Skocz do zawartości
Wiesiek

Kto spędza sylwestra na PurePC?

Rekomendowane odpowiedzi

Kwazor

take charchlak go@subborns, fire in the hole!, run AFAUC ;]

as fast as u can

To jo wiem :P

 

Biedni sasiedzi jak o 12 w nocy przezyja pogrom ....

 

Edit : jesli przezyja.... :P :P

 

Orgiusz zapodaj sąsiadom THUNDERDOME :P to jest dopiero muza ....

Edytowane przez Kwazor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe w tym roku miałem tyle zaproszeń na Sylwka, a w końcu zostałem w chacie i będę za chwilę walczył z korkiem :wink:

 

Rok temu kumple grali w akademiku w kręgle skrępowanym kurczakiem zanim trafił do piekarnika :lol:

 

@BENITO, samochód to tak samo jak komp - skarbonka bez dna :lol: Nie mam myśli "dzwonów" czy mandatów. Zawsze coś się pogrzebie, dokupi itp. :wink:

Teraz marzy mi się kawałek ziemi na którym postawiłbym porządny garaż z kanałem :D

 

Z czego robicie petardy :?: Trotyl, hexogen, nitrogliceryna+ziemia okrzemkowa, azydyek ołowiu :?:

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czego robicie petardy Trotyl, hexogen, nitrogliceryna+ziemia okrzemkowa, azydyek ołowiu

Aluminum + nadchloram potasu + siarka...

 

mieszanina fotobłyskowa .... cholernie silna w zamknietym pojemniku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie podpięty stary dobry wzmak Unitra i 2 estradowe kolumny...

Spoko efekt :D

 

EDIT:

Oho, włąsnie się sąsiedzi dobijają...

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czego robicie petardy

A może uran lub pluton? :twisted:

 

Ja już zjadłem sałatę rybną - dobre na zagrychę.

Poza tym podziwiałem przez okno pożar plebanii - chyba ktoś przesadził ze sztucznymi ogniami, albo uparł się na prawdziwe świeczki na choince. Dowiem się jutro.

Tak poza tym to idę po dokładkę sałatki albo rozważę 2 gołąbki z mikrofali. Biedne autko stoi pod domem i się marnuje - a tak ładnie się ślizga na tych letnich oponach... :twisted:

 

Edit:

Chwilę temu na nowo odkryłem piękno Carmageddon Splat Pack :twisted:

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Oho, włąsnie się sąsiedzi dobijają...

W d... dzis ich mam nie raz mi jeczeli ze głosno ....

 

 

:D

 

Petarda czeka.......

 

Wtedy zmiekna im fujary...

Edytowane przez Kwazor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ULLISSES

Cale 4 letnie czy przod zimowy a tyl letni? Bo drugie rozwiazanie sprawia dopiero frajde... przy normalnej zimie i standardowej jezdzie ;]

 

Szkoda ze nie ma sniegu... W tym roku chyba nie podpisze sie na trawniku :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kumpla sąsiedzi walą już w rury :lol: A on się dopiero rozgrzewa.

 

Profilaktycznie zabrałem autko z osiedla w bezpieczne miejsce wole od niezidentyfikowanych obiektów latających czyt. butelek, sztucznych ogni, zalanych w trupa :wink:

 

Podczas ostatniego Sylwka ładowałem standardowego "sztucznego ognia" z Carrfeuora do metalowej rurki z zaspawanym denkiem co a'la moździeż, pseudo bazooka :lol: W każdym razie fajnie dawało, a "ogień" nawet efektownie eksplodował na przeszkodzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mellow:

Chyba przesadzilem z proporcjami w szklance...

no musisz uwazac wodki nigdy nie za wiele a wiesz w wodzie to sie ryby pier ... :P

 

chyba nie ma lepszego sprzetu niz unitra na prywatki :P browarek juz jest ;) ciekawe czy dostane jakas fote pamiatkowa z mojego rajdu do zabki :D

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Orgiusz

Sprawa jest nie do końca pewna...

Na tyle mam fele 17'' z oponami 205/45 - te są na pewno letnie sądząc po rozmiarach.

Na przodzie są 14'' BBS z oponami bliżej nie określonej firmy i przeznaczenia - poprzedni właściciel (podczas pobytu autem w UK) kupił je razem (felgi + opony), po tym jak z jednej 17-tki zrobił elipsę.

Oczywiście do tego dochodzi 130KM/170Nm z napęd na tył i... śnieg (u mnie jest)!

Byłem dzisiaj na krótkiej wycieczce - dobrym pomysłem okazuje się trzymanie wskazówki obrotomierza poniżej 2000rpm...

 

No ale my tu gadu gadu a rodzina mi sałatkę rybną wyjada...

 

BTW: To forum jest specyficzne - dla porównania na forum BMW jest cisza jak makiem zasiał. :]

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Orgiusz

Sprawa jest nie do końca pewna...

Na tyle mam fele 17'' z oponami 205/45 - te są na pewno letnie sądząc po rozmiarach.

Na przodzie są 14'' BBS z oponami bliżej nie określonej firmy i przeznaczenia - poprzedni właściciel (podczas pobytu autem w UK) kupił je razem (felgi + opony), po tym jak z jednej 17-tki zrobił elipsę.

Oczywiście do tego dochodzi 130KM/170Nm z napęd na tył i... śnieg (u mnie jest)!

Byłem dzisiaj na krótkiej wycieczce - dobrym pomysłem okazuje się trzymanie wskazówki obrotomierza poniżej 2000rpm...

 

No ale my tu gadu gadu a rodzina mi sałatkę rybną wyjada...

To ciekawe...

Ten eizo ma plaski ekran, czy pol plaski, bo sie zastanawiam nad jego kupnem. %)

No i czy to jest pelnowartosciowe 17' czy oszukane, bo cos czytalem, ze jakies lewe ?

 

Trace ostrosc... %)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh rozmawiamy zatem o RWD :) No to frajda nie ziemskaja [; Tylko nie wiem czemu szkoda mi silnika ponizej 2k RPM... Niby jeszcze nie jest tragicznie z obrotami ale...

Wiem, wiem - co innego gdyby nawierzchnia byla plaska jak stol z jednolita warstwa opadu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie tez sprzedzam sylwka przed PPC, ale mi sie tanie wino skonczylo i nie wiem co mam pic dalej :(

 

PS. Czemu tanie wino jest dobre? Bo jest dobre i tanie :lol: Wszystkiego Naj w nowym roku i oby przyszly byl lepszy od poprzedniego :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:banana: :banana: :banana: :twisted2: :evil: :ploom: :plum: :blurp: :blurp: hihihihi dajemy panowie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pijacych tanie wina z Biedronki :P :P :P

 

O fuj...

 

Zostało wino własnej roboty :mrgreen:

 

i miód pitny który ma 6 lat , oj bedzie kopał :blurp:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja rowniez w tym roku na pure :) Nie gniewajcie sie, ale to pierwszy i ostatni raz :) Jak mi sie wszystko ulozy po mojej mysli, to na nastepny sylwek ziemia zadrży ;)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...