Skocz do zawartości
Wiesiek

Kto spędza sylwestra na PurePC?

Rekomendowane odpowiedzi

Da blok stojący szczytem na wprost rękawiczki :D

2864376[/snapback]

Szef firmy w której ja pracuje nazywa się Pan Naczelnik. ;]

Można powiedzieć, że mam pracę "w kratkę" ;]

i tzw. klawisz jak mniemam :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej muzyki słuchacie w Sylwestra?Ja właśnie słucham Lady Pank,właściwie oglądam "Sylwester z Tvn" i akurat śpiewają,a Wy?

Ta, to samo i tak nic lepszego nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Jakiej muzyki słuchacie w Sylwestra?Ja właśnie słucham Lady Pank,właściwie oglądam "Sylwester z Tvn" i akurat śpiewają,a Wy?

A ja sobie słucham sensacje XX wieku Wołoszańskiego i popijam grzaniec galicyjski. I mam w tylnej części ciała wszystko...

 

HAWK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ubilem 2 swinie 2 kozy i przejechalem kota

 

a tak powaznie 1x E6750 padl z przemeczenia wraz z mobasem P5K-E ..?

i drugi Ausu P5K-E podczas operacji na biosie ;)

teraz mam trzeciego ciekawe jak dlugo pochodzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do muzyki... Ja słucham jakiś wesołych utworów Lostprophets, Simple Plan, Switchfoot, Yellowcard, Blink 182 itd, tak na poprawienie humoru który delikatnie mówiąc jest "zwalony" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się szykuje pokaz na rynku. I na górkach za osiedlem - ściągają na nie wszyscy z mojego osiedla i lkilku okolicznych, by puścić swoje. Zwykle powstaje fajny efekt, dużo lepszy niż profesjonalny pokaz.

 

 

"1/2 Polaków uważa że mijający rok był udany, 1/4 że był lepszy od poprzedniego a reszta jest w Irlandii"

Co prawda, to prawda. Mój najlepszy kumpel ostatnio też wyemigrował :(. Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez w domu w tym roku (tak zresztą jak rok temu :D ) :D . Pamiętam, że rok temu był fun na chacie PurePC :D AAAAANDŻEJ!!! [Yogi chyba :D ] :D :D :D :D

 

Nie przejmować się panowie tymi laskami tak, znajdziecie lepsze takie które będą Was [nas :P ] warte! :D

 

^Muzyka jak zwykle Nightwish :D :D :D

 

Szejset i najlepsze życzenia dla wszystkich z foruma :D

 

Edit: Po alko więcej emot do posta się mieści :D :D :D

Edytowane przez PMichalak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubite, hmm...

Skromnie, bo tylko ASRock na s775 (dzięki czemu wreszcie mam Asusa P5K, po tym shicie to naprawdę super płytka :D) i ModeCom 350GTF (w sumie nie tyle co ubiłem, tylko... kable lekko mi się posklejały kropelką :P)

A zapomniałem - witajcie panowie, wszyscy, którzy siedzicie z różnych powodów w domu czy gdzie tam, ważne, że przy kompie i sami/w nieciekawym towarzystwie - to mój pierwszy sylwek przy kompie, a siedzę na strychu w pewnej dziurze, lapek + GPRS i jakoś daje to wszystko rade (mógłbym się nawet do Neostrady piętro niżej kablem podłączyć, ale jest tam zdecydowanie za głośno :P)

Za 17 min już nowy rok - wszystkiego najlepszego, żeby się spełniło wszystko, o czym marzycie i aby wam się udawało wszystko, co zaplanujecie i postanowicie :)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

a siedzę na strychu w pewnej dziurze, lapek + GPRS i jakoś daje to wszystko rade (mógłbym się nawet do Neostrady piętro niżej kablem podłączyć, ale jest tam zdecydowanie za głośno :P)

Brzmi jak jakaś misja szpiegowska :wink: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czoł(gi)em panowie!

 

Widzę, że tu ogromny SPAMfest się zrobił. ;) Najlepszego w tym następnym roku, oby był lepszy niż poprzedni... albo chociaż nie gorszy. Panny wartościowe sobie znajdziecie, kupicie nowe grafy, spalicie nowe procesory...

 

No i od 2009 będziemy mieli niższe podatki. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...