Skocz do zawartości
rollo22

co lepsze do oc 3000+,3200+,3500+,socket 939

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

wlasnie pozbylem sie mojego p4 i zaraz po nowym roku kupuje ktorys z w/w athlonow,,niestety jestem zielony w temacie wiem jedynie tylo co na necie wyczytalem ,ktory z w/w prockow warto zakupic,bedzie to lecialo na plycie ASUS A8V-DELUX WIFIG K8T800-PRO/S939

 

bede niezmiernie wdzieczny za wszystkie rady i sugestie ,no i nie wiem jakich w pamieci w dualu uzyc zeby wsjo bylo ok,,moje 2x512 twin mos ida do sprzedazy z p4

 

pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z obserwacji na XS to nieźle kręcą sie 3000+, zaraz za nimi są 3200+.

 

A8V dlx bawiłem sie troche i do podkręcania jej nie polecam - lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> MSI K8N Neo2 Plat.

 

co do ramu to jeżeli zamierzasz kupić ww. msi pomyśl nad modułami zbudowanymi na samsungach tccd - patrz giełda i ogłoszenie Luks__pl - kosci A-Data

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Mam pytanko.Podobno te proce maja odblokowany mnoznik w gore.

 

Wiec czemu nie krecic mnoznikiem?

 

A jezeli krecicie mnoznikiem,to mniej wiecej ile z waszego doswiadczenia mozna podniesc mnoznik zeby byly jak najwieksze rezultaty?

 

Pozdrwiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko modele FX maja całkowicie odblokowane mnozniki, wszystkie inne maja ale jedynie w dół co jest potrzebne do Cool'n'Quiet.

dokładnie to można w A64 754/939 można ustawiać mnożnik od 6 do domyślnego.

A tam od 6 ... u mnie działa od x4 ...

http://members.lycos.co.uk/yotomecze/4%20x...20290%20SPI.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...