Skocz do zawartości
Wiesiek

Kto spędza sylwestra na PurePC?

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz ze mnie przykład ;-) - Nie idź spać!!!

Wszystkim którzy jeszcze nie śpią i nie zamierzają w najbliższym czasie iść spać życzę: lepszego, szczęśliwego Nowego Roku!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie wrocilem...3 i pol godziny musielismy czekac na taryfe...ale za to wszystkie 6 po kolei przyjechalo...ale i tak bylem niezle wkurzony...ze 3 razy chcieli sie nawalać...jeden gosciu dostał... :P ale tylko raz...mielismy ochrone :-) (firme) ogolnie to bylo calkiem fajnie...no ale moglobyc duuuzo duuuzo lepiej :/ mało było fajnych lasek...te fajne zajete...a jak podejdziesz i pogadasz od razu musisz sie nawalac...wypilem 2 szampany i kilka browcow,troche drinkow...przez pewien czas mocno mi sie w bani krecilo :) ale juz jest oki :)

 

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO TWEAKOWCY !!PROCESORÓW NAJTANSZYCH I PODKRECONYCH TAK ZE BEDĄ SZYBSZE OD NAJSZYBSZYCH,DUZO MHZ,REKORDOW :) I ZEBYSMY MY TWEAKOWCY kropka PL BYLI NAJLEPSZYMI OCERAMI NA SWIECIE :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche się przeciągneło do śniadania ;] Całkiem miła impreza. Kolega zrobiła "małą" dyskotekę ze swojego domu- uv, kolorofony, fireball, stroboskop ;] Na szczęście nie było dużo osób, więc imprezka w swoim gronie.

 

Po powrocie ojciec ze zdziwieniem sie spytał, jak to zrobiłem że jestem trzeźwy ;]

 

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego naj naj

 

ja do 7 rano balowalem....ale moja impreza miala jedna wade =/ idioci kupili za malo sokow !! i doszlo do tego ze vodke sie pilo z herbata =/ Ale fajnie ze duza impreza i duzo nieznajomych ;] no teraz to w sumie znajomych ;]

Az dziwne ze byla cisz i spokoj i sie nikt niebil ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszego najlepszego zyczy SouleR & his ego :))) jesu nie wyspalem sie, kaca mialem rano, ale imprezka udana i to wazne. oby ten rok byl lepszy od poprzedniego. wodke bee wiec leje ja w morde, a ona mnie o ziemie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOI PANOWIE JAK OBYCZAJ STARY KARZE ODNAWIAM TEN TEMAT :D Ciekawe czy sie WIESIEK pokaze :D hehe ja dzis na malutka impreze sie wybieram no ale w przeciwienstwie do tamtego roku nie bede pił :) zreszta mozecie moje posty z przed roku przecztac w tym temacie :)

 

Pozdro

UDAŁO SIĘ :) to czego sobie zyczyłem rok temu, tak panowie dokładnie rok temu :) właśnie sie spełniło, zyczyłem sobie abym mogl w tym roku znowu odnowić ten temat :) :lol: (wystarczy przeczytac 2-3 strony w tył) :) jak to sie miło czyta swoje posty z przed roku :)

Niestety w tym roku także nie spędzę sylwestra na tweaku, no ale 3 raz odświerzyłem ten TOPICK :)

Jest temat o tym kto gdzie się wybiera więc nie będę śmiecił, chciałem wam panowie i panie złożyć najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim zdrowia. Aby ten rok 2007 był o wiele lepszy od poprzedniego.

Sobie życze zdania matury :) i żebym mógl za rok poraz 4 odnowić ten temat :)

Pozdrawiam Wadim (Paweł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemuż to?

To takie fajne zajęcie patrzeć przez cały wieczór na stronę testową Apache'a :lol:

A nie uważasz że w tym roku to jest elo pro trendi i dżezi ; >

 

Jedną z głównych atrakcji będzie fox hunting :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, to można by zmienić (zmodyfikować) temat tegoż wątku, aby było wiadomo, że chodzi o Pure... :]

 

Ja tam zaglądnę na Pure w przerwie między filmami (serial "Przyjaciele") i klepaniem kodu php na pracę dyplomową... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się troszku plany zmieniły i będę u kumpla na imprezie. Tam jest komputer podłączony do netu, a gdzie jest komputer podłączony do netu tam jest purepc:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

ja wychodzę i też nie będę miał tam neta, ale jak chcecie to zostawię włączone u siebie - będę w zalogowanych cały czas :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pacific

Przychodzi do mnie Lanc no i krecimy cala noc :]

Edytowane przez Pacific

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...