Skocz do zawartości
Wiesiek

Kto spędza sylwestra na PurePC?

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, czy można się dosiąść? :wink:

 

 

A propo nowego roku, nie wiem, czy zauważyliście [pewnie tak], ale 1 stycznia będzie datą idealną - 0101010 [ ; :D

 

 

To ja idę zrobić gorącej herbaty z cytryną... :lol: :D ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ja zaraz wychodzę na sylwester pod blokiem :D :D

Potem pewnie w kilka osób pojedziemy na plac Konstytucji :))

 

 

pozdrawiam wszystkich spędzających tą noc jak i poprzednie sylwestry na purePC :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz wybywam na sylwka do znajomego - robi dość sporą imprezę, więc będzie można zaszaleć (tym bardziej, że rok temu w domu siedziałem) :D

 

Tymczasem życzę wszystkim, którzy gdzieś się wybierają jak i tym, który spędzają sylwka na PPC Szczęśliwego Nowego Roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie, szampan bezalkoholowy stoi, wódeczka bezalkoholowa również, dla smakoszy mam też bezalkoholowy dżin a żoneczka krząta się i przygotowuje zakąski :) Białystok Witosa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny od 3 lat ( od pojawienia sie syna ) sylwek w domu. Juz sie z tym pogodzilismy i siedzimy sobie z zona, a maly tradycyjnie rozwala zabawki po calym pokoju.

Zazdroszcze....

żona w 6 miesiacy ciazy wyladowala w szpitalu (przedwczesny porod!). Dodatkowo od 3 tygodni lecze zęba 47 (siódemka dolna prawa), lekarka powiedziala ze on fizycznie NIE MOZE BOLEc...a jednak, okazalo sie na przeswietleniu ze w ta siódemke prostopadle uderza ósemka:D i dlatego stan zapalny, dostałem antybiotyk Biseptol 960, ktory ma wiecej skutkow ubocznych niz wypity domestos...i dostalem silnych bóli w odcinku lędźwiowym...(myslalem ze to nerki) Przemilcze fakt, ze dzis jak na szybko do dentysty jechalem Straż Miejska sie przyczepila do parkowania:| no fajnie zab boli, a ja mam na parkingu 300m dalej zostawic auto...na szczescie zrozumieli, ze mam wrzody dwunastnicy i nie moge za duzo brac lekow p.bólowych i ogolnie mam juz wszystko w d*** to mnie pouczyli....

Uśpiłem córeczkę, i siedze jak ofiara losu sam:| a tesciowa wydzwania abym sciagnal pranie! bo to pryznosi pecha...nie ma co sylwester najlepszy z najlepszych :damage_wall: :damage_wall: :damage_wall: i nawet sie nie moge jednego bronka napic:(

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze....

żona w 6 miesiacy ciazy wyladowala w szpitalu (przedwczesny porod!). Dodatkowo od 3 tygodni lecze zęba 47 (siódemka dolna prawa), lekarka powiedziala ze on fizycznie NIE MOZE BOLEc...a jednak, okazalo sie na przeswietleniu ze w ta siódemke prostopadle uderza ósemka:D i dlatego stan zapalny, dostałem antybiotyk Biseptol 960, ktory ma wiecej skutkow ubocznych niz wypity domestos...i dostalem silnych bóli w odcinku lędźwiowym...(myslalem ze to nerki) Przemilcze fakt, ze dzis jak na szybko do dentysty jechalem Straż Miejska sie przyczepila do parkowania:| no fajnie zab boli, a ja mam na parkingu 300m dalej zostawic auto...na szczescie zrozumieli, ze mam wrzody dwunastnicy i nie moge za duzo brac lekow p.bólowych i ogolnie mam juz wszystko w d*** to mnie pouczyli....

