może ktoś dysponuje podobną stroną. Chce kupić dobrze krecącego sie AMD 64 3000+, zaraz robie wyskok na giełde przelece sie po numerach seryjnych nie weim na jakie zwrócic uwage, może jakieś sugestie. Nie mam takiego farta jak co niektórzy, Pinki, beno21, chyba że znalazła by sie osoba mieszkająca w Wawie i by mi takiego super procka sprzedała. Trzeba isc na giełde i samemu szukać, żeby jeszcze chcieli do testów wyporzyczyć, to byłoby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam stronki na której by sie znajdowały serie proców i wyniki podkrecania, czegoś na styl CPU Database, bo kiedyś jeśli dobrze pamietam była taka strona , ale nie moge jej wyszukać. Może ktoś dysponuje podobną stroną. Chce kupić dobrze krecącego sie AMD 64 3000+, zaraz robie wyskok na giełde przelece sie po numerach seryjnych nie weim na jakie zwrócic uwage, może jakieś sugestie. Nie mam takiego farta jak co niektórzy, Pinki, beno21, chyba że znalazła by sie osoba mieszkająca w Wawie i by  mi takiego super procka sprzedała. Trzeba isc na giełde i samemu szukać, żeby jeszcze chcieli do testów wyporzyczyć, to byłoby super.

1358781[/snapback]

Podobno najlepiej kreca sie proce z 44, 49 i 50 tygodnia 2004 (chyba nawet tutaj to wyczytalem :)), ogolniej sprzed 51 tygodnia 2004. W zadnym wypadku nie kupuj proca z 2005 roku. Poczytaj dokladnie ten topik jest tego troche na ten temat. Edytowane przez boryna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na giełde do jednego sklepu i mają sztuke o numerach:

ADA3000DIK4BI

CBBID 0507GPGW

warto sie ładować w tą serie, chodzi mi czy jeszcze nie jest za wysoko z tym tygodniem?

Może mi sie go uda wyrwać na testy, za symboliczną kase , ale musze z kierownikiem pogadać.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sensu sie scigac na screeny ja se screena na 3050 zrobiłem i co z tego :wink: nic mi ten screen nie daje moge se go w d wsadzic

1358177[/snapback]

Dokładnie. Po kiego chu.... screen? Na ścianie by sobie powiesić? Chyba kręci sie dla większej wydajności kompa a nie dla obrazków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na giełde do jednego sklepu i mają sztuke o numerach:

ADA3000DIK4BI

CBBID 0507GPGW

warto sie ładować w tą serie, chodzi mi czy jeszcze nie jest za wysoko z tym tygodniem?

Może mi sie go uda wyrwać na testy, za symboliczną kase , ale musze z kierownikiem pogadać.

Pozdro.

1358858[/snapback]

Ja tam znowu nie mam farta z tym moim prockiem, bez przesady :) Zwykly 0450 ale chodzi ladnie na 2.2GHz@1.25V :lol: Tak jak juz zostalo napisane szukaj jakiegos 0450 lub troche wczesniejszego, 05xx odpusc jesli chcesz krecic :( Ja poszedlem do najlepszego sklepu w Krakowie i poprosilem zeby mi facet znalazl 0450 i okazalo sie ze jest ostatnia sztuka :D Szukaj raczej BOX z tych tygodni, o wiele latwiej znalezc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą giełdę, najniższy jaki znalazłem to 0503, wiec nic tu po mnie, jeszcze jakby ktoś dał chodz cień nadziei że można w tym roku coś sensownego odnalezć to bym sie zabrał za te proce. Rozmawiałem z włascicielem i za 5% wartosci moze mi do testów dać, ale sensu najmniejszego nie ma, jak nic w stanie nie jestem ustrzelić dla siebie.

W sobotę i w niedzielę jest giełda, na którą sie zjeżdżają sklepy z całej Wawy, może tam sie coś trafi.

Pinki jak tam testy, jaki max stabilny wycisnąłeś, coś się poprawiło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik jest tragiczny :) No ale przeciez to mial byc test stabilnosci a nie dobry wyniczek w Super PI :) Pamieci w singlu ponizej 200MHz i Cl2.5 wiec co ty chcesz ;) Spoko zmienie na ADATA Dual to bedzie fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no ja narazie jestem jak najbardziej nie zadowolony z procka;( na 9x244 poszedł dopiero po podniesieniu napiecia do 1,45V:( pusciłem go na 30 minut w primie i chodzi więc wygląda na to że jest ok. Max temp w primie do jakiej doszedł to 47stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ram to nie za ciekawe ma ustawianie ale najważniejsze ze proca chybił trafił i 2,7G robi, w kocu jak 50 tydzień to 50 tydzień nic dodać nic ująć ;)

1360115[/snapback]

Jak sobie pomyślę żę miałem w ręku 0449 i połakomiłem sie na 50 PLN i dostałem 0451 to mnie rozrywa :mur: Ale cóż jak to mówią chytry dwa razy traci :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie pomyślę żę miałem w ręku 0449 i połakomiłem sie na 50 PLN i dostałem 0451 to mnie rozrywa  :mur: Ale cóż jak to mówią chytry dwa razy traci  :-|

1360231[/snapback]

Hehe... jak to się mówi? Chytry 2 razy traci? Czy jakoś tak... Ja swojego proca wydarłem tydzień temu 'rzutem na taśmę'. A i tak miałem mega farta..., bo czułem oddech na plecach gostka, który też szukał 'dobrego' A64. :)

Ech... Wszędzie teraz tylko durne i kiepskie 05xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadł do mniej kolo i chciał mi wcisnąć coś takiego:

------------------------

ADA3000DIK4BI

CBBID 0506GPEW

1224698C50568

------------------------

Chyba upadł na głowe jak myśli że kupię.

Wszędzie na rynku tylko złom, kiedy nastaną czsy mojej nadziei "E0"...?

 

Ja chce "wypaśnego" A64! Help! :-)

 

P.S.

Ktoś potrafi rozszyfrować całość oznaczeń z A64?

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny wynik jak na 50 tydzień 2004 ale za to magiczny w porównaniu z procami z 2005 roku…

1359332[/snapback]

Raczej nie taki przeciętny. Powiedziałbym, że na ocenę 8/10. Widziałem kilka 0450 co 2,5 nie mogły zrobić na 1,6V....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm zrobiło mi się przykro:( odpalam rano kompa a on nie wstaje:( poczekałem chwilke, obraz sie właczył i dostałem wytłuszczony na biało komunikat że cpu mial problemy z wystartowaniem i zebym zmniejszył swoje ustawienia oc:( gold memory dwa razy przeszedł, prima przez 0,5h tez, troche gier i nic nie było:( i nagle mu się wzieło:( 9x244 na 1,45v to widac dla niego zaduzo:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj 0508.  To co mam w podpisice to nic innego niż CBBID 0508 hehe.  Dziś sobie zmieniłem proca.  2.8 stable @ 1.575v Chyba zaczyna się coś zmieniać w kwestii Winchesterów z nowego roku. Oczywiście na LEPSZE!

Dziś znalazłem na forum coś takiego.

Może ktoś to jeszcze potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...