Skocz do zawartości
leox

osprzęt do FPP

Rekomendowane odpowiedzi

Co do osprzetu to coz - zawse sie przyda - ale jak nie amsz skilla to Ci nawet MX + Icemat nie pomoze...

 

Ja mam [do Enemy Territory]:

- MX 510

- Icemata Blacka

- Slizgacze

 

I skilla mam chyba niezlego... Ale nie mnie to oceniac - w sumie w szasadzie gram niezle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadna szmacianka. Wystarcza patelnie teflonowe, pare zlotych i gotowy pad ;] Za male pieniadze, doskonaly pad.

 

Myszka, hmm, mam A4 Tech Opto 315. Czasami gubi sie, ale trudno ;] Wazne ze mi dobrze lezy w lapie.

no teflon dobry ale trza to dobrze wyciąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego uzywam

 

1. podkladka = allsop raindrop ~40zl

2. mysz = razer diamondback ~220zl

 

dlaczego nie polecam plastikowych/szklanych/metalowych podkladek?

 

szkoda myszki i kasy na skatezy.

 

aaa, dodam ze moja podkladka ma dwa lata, i nawet jedna nitka z niej nie wyszla... a do CS moze lepiej bedzie tobie kupic mx310.

jezezli ruszasz myszka samymi palcami, bedzie zajebista... jezeli kladziesz cala dlon na mysze, polecam mx500.

 

btw. to ile kto gra sie nie liczy, liczy sie to co osiagnal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG - co za problemu - człowieku Ty zaczynasz grać więc - zacznij grac normalnie - widzę że dla Ciebie najważniejsza jest otoczka ...

Po jakims czasei jak będzie Ci brakować precyzji ( sic!) to zaopatrzysz się w jakąś pożądną myszkę ( najważniejsza rzecz) i tyle - podkladki, rekawice ( heheh - zajefajna rzecze LOL), ślizgi itd. to już gadzety.

 

Ja sam grałem w CSa jakies 3 lata i powiem ze nie potrzebowałem zadnego zestawu ( dobra myszka - M$ intelli optical 1.1a kupiona jak mi się mój kulczak za 20zl zepsuł ) i już :).

Dobry sprzet nie zrobi z Ciebie skillora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogranie swoja droga ;) ale co da samo ogranie jak bedzie mial zeza :lol: kiedys musialem kombinowac jak kon po gore taktycznie, zeby cokolwiek ubic ;) jak zakupilem myszke i podkladke dobra to inna bajka :) fragi same wchodza ... ot tak od niechcenia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj ja też długo długo grałem na kulkowym A4techu, w sumie nie narzekalem, ale marzyła mi sie myszka z prawdziwego zdarzenia, i wkoncu sie doczekałem! dużo czasu spędziłem na szukaniu odpowiedniego sprzętu, ,sprawdzałem jak mi myszki leżą w dłoni, itd itd.

Zdecydowałem sie na MX510 - dla mnie mercedes wśród myszek hyhy. Podstawowa sprawa - maluchem mercedesa nie prześcigniesz, wiadomo najpierw umiejętności ale bez sprzętu też sie za daleko nie zajedzie!

Kulkowa musz potrafi czasami przyciąć albo coś, ,wiadomo to moze sie okazać tragiczne w rozgrywcce.

Nie muwie że MX510 jest najlepsza (razer tyz jest calkiem fajny) jednak po przesiadce jestem bardzo zadowolony! Sama wygoda grania się poprostu znacznie poprawila, pozatym kulkowa mysz nie sunie tak bez oporu po podłozu jak ooptyk.

Pierwsza sprawa skill, druga to sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpieszczaj go tak z ta klawiatura, niech na poczatku zobaczy ze zycie jest ciezkie,niech sobie radzi tak jak baca gdy wiazal buta dzydzownica :D :lol:

 

 

Pozdro!

 

PS Ja w couterka 1.5 pykalem na A4T WOPIE 35 i zwyklym padzie i gicior byl, teraz juz sie powoli myszka psuje, wiec pewnie po maturce jako ze wiecej czasu bedzie kupie nowego CS i nowy sprzecik do gry. Ale powtorze za porzednikami SKILL i jeszcze raz SKILL

 

NI PAD, NI MYSZECZKA,

LECZ DO TRENINGU CHEC SZCZERA

ZROBI Z CIEBIE FRAG MASTERA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mess: ja uzywam hyperglide'ow, sa robione z teflonu, pod konkretna mysz, a scieraja sie po paru miesiacach

bubu: nie pien sie tak po pierwsze. Po drugie jezeli inwestujesz w porzadna mysz, a grasz bez podkladki, albo na jakims crapie to to zupelnie senu nie ma :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam takiej mychy http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13988

+ podkladka podobna do takiej jak ma -mess- bez zadych ddatkowych skatezowm, rekawic :P itp.

Bardzo fajnie sie gra, mysz sie nie gubi, nie ma akceleracji wstecznej...

Ja podobnie jak GuC!o^ nie moge miec wysokich klawiszy... Wszystko musi lekko chodzic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka miesiecy temu byla promocja na siriusie i ta myszka http://sirius.pl/product.php?action=info&id=7009&sid=1 tylko ze oem kosztowala 99zł. Skusilem sie i to chyba moj najlebszy zakup w zyciu. Podkladke mam taką szmacianke na gumie (nie te gowniane piankowe za kilka zl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest dobra, bo ma miekkie klawisze...

 

a ja mam ajkiegos logitecha (klawiature) z wysokimi klawiszami... ale nawet nie narzekam... lubie ją ;) dziala mi juz jakos 2 lata...

 

a myszke to mam juz od 3 lat... a4tech presto 225... najzwyklejsza, kulkowa, za 30 zeta :lol: a na gre nie narzekam... gram przecietnie... nie najlepiej i nie najgorzej ;)

 

a podkladke to mam taka, ktora dostalem razem z 1st kompem... nie wiem jak ja nazwac... wiem, ze ma jakos z 6 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO do klawiaturki to mam zwyklego bezprzedowowego a4techa - nie potrzebuje wydziwnianai - wole zainwestowac w M0use...

A co do teori "najpierw gramy potem kupujemy sprzet" - to logiczne - ale z doswiadczenia wiem ze jak myszka ma 8 klawiszy i masz bindy na 8 rzeczy to gra sie latwiej niz masz na myszy 2 klawisze + rolka - very usful sa te dodatkowe klawisze i tu nikt nie zaprzeczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już chodzi o bindy i skrypty to dla mnie są zupełnie bezużyteczne... w CS'a gram już tyle że każdą broń kupuje z zamkniętymi oczami i wg mnie takie skrypty przydają sie tylko ludziom z wolnym internetem, gdzie ci ludzie ze względu na ping nie mają czasu na szybkie kupno i stoją na respie kilkanaście sekund. Dlatego od zawsze gram na default cfg ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam dodatkowe klawisze w IE przydaja sie do wychylania w ET ^^ . A voice bindow nie uzywam bo one i tak tylko denerwuja ("*GREJT SZOT*, *GREJT SZOT*, zabilem cie z bazooki jestem mastah *GREJT SZOT*").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ET - ludzie ja bez 7 klawiszy na myszcze bym mial sporo trudniej - naprawde - wszystkie rzeczy mam pod reka...

 

JIN - mam zbindowane zoomy,prawie wszystkie bronie i packi, kucanie i kladzenie sie, strzelanie i arty - tylko na myszcze i jeszcze mi 2 zostaly wolne :) Przydatne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...