Skocz do zawartości
DeathEvil

winchester 3000+ nowy krol OC!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

podejrzewam ze jak by mu do 1,65 dzwignąć to i to 2,84 bedzie stabilne tylko nie wiem czy 100cu da rade to schłodzić

1407303[/snapback]

 

Jasne .. a świstak siedzi ...

Najpierw sprawdź tą "pełną" stabilność a potem sie chwal - bo takich chwalących się super procami było już wielu ...

co za problem sprawdzić - wieczorkiem okno jak szeroko i masz w domku kilka stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen z superPI 32M dla mnie wystarczy (w tle naturalnie zrzut z np. crystala).

 

A dla własnego świętego spokoju pomęcz proca prime95 przez kilka h- wtedy będziesz mógł pisać o stabilnym o/c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

profilaktycznie :lol:

 

nie jestem w stanie doszukać sie info co to jest/do czego służy/ za co odpowiada wiec dałem max :D uznałem że jeżeli mobo padnie to mam zawsze gwarancję....

 

pewnie nie uwierzycie ale ramy to g skill tccd :(

Edytowane przez Siuwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś zadowolony z tych gskilli?

 

BTW- gratuluję procka! Niezła sztuka :]

1407962[/snapback]

PODPINAM SIE - TYLKO POZAZDROŚCIĆ :D

Możesz zapodać samo Super PI 16M bez syfów w tle ?? Bo ten czas lekko tragiczny

a mozesz dac linka do orba 2001 ?

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie uwierzycie ale ramy to g skill tccd :(

1407541[/snapback]

A ja będę upierdliwy ;] i się tego zdania przyczepię? Czemu :( po gskill'ach? Coś nie banglają jak należy?

 

Pytam bo szukam zamienników dla moich "super" corsair'ow :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa G skille Yotomeczka które od niego kupiłem :D tylko że od jakichś 2 tygodni mam z nimi niesamowite jazdy, największym problemem jest to że pracują tylko na CL2!! gdy ustawie 2,5 albo 3 to komp piszczy albo zawiesza sie w biosie, żeby uruchomić kompa po resecie biosu musze wziać inny ram, ustawić cl 2 i dopiero wtedy włożyć mój :( u kumpla na epoxie 9Nda bodajze wogóle komp nie wstawał :( czekam teraz na info od Wampira jak zrealizować gwarancję.....

 

SPI 16M kolejny beznadziejny czas....

 

SPI 32M

 

 

3d mark 2001

Edytowane przez Siuwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa G skille Yotomeczka które od niego kupiłem :D tylko że od jakichś 2 tygodni mam z nimi niesamowite jazdy, największym problemem jest to że pracują tylko na CL2!! gdy ustawie 2,5 albo 3 to komp piszczy albo zawiesza sie w biosie, żeby uruchomić kompa po resecie biosu musze wziać inny ram, ustawić cl 2 i dopiero wtedy włożyć mój :( u kumpla na epoxie 9Nda bodajze wogóle komp nie wstawał :(  czekam teraz na info od Wampira jak zrealizować gwarancję.....

 

1408221[/snapback]

 

no to nam kopara opadła

2860MHz @ 1,62V na AC :D

MNIAM !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siuwar nie chcesz sprzedać tego procka :-P ?

 

ja jak ustabilizuje sie finansowo, kupie 2 0450 i wybiore sobie lepszego.

 

Podaj jak możesz twoją serię procka dokłądną jaki masz tydzień?

 

yotomeczek twój proc tez niczego sobie. :D

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2874MHz

 

to juz max na tym napięciu :-P zmienię wiatrak na freezerze i będę podnosił napięcie, ciekawe do ilu pójdzie :D

 

@Yotomeczek

 

Raz go wrzuciłęm juz na 2,9 i wskoczyłem na 4 miejsce w cinebenchu , ale teraz na 2,860 miałem lepszy czas niz wtedy:) Muszę sobie załatwić jakis dobry ram to będe mógł powalczyć w rankingu SPI

 

@Dszywala

 

Jak większość osób mam 0450 :D nie mam czym posmarowac proca więc resztę oznaczeń podam jak dostanę próbke pasty z kryształów syntetycznych na którą czekam juz tydzień:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mpentagram 100cu starczy do schłodzenia tego winiego 0450 przy 1,6 i 2,840? bo moge go miec za 50zł tzn 100cu

1408943[/snapback]

NIe oplaca sie, lepiej dolozyc 20zł i kupic freezera 64 na allegro.

A masz takiego proca co potrafi 2840 1.6v stabilnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak zapodam 1,7V to atomatycznie przy wchodzeniu do windy reset! dopdam ze nie zmienialem fsb ani niczego czyli prosty wniosek zasilacz prawda???

niestety z jego powodu narazie osiagnalem to co mam w podpisie kurcze szkoda! trzeba by go kiedys zmenic ale nie mam kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak zapodam 1,7V to atomatycznie przy wchodzeniu do windy reset! dopdam ze nie zmienialem fsb ani niczego czyli prosty wniosek zasilacz prawda???

niestety z jego powodu narazie osiagnalem to co  mam w podpisie kurcze szkoda! trzeba by go kiedys zmenic ale nie mam kasy

1409093[/snapback]

wątpie żeby to był zasilacz.

Ja na FEELU 300W osiągam bez problemu 2700mhz.

Narazie tak zostanie bo kasy brakło na zasiłke i chłodzenie :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...