Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mhm, na co więc powinienem zwrócić uwagę przy nagrywaniu?

1350761[/snapback]

 

Panowie mam wielką proźbę, czy ktoś mógłby wrzucić obrazek testu tworzenia dysku dvd z danymi w nero cd/dvd speed? Interesyje mnie jak u was wygląda to na necu 3520. Ja niestety nie wiem jak wrzucić taki obrazek  :mur:  . Z góry dziękuję. :wink:

1352575[/snapback]

Myślę, że obaj znajdziecie odpowiedzi na swoje pytania na stronie cdrinfo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki, znalazłem tam sporo ciekawych porad, ale mam jeszcze jedno pytanie. Dlaczego nagrywara nagrywa mi płytki dvd-r i dvd+r metodą Z-CLV jak według specyfikacji powinna używać metody CAV, a Z-CLV powinna używać do dvd rw?

 

Edit: Już znalazłem, palnik ten przy niskich prędkościach sam przełącza się na Z-CLV dla polepszenia jakości zapisu.

Edytowane przez bernard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem :? Do dzis wszystko bylo z nagrywarka ok az tu nagle zawiesila mi sie podczas nagrywania dvd. Zaczalem kombinowac i doszedlem do tego ze gdy bufor spadnie do zera i nagrywarka wstrzymuje na chwile nagrywanie to po zapelnieniu bufora nie zaczyna dalej nagrywac tylko stoi w miejscu :sad: Kombinowalem juz ze wszystkim, reinstal Nero, ASPI, inny firmware. Dodatkowo zauwazylem tez ze pomimo wyjecia plyty (a nawet wlozenia innej) windows pokazuje nadal nazwe (jakby byla nadal w napedzie) tej poprzedniej plyty. Co to moze byc ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem  :?  Do dzis wszystko bylo z nagrywarka ok az tu nagle zawiesila mi sie podczas nagrywania dvd. Zaczalem kombinowac i doszedlem do tego ze gdy bufor spadnie do zera i nagrywarka wstrzymuje na chwile nagrywanie to po zapelnieniu bufora nie zaczyna dalej nagrywac tylko stoi w miejscu  :sad:  Kombinowalem juz ze wszystkim, reinstal Nero, ASPI, inny firmware. Dodatkowo zauwazylem tez ze pomimo wyjecia plyty (a nawet wlozenia innej) windows pokazuje nadal nazwe (jakby byla nadal w napedzie) tej poprzedniej plyty. Co to moze byc ???

1360081[/snapback]

Oddaj do serwisu... ale jesli dojrza sie ze grzebałeś z firmware mozesz stracik gwarancje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o niewykrywanie wlozonego cd to utworz nowe konto uzytkownika w windowsie

i bynajmniej sobie jaj nie robie

tez to mialem i zauwazuylem ze jak masz wiecej niz 1 konto w kompie nie ma tego problemu :huh:

sprawdzilo sie to na 4 kompach (czyli 100% skutecznosci jak narazie) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji srebrnej tej nagrywarki nie ściera się farba tak jak to miało miejsce np. w myszkach Logitecha serii MX?

Czy ta aukcja nie jest podejrzana?

Edytowane przez pandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze nie, koles nie ma zadnego negatywa, wystawionych aukcji tylko kilka, ma tez wystawiony samochod, co prawdopodobnie oznacza, ze jezdzi za granice i sprowadzil go, przyworzac troche taniego sprzetu..... Ewentualnie jesli mozesz miec problemy z gwarancją... ale to i tak nieistotne przy takiej cenie, a te nagrywarki sie nie psują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze nie, koles nie ma zadnego negatywa, wystawionych aukcji tylko kilka, ma tez wystawiony samochod, co prawdopodobnie oznacza, ze jezdzi za granice i sprowadzil go, przyworzac troche taniego sprzetu..... Ewentualnie jesli mozesz miec problemy z gwarancją... ale to i tak nieistotne przy takiej cenie, a te nagrywarki sie nie psują.

1377661[/snapback]

No to mnie pocieszyłeś :D Co ciekawe, gościu daje też możliwość wystawienia faORT: ORT: ORT: ktury, czyli wyglądałoby to na jakąś jednoosobową firemkę. Dzięki za radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem gościowi jeszcze maila z zapytaniem o ich pochodzienie. Zobaczymy co odpisze i czy będzie to w miarę zgodne z naszymi (a właściwie Twoimi) podejrzeniami <_<

 

EDIT:

 

Hurtownia z rabatem stad ta cena

Hmm... No dobra, zaryzykuję. Edytowane przez pandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem gościowi jeszcze maila z zapytaniem o ich pochodzienie. Zobaczymy co odpisze i czy będzie to w miarę zgodne z naszymi (a właściwie Twoimi) podejrzeniami <_<

 

EDIT:

 

Hurtownia z rabatem stad ta cena

Hmm... No dobra, zaryzykuję.

