Skocz do zawartości
Wiesiek

Kto spędza sylwestra na PurePC?

Rekomendowane odpowiedzi

100 lat... nieszczęść, przeklętego nowego roku, biedy, choroby i wszystkiego najgorszego wam zycze...

Ty mój adminie koffany...wzajemnie :)

Zdejmiesz mi koffany ty mój moje koffane %??:D

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, 20% się przejmujesz. Ja miałem 60% i był luz. W tej chwili jest to skromne 10%, dzięki temu co jest w ostatniej linijce mojego siga.

Najgorszę jest to że są za głupie rzeczy.A zresztą w dupe z tym.Wszystkiego najlepszego wszystkim Uzytkownikom PPC i normalnym moderatorom:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podobno markowe zasilacze nie niszczą sprzętu...

 

Nic tylko współczuć.

 

jawor121 > ja też miałem za głupoty - nieregulaminowy sig & postfuckerstwo.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UUU... to nie ciekawie,ciekawe czy Ci gware uznają.

Zeby było smieszniej na HDD miałem bezcenne dane(w tym zródła wszystkiego z mojej strony) przez co olałem gwarancje i z pomoca lukasrz naprawilismy uwaloną elektronike szajsunga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, najbardziej boli to, że serce podpowiada zebym z nią zostać bo nie chce stracić czegoś o co tak długo walczyłem. Z drugiej strony rozum podpowiada ze miarka sie przebrała i nie warto walczyć dalej. Zdrowie, wszystkich razem i każdego z osobna

uzywajac Twoich slow powiem: serce podpowiadalo mi przez rok. rozumu nie sluchalem. po roku doprowadzilem siebie z jej pomoca do takiego stanu, ze siebie nie poznaje. wierz mi, lepiej skonczyc w takim momencie i odejsc z godnoscia i podniesionym czolem, niz potem szukac resztek z tego, co zostalo po Tobie. nie ma chyba nic gorszego niz zrozumiec, jak malo sie znaczy, albo ze sie nic nie znaczy, ze ktos sobie pogrywa Toba i Twoimi uczuciami. i to, ze przez rok slyszalo sie "moze..", "nie wiem..", po czym jakby gdyby nigdy nic nagle zrobilo sie "na pewno nie". czasami serca nie warto sluchac. to jest wlasnie taka sytuacja. zdrowie Twoje i tych, ktorzy musza znosic takie posty ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby było smieszniej na HDD miałem bezcenne dane(w tym zródła wszystkiego z mojej strony) przez co olałem gwarancje i z pomoca lukasrz naprawilismy uwaloną elektronike szajsunga :)

Congrats :wink:

 

Wiem jak to jest. Mi uciekly dane kompletowane przez siakis rok, wsio przydatne dla ocera :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak padlo ze tez se siedze w domu

czekam az kobitka wtroci z roboty za jakies 30 minut :/

Cwiartke , resztke ze swiat juz wychlalem ,chyba duzo wiecej nie dam rady

a bateria jeszcze jest .....

Dołączona grafika

 

 

Happy New Year to everybody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby było smieszniej na HDD miałem bezcenne dane(w tym zródła wszystkiego z mojej strony) przez co olałem gwarancje i z pomoca lukasrz naprawilismy uwaloną elektronike szajsunga :)

Trzeba po prostu robic kopie zapasowe... tracę na nie trochę czasu, ale wszystkie dane, których potrzebuje, są bezpieczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, jeszcze musze jakos odkleic cpu od radiatora bo sie wyciagnął z mobo razem z całym chłodzeniem...

Częste w przypadku AMD. Ostatnio zmieniałem kumplowi Boxa na Freezera 64 Pro i też wyciągnąłem proca z chłodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...