Skocz do zawartości
Wiesiek

Kto spędza sylwestra na PurePC?

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku na forum siedzę w sylwestra również ja. A co mam innego robić telewizje oglądać, bo na imprezę żadną nie idę. :-) A więc jestem kolejną osobą która dokonała dobrego wyboru :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa - domówki u znajomych są fajne - gorzej ma się potem gospodarz bo musi dom doprowadzić do stanu 'przed' :E

Też na takową imprezę się wybieram - małe mieszkanie i 25 osób - będzie dosłownie gorąco...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj domówka, siedzę z kumplem, jak ktoś z Sosnowca, zapraszam, wpisowe 0,5l dobrej wódki.

 

Na PPC z oczywistych względów wejdę ;).

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa - domówki u znajomych są fajne - gorzej ma się potem gospodarz bo musi dom doprowadzić do stanu 'przed' :E

Też na takową imprezę się wybieram - małe mieszkanie i 25 osób - będzie dosłownie gorąco...

Nie koniecznie tak tragicznie... ja osobiscie zawsze zostaje do konca i pozniej koncze sprzatac :) Chyba ze nie do konca jestem w stanie sprzatac ;D Chodz jak siostra rzucila otwarta puszka redbulla do kolezanki na drugim koncu pokoju to slad plynu na scianie do tej pory jest od sufitu po podloge :lol: Mielismy to pomalowac ale w koncu rodzice powiedzieli ze nie potrzeba bo duzo nie widac :P Ale jestesmy innego zdania.. ;)

 

A ja jednak wychodze na impreze i zostawie Was tutaj xD Co prawda troche daleko ale pierwsze autobusy od 5 jezdza.. a jak impreza bedzie kiepska to jeszcze mam zaproszenie na druga.. tylko ze znowu na drugi koniec warszawy :lol: Wiecie ze drugi raz w tym roku bede jechal autobusem? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na imprezie na którą się wybieram będą się bawiły 23 osoby w 3 pokojowym mieszkanku :D.

A co do porządków "po" - sprzątać będzie cała ekipa, taka jest umowa, poza tym we wpisowe był wliczony fundusz na ew naprawę szkód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j/w niestety nikt mnie nie zaprosił :(

nie przejmuj się :* serio.

 

Nie koniecznie tak tragicznie... ja osobiscie zawsze zostaje do konca i pozniej koncze sprzatac :) Chyba ze nie do konca jestem w stanie sprzatac ;D (...)

ja też ;)

 

lubie pomagać :D

 

W tym roku jak co roku wybywam z domku ;) Jednak niemal na trzeźwo :( mam mało złotych na dziś, dobrze, że moja dziewczyna coś kupiła :) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zas ja mialem siedziec w amsterdami juz z kobieta i kumplem tez z laska i mielismy isc do The Arc of Goa no ale nie dostalem urlopu i kicha :( domowka bedzie w przednim gronie jak gospodarz udostepni wi-fi to oczywiscie wejde i zloze zyczenia forumowiczom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pół godzinki wyjazd na "małą" imprezę dla znajomych, która rozrosła się do 80 osób. Wszystko organizuje dziewczyna mojego dobrego kumpla. Ciekawe jak sobie z tym wszystkim poradziła. Można powiedzieć, że to będzie taka nasza-klasa na żywo... a przy okazji zobaczę jak udały się nam tegoroczne maturzystki hehe.

 

Życzę wszystkim aby rok 2009 był choćby w połowie tak dobry jak 2008 ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo administracja powoli wybywa ;DD wole nie wiedziec co sie bedzie dzialo na forum dzisiejszego wieczoru\nocy ;DD

Ojej! ? Co ja mam zalozyc?! Nie mam co zalozyc! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku wyjątkowo sylwestra spędzam w domu (prawie): 2 kumpli, duzo wódy, piwa i innych wynalazków :D

 

A wieczorem wypad na city, składanie życzeń, a później znająć życie będzie bardzo HOT :lol:

tylko za ostro sie tam nie bawcie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku wyjątkowo sylwestra spędzam w domu (prawie): 2 kumpli, duzo wódy, piwa i innych wynalazków :D

 

A wieczorem wypad na city, składanie życzeń, a później znająć życie będzie bardzo HOT :lol:

Masz fajny balkon ;)

 

chciałbym tam kiedyś jeszcze zajrzeć więc żebyście go z dymem nie puścili :P

 

aaa i łóżko też masz w miare wygodne więc je też oszczędźcie :*

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko za ostro sie tam nie bawcie :lol:

:lol: Nie zapomnijcie sie zabezpieczyc :lol:

 

Jako, iż plany na sylwka nie wypaliły mi więc zostaje z wami na forum :D, może ktoś z Wawy reflektuje na flaszkę blended scotch whisky na Mokotowie? ;)

Jeszcze wczoraj o tej porze bys mnie namowil ^^ Lubie imprezy gdzie nikogo nie znam xD jeszcze wczoraj o tej porze bys mnie namowil ^^ Teraz tez zreszta bede znal tylko kolezanke z ktora ide na ta impreze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jesteśmy z Wami chopcy i dziewuchy :D Ja, moja żona, absolut, dobre jedzonko :) i muzyka.

3 lata temu tak się bawiliśmy i było fajnie no i teraz też zostajemy w domu ale nie można się poddawać, samemu trzeba coś zorganizować :D.

Życzenia będę składał kiedy będzie trzeba :D tylko muszę pamiętać o innym czasie tu na wyspie :/

 

PS. Jak ktoś z Wolverhampton również siedzi w domu to zapraszam, jedzenia wystarczy (narobiłem tego jak głupi hehe, no żona też pomagała :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...