Skocz do zawartości
Wiesiek

Kto spędza sylwestra na PurePC?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Azazel_

A ja nie wiem jak do 2 w nocy wysiedzę :> Muszę po brata jeszcze samochodem jechać. Znacie jakieś sposoby żeby nie zasnąć za kierownicą ??

odpal tv;) licz gwiazdy albo sluchaj odglosow za oknem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem jak do 2 w nocy wysiedzę :> Muszę po brata jeszcze samochodem jechać. Znacie jakieś sposoby ?? :)

wbiegnij na komisariat oblej go bezyna i uciekaj, cala noc Cie beda ganiac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem jak do 2 w nocy wysiedzę :> Muszę po brata jeszcze samochodem jechać. Znacie jakieś sposoby ?? :)

wbiegnij na komisariat oblej go bezyna i uciekaj, cala noc Cie beda ganiac :wink:

Buahahahahahah, to się uśmiałem :lol: Dzięki, nie skorzystam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem jak do 2 w nocy wysiedzę :> Muszę po brata jeszcze samochodem jechać. Znacie jakieś sposoby ?? :)

wbiegnij na komisariat oblej go bezyna i uciekaj, cala noc Cie beda ganiac :wink:

Buahahahahahah, to się uśmiałem :lol: Dzięki, nie skorzystam ;)

my (ja + 3 kumpli) kiedys zrobilismy baaardzo podobna akcje...

prawie sie zsikalem ze starchu :lol:

duzo opowiadania... ale jesli chcecie to opowiem :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, normalnie jak co roku to bym się juz zbierał do wyjscia pare "bombek" odpalic, ale w tym roku nic nie kupiłem bo mi pieniędzy było szkoda...

 

 

edit.

gent, opowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, normalnie jak co roku to bym się juz zbierał do wyjscia pare "bombek" odpalic, ale w tym roku nic nie kupiłem bo mi pieniędzy było szkoda...

a ja ta kase przeznaczylem na ofiary powodzi w Azji 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość _Azazel_

kurde nawet co pic niemam zero %%%% tylko cole mam;)

edit mam dylemat wys.rac sie teraz czy po nowym roku... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stoimy w czworke na betonach - jest godzina 12 i pytanie co zrobic ?

Wiec ze akurat ulice obok przejechal woz policyjski, wpadl mi pomysl do glowy :)

Kumple mnie pukneli w glowe :? ale po 30 sekundach wszyscy razem pieknie sie usmiechneli ;)

Wyszlismy na ulice - 20metrow od szkrzyzowania i czekamy na policje....

 

Wrescie jada - jak byli 40 metrow od naz zaczelismy biedz (troche za puzno) przez srodek ulicy... wiec oni za nami (i tu sie zaczelo)

2 kumli i ja pobieglismy na lewo jeden w dynie (w prawo) ... wiec policja pojechala za nami...

Szybko wszyscy schowalismy za ogromnymi krzakami - stracha mnialem ogromnego - bo policja mniala SUPER LUX LATARKE i siedzieli doslownie tak ---> 8O przy oknie i sie gapili...

Pojechali

Wychodzimy na ulice smiejac sie glosno w 3, a oni stoja za zakretem - zatrzymali goscia z plecakiem (ja mnialem plecak prawie idetyko;)

Zobaczyli nas i z piskiem ... my nie czekajac dluuuo w pole :) Ja z kumplem pobieglismy za cegly jeden polozyl sie w polu...

Policja zaczela swiecic latarka (super sprzet szla 500 metrow moze) i kupel pomyslal ze to my swiecimy motorem wiec WSTAL I ZACZOL MACHAC (po 30 sekundach zorietowal sie ze to policja)

My z kuplem na inne pole, czyjes podworko a tam psy (chalas niesamowity) wiec przez siatke i lezymy miedzy gownami (krowy sie pasly) ;)

Po 30 minutach idziemy do 3 kupla do domu (przebrami ubrania zostawilismy pod ceglami) wychodzimy a tu policja bez swiatel stoi - swiatla sie zapalaja, pisk, my dluga - w jakis sadek, troche sie pokaleczylem ;)

Potem jeszcze tylko przez stadion i bylismy w domu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...