Skocz do zawartości
Wiesiek

Kto spędza sylwestra na PurePC?

Rekomendowane odpowiedzi

Co do emigracji i wypowiedzi z Rmf,to powiem Wam że miasto w którym mieszkam jest 2-gim co do wielkości skupiskiem Polaków w Uk.Mieszka tu ponad 7k ludzi.Czasem jak ide deptakiem to częściej słychać Polaków niż Angoli,a wczoraj szedłem i słysze:

-Co Ty ku... striptiz robisz?

-Nie kur.. tylko mi gorąco do hu..

-Poje.... jesteś

-Zamknij morde

:D

Śmiać mi się chciało jak widziałem miny tych dziewczyn jak usłyszały że rozmawiam z bratem po Polsku:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Koniec. Sam rozpiłem flaszkę i 4 bronki. Coś czuje, że jutro będzie naprawdę ciężki dzień. uff. Kończę z tym piciem na dziś bo jutro będę się lustra bał, a jak tu się ogolić bez ??

Chwilę temu starałem się nawet zobaczyć co tam za oknem, ale mój błędnik szybko udowodnił mi swoją wyższość kontroli nade mną i skapitulowałem.

 

No to wszystkiego najlepszego w nowym roku 2008 (już niedługo)

 

P.S. Oj jak my się na to 2012 wyrobimy... ehh. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czoł(gi)em panowie!

 

Widzę, że tu ogromny SPAMfest się zrobił. ;) Najlepszego w tym następnym roku, oby był lepszy niż poprzedni... albo chociaż nie gorszy. Panny wartościowe sobie znajdziecie, kupicie nowe grafy, spalicie nowe procesory...

 

No i od 2009 będziemy mieli niższe podatki. :-P

Hej Crosis!

Wyżycz sobie czego tam chcesz, aby ten przyszły rok był dla Ciebie lepszy od mijającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czoł(gi)em panowie!

 

Widzę, że tu ogromny SPAMfest się zrobił. ;) Najlepszego w tym następnym roku, oby był lepszy niż poprzedni... albo chociaż nie gorszy. Panny wartościowe sobie znajdziecie, kupicie nowe grafy, spalicie nowe procesory...

 

No i od 2009 będziemy mieli niższe podatki. :-P

Nie mów mi o SPAMfescie...mała prośba...niech moderacja nie daje % za posty w tym temacie, ale tylko w dniu dzisiejszym....Za postu jutrzejsze w których będzie spam dawać już ostro % :) Taka mała prosba z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie czasem od 2008? ;)

Jeśli PO+PSL niczego nie spiepr... nie zepsuje, to będziemy mieli dwie stawki podatkowe - 18% i 32% (28%). Od 2008 obniżona składka rentowa, czyli dla kogoś zarabiającego 1000 netto to jakieś 20 złotych. Nawet na waciki nie starczy. ;)

 

Dzięki Venom! Najlepszego Tobie i wszystkim pozostałym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie i wszystkim pozostałym.

A dziękuje i wzajemnie ;)

Jakbym dostał czymś w okno i coś by mi się stało to napiszę już teraz:

dzięki WSZYSTKIM piszącym dziś w tym temacie. Atmosfera była imo świetna i bardzo miło spędziłem ten czas. Dzięki

No ja tez wam dziękuje...Happy New Year czy cuś takiego ;) Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się jak mogę, ale powoli zaczyna się kryzys. Głowa waży mi już z 25kg. Moja pozycja przed monitorem jest dość horyzontalna. ;]

Tyle już doczekam.

Co do emigracji. Niedawno byłem w kraju języka "lingłidż" u znajomych. Poszedłem do sklepu po "sok" i jak wracałem to mijałem dość sporo ludzi wracających czy to z pracy czy z zakupów i śmiać mi się chciało kiedy co kilka kroków słyszałem swojskie rodzime słowo interpunkcyjne - "kur_a".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku, żeby laski dopisywały, wódka była zawsze zimna, OC biło rekordy świata, a pieniądze tak szybko nie wypadały z portfela. Za wszystkich zdrowie, nie sądziłem że będzie aż tak dobra atmosfera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jestem na forumie bo tu czas szybko leci :D

Coraz mniej tu jestem, bo i oc się coraz mniej interesuje, ale chyba zawsze to zostanie najbliższe sercu miejsce w necie. :D

 

O misico widzę, że chyba trzecia osoba z Kalisza na forum :D [ja, Ty i binek] miasto spore ale nas malutko :D

 

Wszystkiego najlepszego chłopaki raz jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

Nadejsszla wiekopomna chwila :D , ja G.R.E.G składam Wam wszystkim PurePc-towcy na ten Nowy Rok

Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia (bo to jest najważniesze), szczęścia i powodzenia w życiu zawodowym jak i prywatnym, w szkole/studiach samych zdanych egzaminów, a przy komputerze najszybszych procków i grafik, niskich temperatur, pamięci z niskimi timingami, cichych i wydajnych dysków, szybkiego i sprawnego łącza netowego, nieprzeciekającego WC i pieniędzy na to wszystko i co sobie zamarzycie to tak będzie.

W-I-T-A-M w 2008 roku :banana: :ploom: :gitarzysta2:

 

P.S

:twisted2: 01.01.2008 - Niech GRA się zacznie !!! :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

 

PMichalak > miasto małe, ale przynajmniej parę osób jest. Kielce dużo większe i praktycznie nikt więcej się tutaj nie pojawia oprócz mnie.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...