Skocz do zawartości
poca

"urzadzenie umozliwiajace wlaczenie pompki z kompem&quo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj postanowilem zamontowac WC ;]

 

Mam taki problem.

 

Kabel od pompki ma uciety tzn. wtyczka odleciala ;] Zostaly mi 2 kabelki z fragmentami cyny ;] Na chlopski rozum - tego do gniazdka nie podlacze ;]

 

Ale mam takie cos

http://img27.exs.cx/img27/251/image2825yr.jpg

 

Podobno jak bede wlaczal kompa pompka tez sie odpali ;]

 

Problem jest taki ze nie wiem gdzie te dwa kabelki z pompki przyczepic :/

 

Moze ktos pomoze

 

(te napisy na rys. nie zwracajcie uwagi na nie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie ;]

 

Obecnie mam kompa w kawalkach i lezy na lozku bo zabralem sie za wc a nawet sie nie przygotowalem ;]

 

Sprawdze czy dziala

 

--------

 

a tak w ogole to co pisze reed jest dla na reke bo akurat ja mam takie same (od niego kupowalem) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tak rozwiązane :

Dołączona grafika

 

nie lubie przekazników gdyz sa to elementy indukcyjne i podczas ich wlaczania wylaczania wystepuja rozne przepiecia ( wieksze lub mniejsze ) poza tym są dobrymi przewodnikami zakłoceń :)

 

uklad : http://forum.pccom.hb.pl/viewtopic.php?t=178

moze nie jest tak prosty jak przekaznik ale posiada duzo innych zalet

w przeciwienstwie do przekaznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, tyle kombinacji, a nie najprościej jest umieścić wszystko na 1 listwie z przełącznikiem ... :huh: ? Przecież montaż nowej wtyczki na gołym kablu sprowadza się do przykręcenia paru śrubek .... Urządzenia, układy .... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy wlaczaja kompa listwa, ja np wlaczam z klawy bo do obudowy mam dosc daleko (biurko musze obejsc). a do wlaczania pompki to mam taka listwe zwykla ktora sie podlacza pod usb i ona daje prad wtedy kiedy jest komp wlaczony. proste ladne jes tam kilka gniazd wiec i pompke i glosniki moge podlaczyc i jeszcze monitor, wibrator czy co akurat potrzebuje. i zadnego tandetnego wpinania do molexa tylko elegancki kabelek do usb. a zaplacilem 33zl z przesylka z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...