1378753[/snapback]

 

Witam,

 

Pandi kupiles moze ta nagrywarke u "czaba2"? Bo kupilem (tutaj)u tego samego allegrowicza i niestety nie ma z nim zadnego kontktu. Kase przelalem 3.04.2005 a sprzetu ani widu ani slychu. W czwartek (7.04.2005) "czaba2" na Gadu mial status ze wyslal sprzet do wszystkich ktorych kase zaksiegowal, ale poggadac sie z nim nie dalo bo nie odpisywal. Teraz jego status zwiera informacje o jego chorobie i rzekomo ma dzisiaj byc dostepny. Telefon ma (oczywiscie) wylaczony.

Czy miales z nim jakis kontakt? Bo nie wiem czy nie musze juz zglaszac tego do allegro.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... No dobra, zaryzykuję.

1378753[/snapback]

Witam,

 

Pandi kupiles moze ta nagrywarke u "czaba2"? Bo kupilem (1386376[/snapback]

 

 

 

NAJWIĘKSZE OSZUSTWO JAKIEGO DAWNO NIE BYŁO PONAD 200 OSÓB OSZUKANYCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

tak sie przygladam kolejnym postom i w koncu zerknąłem na stronę tego alegrowicza!!!

Ludzie zobaczcie ile koleś (czaba2)ma negatywnych opinii!!! nie kupujcie od takich ludzi!!!

pzdrawiam

1404084[/snapback]

Człowieku, ten gość nie miał żadnego negatywa i 96 pozytywów (w tym większość za podobny sprzęt). Wysyp negatywów rozpoczął się dopiero 14.04...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow - ilu on ludzi wyj3bal na kase - masakra - teraz jeszcze powinien im wszystkim podziekowac i wystawic pozytywy :] ciekawe czy go dopadna bo podobno tel. ktory podal odbiera jakas babcia, czy cos takiego - poczytajcie komentarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość metall2

Dołączona grafika

Po zmianie na nowego biosa v3.04 moja nagrywarka nazywa się NEC ND-3520AW.

 

1406278[/snapback]

 

Moja także zmieniła nazwę, a co tu chodzi???

 

 

 

 

Sempron 2400@2700

512 (400) Dual

Ecs N2U400-A

Nec 3520AW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość metall2

Nazwa po prostu zalezy od wersji Firmware sprzetu. Wgraj sobie Mad Dog'a  to sie dopiero zdziwisz :)

1434753[/snapback]

 

Co ten fimware daje i gdzie można go znaleść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glowna zaleta firmware'u mad dog jest to ze umozliwia bitsetting na plusach, Panie Najwazniejszy.

1436186[/snapback]

E? Przecież f-ware neca i IO-data też to umożliwia, nie mówiąc o modowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość metall2

glowna zaleta firmware'u mad dog jest to ze umozliwia bitsetting na plusach, Panie Najwazniejszy.

1436186[/snapback]

 

 

Czy ten fimware jest na pewno bezpieczny? Mam NEC-a prawie prosto ze sklepu, jeszcze ciepły :D więc się boję w razie jakiś problemów z nieoficjalnymi fimware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego tematu, oraz po analizie kilku testów, bez zastanawiania się nabyłe NEC-3520A, na razie testuję i niewielę mogę powiedzieć. Jedno jest pewne: gust jest rzeczą względną, jest sporo zastrzeżń co do wizerunku, a dla mnie NEC jest najpiękniejszy na świecie. Prosty, kanciaty i bez zbędnych pierdół. Silwer idealnie pasuje do mojej obudowy.

Niestety w niektórych nagrywarkch super bajerancki design jest jedynym atutem. Mam nadzieję, że pod tą surową powłoką NEC-a kryje się naprawdę "mad dog"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem neca 3520 i teraz proszę o poradę.

Wypaliłem na nim 2 płyty dvd, jedna to omega x4, druga to verbatim x8. Wczasie nagrywania poziom bufora nagrywania (nie odczytu) kilka razy na moment spada do 7%.Czy to jest normalne? Przy paleniu cd nic takiego nie zauważyłem.

1347233[/snapback]

To chyba normalne, u mnie dzieje się identycznie. Bofor skacze sobie na 92-98, a nagle na sekundę robi myk na 7%, po czym wraca do normy. Ale skoro nie przynosi to szkody i jest tak u wszystkich, tzn. że musi tak być.

A nagrywara jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...