Skocz do zawartości
Wiesiek

Kto spędza sylwestra na PurePC?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tym razem,przyczepa campingowa. Kilku kumpli i wiadomo :wink:

Moze zaciagniesz ja do warszawy ? :D Napewno nie wpadne z pustymi recami :D

 

W zeszlego sylwestra pracowalem od 18 do 6 rano... 2 lata temu sylwestra zakonczylem o 1 w nocy nie pameitajac za bardzo fajerwerkow ;) Przydalo by sie go tak spedzic zeby go zapamietac ale zeby przy tym bylo fajnie ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszlego sylwestra pracowalem od 18 do 6 rano

Czyżby Orlen? xD

 

Ja spędzałem 2 lata temu sylwka w chacie :D Jutro wybieram się do koleżanki ;) %)

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku spędzałem sylwestra na PPC, mimo, iż nie byłem w domu.

W tym roku jednak idę wśród ludzi, tak więc pewnie będzie do przeczytania ze kilka wspaniałych stron tego wątku ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku o dziwo wszystkie plany szlag trafił, więc dołączę do was wraz z moją połówką ew. 0.7 :) Może zawinie się kumpel i kuzynka do pomocy w wykorzystaniu "siwuchy".

 

PS. Jak ktoś jest urokliwą kobietą w wieku 18-24 :rolleyes: może się dołączyć do pomocy przy wykorzystaniu "siwuchy", oferty ze zdjęciem wysyłać na PW :D. Zakąska i popita zapewniona B-)

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zaciagniesz ja do warszawy ? :D Napewno nie wpadne z pustymi recami :D

 

W zeszlego sylwestra pracowalem od 18 do 6 rano... 2 lata temu sylwestra zakonczylem o 1 w nocy nie pameitajac za bardzo fajerwerkow ;) Przydalo by sie go tak spedzic zeby go zapamietac ale zeby przy tym bylo fajnie ;)

Tyle że nie ma osi i papierów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że nie ma osi i papierów :lol:

to by był dopiero niezapomniany sylwester :D

 

 

A co do mnie, to mi nie kroi się żadna porządna impreza, do tego jestem chory więc sylwester pod chmurką raczej odpada jeśli mi się do jutra nie poprawi. Pozostaje zatem pierwszy raz sylwester na purepc i w domu (bo na imprezach domówkowych na purepc zdarzało mi się wpaść i zrobić trochę zamętu ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku raczej nie zagoszczę na forum. Na początku dostałem propozycje od znajomego by pójść... pracować (500zł na rękę + napiwki) jako pomoc szefa kuchni na jednym balu sylwestrowym dla nieco bogatszych Wrocławian. Niestety ów kucharz sobie znalazł pomocnika szybciej niż ja zacząłem się zastanawiać ;) (bywa). Idę więc na I Love New Year 2008 w Hali Ludowej (Wrocław) i mam zamiar się bawić co najmniej dobrze. Od dawna nie byłem na żadnej większej imprezie. Mam dość domówek i tzw. spotkania przy piwie. Muszę się wyszaleć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil - ja mogłem miałem wejściówkę za darmo do sekcji VIP-ów, ale za późno się dowiedziałem no i robię imprezę w domu., bo już gości wcześniej naspraszałem

 

Sylwester na ppc? Przerabiałem to, jeszcze za czasów tweaka. Dla takich nerdów jak my to standard ;D

pamiętam kiedyś napisałem posta o 5 rano na imprezie i ktoś mnie od psychicznych zwyzywał ^^

 

ehhhh

starzeję się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadało się dobrze (2 osoby, które mówiły o 2 różnych imprezach). Wygląda jednak na to (patrząc na to, że zero SMS, czy telefonów na ten temat), że skończy się na dużej pizzy, dobrej muzyce, filmie, gierce itd.

 

 

W ciągu dni wolnych przestawił mi się zegar biologiczny o kilka godzin do przodu :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

W tym roku PPC, z gazem rozweselającym, tak jak kilka lat temu z Tweakiem...

to bardzo ciekawe, bo ppc powstało w kwietniu 2006 a ty konto masz od "22-listopad 06", czyżby :banana: ??

 

Nie tylko tobie Miguelu... :) Jutro (tzn. dziś :)) Muszę wstać o 8.00...może nie iść spać ?:D

No ja wstaje o 7 a już po 4 jest :P.

 

 

Ja być może też zagoszczę na ppc, w sumie to jeszcze cały dzień mam na kombinowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bardzo ciekawe, bo ppc powstało w kwietniu 2006 a ty konto masz od "22-listopad 06", czyżby :banana: ??

Nie. Ciężko mi przypomnieć sobie jak to było, ale wydaje mi się że na ppc zrobiłem konto przed końcem tweaka (chyba był taki okres) i o to chodzi ;]

Edytowane przez kojeczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczesliwego Nowego Roku, skladam ja st1ch, dawniej kto inny xD

 

Ogolnie sylwka od 5 lat nie spedzam w chacie, i teraz tez tak bedzie, czyli standard kumpla chata + 5 kumpli ze swoimi polowkami takimi nie do picia, no chyba ze ktos lubi xD, i w tym roku sie zdecydowalismy na piwo xD W zeszlym roku wiskey, dwa lata temu wodka, 3 lata temu piwo, to teraz przypada piwo, za rok wodka xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Orlen? xD

 

Ja spędzałem 2 lata temu sylwka w chacie :D Jutro wybieram się do koleżanki ;) %)

Stare czasy xD

 

Tyle że nie ma osi i papierów :lol:

Bez ryzyka nie ma zabawy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie ekipa organizuje sylwka w naszym dawnym gimnazjum na 200 osob xD

i bedzie niezly dym ^^ pozdrwaiam i szczesliwego nowego :]

 

update:

dodam jeszcze ze przebierany jest :D

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...