Uśpiłem córeczkę, i siedze jak ofiara losu sam:| a tesciowa wydzwania abym sciagnal pranie! bo to pryznosi pecha...nie ma co sylwester najlepszy z najlepszych :damage_wall: :damage_wall: :damage_wall: i nawet sie nie moge jednego bronka napic:(

 

No to faktycznie nie mam co marudzic, bo jak widac mozna miec gorzej nawet w ostatnim dniu roku.

 

Oby wszystko zakonczylo sie pozytywnie, a dzieciaczki byly zdrowe

 

A tesciowe to osobny temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie nie mam co marudzic, bo jak widac mozna miec gorzej nawet w ostatnim dniu roku.

 

Oby wszystko zakonczylo sie pozytywnie, a dzieciaczki byly zdrowe

 

A tesciowe to osobny temat ;)

Dzieki:)

Oby przyszly rok byl lepszy, lub nie gorszy od mijającego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nawet już od paru lat nie chcę chodzić na żadne sylwestry :P

 

Starzeje się xD

Starość nie radość. Ja również siedzę w domu, ale jest to podyktowane faktem iż jestem posiadaczem 5 miesięcznej łobuziary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz 110 gier na steam to się nie będziesz nudził.

 

 

:lol2:

Wyświetl wszystkie gry użytkownika 113

A za 3 godzinki jak kolega w LA wróci do domu to będzie 114 - Street Fighter jako gift za 26zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaa...aaaa B-) ja też tatuś od 1,5 miesiąca, więc również w domu i kompa nie zamierzam wyłączać. Winko z baniaczka ściągnięte i na grzańca się szykuje.

Pozdrawiamy serdecznie (happy new fear :grin: ) Ja, żonka i mały Eryk "turti" - ksywka od urodzenia :lol2: bo buziaka ma jak żółwik.

A z resztą jeszcze się odezwę koło północy.

Peace!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jestem w Szwecji (w Linköping) u znajomych moich rodziców. Poczęstowali mnie już nawet glöggiem - czymś, co smakuje jak połączenie wina i wódki, a na dodatek podawane jest na gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0,5l Ballantine's pękło a ja czuję się dość trzeźwy ;] 

 

Po drodze 2 razy prądu nie było i takie tam ciekawostki ;] 

 

Szczęśliwego Nowego Roku :D 

 

Właśnie zawijam się na molo w Orłowie ;] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sylwek w domu i powiem tak..., w końcu :rolleyes:

 

Oby Nowy Rok płynął miło i szczęśliwie, słowem:

powodzenia na każdej niwie

 

Bawcie się dobrze.

Edytowane przez mortex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blant chcesz zobaczyc masakre :

 

Tatuś poszedł do pracy...impra na całego...

 

Tu jak wrócił :

Moja jak na razie wyżywa się na klawiaturze. Wygląda to mniej więcej tak (sorry za brak dźwięku - żona nagrywała)

 

http://www.youtube.com/watch?v=8EmlYwdnhdI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, ja się zwijam posłuchać trochę muzy [ ; a że koniec 09 już blisko, więc chciałem życzyć wszystkim [włącznie z rodzinami] na forum i poza nim, aby nowy rok był lepszy od zeszłego! AMEN! [ ; :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeszłego roku bylem na dużej imprezie we Wrocku (hala ludowa) i jeszcze parę domówek wcześniej. Dzisiaj miałem iść na domówkę, ale wolałem jednak zostać z drugą połówką w domu. Mimo że data 2010 raczej okrągła, ale postanowiłem spędzić tego sylwestra na spokojnie. A zaoszczędzona kasa bardzo się przyda w przyszłym roku. Życzę wszystkim szczęśliwego roku i oby nadchodzący rok był powodem do częstszych uśmiechów niż smutnych min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też idle'uję przed kompem. Co począć, jak człowiek nie jest "chciany" przez innych człowieków ;)

 

 

Ale oczywiście wszystkim życzę samych pomyślności w Nowym Roku :)

Edytowane przez Omen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...